dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice

2 519 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 519 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Katowice

Panewniki,Katowice

25,49 zł/m²608 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia część budynku usługowo-serwisowo-biurowego 608m : -część magazynowo-usługowo-serwisowa - 4 pomieszczenia (150m kw. / 50m kw./ 55m kw./ 140m kw.) -pomieszczenia biurowe - 6 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Pola

Brynów,Katowice

950 zł20 m²

 

Piętro:parter/12

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:950 zł

mieszkanie połozone ok 200m od awf, przystanki autobisowe do centrum i na Ligotę, w pobliżu kilka sklepów spożywczych,restauracja-bar,Gołębnik, park Kosciuszki.W cenie są już zawarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Podgórna

Środmieście,Katowice

145 000 zł30 m² 4 818,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko W realton nieruchomości! oferta na wyłączność! klucze W biurze! Przedstawiam ofertę sprzedaży lokalu użytkowego usytuowanego w ścisłym centrum Katowic przy ul. Podgórnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Kostuchna,Katowice

1 350 000 zł150 m² 8 988,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

O% prowizji od klienta kupującego! Pragniemy serdecznie zaprosić Cię, aby osobiście doświadczyć uroku tego domu, ukrytego w sercu prestiżowej dzielnicy Katowic - Kostuchny. Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Środmieście,Katowice

50 zł/m²59 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: katowice, okolice pl. Andrzeja. Oferujemy do wynajęcia biuro o powierzchnia 59m2. Składa się z 3 pokoi połączonych ze sobą, aneksu kuchennego, toalety. Stan lokalu bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lisieckiego

Środmieście,Katowice

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam mieszkanie w Katowicach na ul Lisieckiego 6. Mieszkanie pow 38 m, 2 pokoje, kuchnia bez okna i łazienka. Łazienka jest po remoncie. W całym mieszkaniu zamontowana jest nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Załęże,Katowice

46 663 zł2 736 m² 17,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: powierzchnia magazynowa 2736 m2 + część biurowo-socjalna 230 m2 specyfikacja techniczna: -wysokość 10m, -dostęp z poziomu 0 - 1 bramy, -2 doki załadunkowe, -posadzka niepylna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kściuczyka

Kostuchna,Katowice

669 000 zł63 m² 10 619 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaoferować Państwu gotowy do wprowadzenia się 3-pokojowy apartament. Zlokalizowany w Katowicach, przy ul. Jana Kściuczyka 3a. Zdecydowane atuty nieruchomości: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnika

Koszutka,Katowice

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Katowic, w dzielnicy Koszutka przy ul. Alfonsa Górnika 9a. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Szopienicka

Katowice,śląskie

27 500 zł551 m² 49,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: niezabudowana działka gruntu położona w rejonie ul. Szopienickiej. Działka nieogrodzona w kształcie wieloboku foremnego, mocno zadrzewiona, obniżona o kilka metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Zawodzie,Katowice

12 644 zł400 m² 31,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: magazyn 400m 2 -dostęp z poziomu 0, -1 brama, -wysokość hali 4,8m, -posadzka niepylna, -ogrzewanie gazowe - promienniki, -możliwy dojazd dla Tira, -na powierzchni zabudowano 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Ligota,Katowice

1 790 zł39 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 1-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Katowicach - Ligota, 39 m Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

510 000 zł52 m² 9 877,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Umowa przedwstępna! oferta na wyłączność! zapraszam inne biura do współpracy! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Katowicach (osiedle Przystań, dolina Trzech Stawów) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Środmieście,Katowice

40 zł/m²202 m² 8 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja: katowice, śródmieście, ok. 200 m od wjazdu na A4, przystanki komunikacji miejskiej w pobliżu biurowca. Do wynajęcia lokal o powierzchni 202,5m 2 - zamknięty aneks biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zabrska

Śródmieście,Katowice

340 000 zł26 m² 13 239,90 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 25,68 m2 znajdujący się przy ul. Zabrskiej. Inwestycja Global Apartments położona jest w samym sercu Katowic. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

600 000 zł65 m² 9 300,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w wyremontowanej kamienicy, znajdującą się na parterze o powierzchni 64 m . Mieszkanie składa się z 6 pokoi, z których 4 są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Grota-Roweckiego

Zarzecze,Katowice

1 050 000 zł115 m² 9 114,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej ( piętrowy z poddaszem nieużytkowym) w Katowicach, dzielnica Zarzecze. Na parterze znajduje się wiatrołap, schody prowadzące na piętro,salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Katowice

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

6 160 zł280 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: wydzielona powierzchnia magazynowo montażowa 280m2 na którą składa się : 1.CZĘŚĆ MAGAZYNOWA o powierzchni 280m 2 -parter, -brama z poziomu 0, -posadzka niepylna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Katowice

Kostuchna,Katowice

6 485 250 zł25 941 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży: działki o łącznej powierzchni 2,5941ha zespół 3 działek o powierzchni 25.941m2 w użytkowaniu wieczystym -tereny przemysłowe plan zagospodarowania przestrzennego P -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

60 zł/m²230 m² 13 772 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice, rejon powierzchni biurowo-usługowych. Około 200 m od A4 oraz około 800 m od dtś. Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 229,53m 2 znajdujący się w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Brynów,Katowice

55 zł/m²240 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia nowy lokal użytkowy o wysokim standardzie w Katowicach, okolice ul. Kościuszki - całe piętro o powierzchni ok. 240 m2. Lokal doskonale nadaje się np. na gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Piotrowice-Ochojec,Katowice

580 000 zł50 m² 11 681,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49.65m2 w skład którego wchodzi: - salon - aneks kuchenny - sypialnia - pokój dziecięcy - przedpokój - łazienka z WC Kameralne, spokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Ochojec,Katowice

1 600 zł54 m² 29,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa Revelio! ** 2 osobne pokoje, osobna kuchnia, balkon ** zielona spokojna okolica ** blisko Górnośląskie centrum medyczne Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrska

Śródmieście,Katowice

599 000 zł36 m² 16 859 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,53 m2 znajdujący się przy ul. Zabrskiej. Inwestycja Global Apartments położona jest w samym sercu Katowic. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Załęże,Katowice

277 200 zł28 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie o pow. 28 m2. położone w centrum Katowic. Mieści się ono w świeżo wyremontowanej kamienicy po termomodernizacji. Samo mieszkanie także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Tysiąclecia,Katowice

2 000 zł38 m² 53,22 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu gustownie umeblowane mieszkanie w jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych osiedli mieszkaniowych na Śląsku. Lokalizacja: katowice, osiedla Tysiąclecia Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

38 zł/m²187 m² 7 106 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja : Katowice, centrum, w sąsiedztwie budynki biurowe, lokale usługowo-handlowe. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, bardzo dobry dojazd z dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Katowice,śląskie

38 zł/m²257 m² 9 766 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice, biurowiec doskonale położony w stosunku do tras komunikacyjnych (a4, dtś ), ok.2 km od centrum miasta. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej. Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Katowice

Panewniki,Katowice

15 500 zł608 m² 25,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia część budynku magazynowo-biurowego 608m : -część magazynowo-usługowo-serwisowa - 4 pomieszczenia (150m kw. /50m kw./ 55m kw./ 140m kw.) -pomieszczenia biurowe - 6 pomieszczeń -korytarze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malinowa

Ligota,Katowice

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W realton nieruchomości! mieszkanie dostępne od zaraz obowiązuje najem okazjonalny! Przytulne mieszkanie znajdujące się w Katowicach-Ligocie, w jednopiętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

34,48 zł/m²145 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia biuro O powierzchni 145m. Dane szczegółowe: -parter biurowca, -zamknięty aneks biurowy, 5 pokoi, toalety i aneks kuchenny, -bardzo dobry standard, -podłoga - płytki, -media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Witosa,Katowice

475 000 zł49 m² 9 763,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,65m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon-ok 3,5m oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

499 000 zł73 m² 6 836 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, czteropokojowego mieszkania w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia przy ulicy Ułańskiej. Lokal składa się z; -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

534 700 zł60 m² 8 934 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Osoba do kontaktu: tel. Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty sprzedaży jest komfortowy 3 pok. Apartament / jasny / bardzo rozkładowy - położony w środkowej części nowoczesnego budynku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciecha

Giszowiec,Katowice

1 000 zł43 m² 23,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty W biurze: wlvcm8555 najem okazjonalny lub na firmę english below Przedstawiamy Państwu ofertę najmu lokalu mieszkalnego położonego w Katowicach Giszowcu przy ul. Wojciecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Katowice

Podlesie,Katowice

865 000 zł200 m² 4 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:722 m²

Dom wolnostojący, duża działka zdjęcia W ofercie są wizualizacjami quality investment Dom 200 m2 z dużą działką 722 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Katowic. Informacje ogólne: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

479 990 zł38 m² 12 565,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Louis Dame - architekt i mistrz murarski, autor licznych projektów architektonicznych w Katowicach i na Górnym Śląsku. Spod jego kreski i pod jego nadzorem powstała w 1897 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Zarzecze,Katowice

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zamieszkaj w wyjątkowym domu z przestronnym tarasem, idealnym miejscem do relaksu na świeżym powietrzu. Cisza i spokój otaczającej dzielnicy zapewnią Ci codzienny odpoczynek od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Bogucice,Katowice

700 zł58 m² 12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Pokój na wynajem Katowice, ul. Ściegły 32 Opis nieruchomości: oferujemy na wynajem pokój w 5-pokojowym mieszkaniu zlokalizowanym na parterze 4-piętrowego bloku bez windy w Katowicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia designerskie, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w topowej części Katowic - Dolinie Trzech Stawów - przy ulicy Sowińskiego 39. Mieszkanie o powierzchni 51 mkw położone jest na.