dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice

2 534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 534 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Katowice,śląskie

55,69 zł/m²486 m² 27 065 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: katowice - okolice Drogowej Trasy Średnicowej bezkolizyjny dojazd do centrum miasta oraz do głównych tras. Przystanki komunikacji miejskiej tuż przy biurowcu. Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Kostuchna,Katowice

420 000 zł685 m² 613,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlana w jednej z atrakcyjniej-szych dzielnic Katowic-Kostuchnie! Działka ma powierzchnie 658 m2 jest zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pokoju

Załęże,Katowice

950 zł24 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszaknie przy ulicy Pokoju 10. *Piętro 2. *Powierzchnia 24 m2. *Ogrzewanie elektryczne. *Miejsce doskonale zlokalizowane, ścisłe centrum Katowic ok. 10-15 min. tramwajem, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Katowice

Ligota,Katowice

5 400 zł128 m² 42,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem dom w zabudowie szeregowej z ogrodem - o powierzchni 128m2 w Katowicach - Ligocie. W skład domu wchodzi: - salon z otwartą kuchnią - 3 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Brynów,Katowice

2 150 zł36 m² 60,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone w Katowicach Brynowie przy ul. Pięknej. Nieruchomość o powierzchni 35,5 m , znajduje się w bloku na 1 piętrze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Brynów,Katowice

41 zł/m²124 m² 5 084 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice - Brynów Oferujemy do wynajęcia: 124m2 - zamknięty aneks biurowy na parterze w biurowcu klasy B. Lokal składa się z 5 pokoi, aneks kuchenny, toaleta, podręczny magazynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mikołowska

Środmieście,Katowice

1 080 zł22 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Miłkowskiej 49. *Piętro 2. *Powierzchnia 22 m2. *Ogrzewanie elektryczne. Wyposażenie: *pokój. Jasne pomieszczenie. Wygodna kanapa, komoda oraz pojemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Katowice

Środmieście,Katowice

47 zł/m²117 m² 5 499 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice Centrum, rejon ul. Kościuszki - odległość ok. 1km od ścisłego centrum miasta, dobry dojazd do A4 Oferujemy do wynajęcia: samodzielny lokal biurowy o powierzchni 117.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaskady

Podlesie,Katowice

899 000 zł136 m² 6 610,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

oraz pcc2%! dom: w zabudowie szeregowej skrajny( działka 320m2) Powierzchnia użytkowa- 136m2 Stan deweloperski! Parter składa się z: -przestronnego salonu z jadalnią (z widokiem na ogródek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Katowice

Środmieście,Katowice

33,33 zł/m²96 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta wynajmu Lokalu Biurowo-Usługowego w Katowicach Lokalizacja: katowice, ul. Batorego Powierzchnia: 96 mkw Opis lokalu: oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowo-usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Tysiąclecia,Katowice

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5