dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice

2 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 527 ogłoszeń

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne i w pełni wyposażone kawalerki, położone w Katowicach przy ul. 1 maja. Mieszkania znajdują się na pierwszym i drugim piętrze, są świeżo po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Medyków 32

Ligota-Panewniki Katowice

888 408 zł82,26 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Medyków 32

Ligota-Panewniki Katowice

755 172 zł57,21 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Medyków 32

Ligota-Panewniki Katowice

943 660 zł81,35 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 490 000 zł120 m² 12 416,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Katowice Centrum - parter z witrynami bezpośrednio przy Rynku Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 120 m , położony w ścisłym centrum Katowic. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł84,95 m² 2 413,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie na sprzedaż lokal użytkowy położony w Katowicach przy ul. Roździeńskiego 100. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł72,70 m² 7 977,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Oferujemy do sprzedaży 4- pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone w Brynowie przy ul. Nasypowej. Blok został wybudowany w 1992 r. i jest po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice ul. Orkana/ Ligota. Mieszkanie przyjazne zwierzętom. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie najmu. Przestronne mieszkanie o powierzchni 56m2 z balkonem usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

510 853 zł61,18 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Słoneczne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na trzecim piętrze nowego budynku z windą w inwestycji deweloperskiej Brylantowa Enklawa w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

1 100 880 zł137,61 m² 8 000 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Nowy, 3-poziomowy dom w zabudowie szeregowej położony na terenie otoczonego zielenią osiedla Brylantowa Enklawa w Siemianowicach Śląskich. Oferowana nieruchomość w części położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

1 120 878 zł138,38 m² 8 100 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40,77 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w Sky+ z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Dostępne od 15 czerwca. Prezentujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,77 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł44,26 m² 33,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie usytuowane w zabytkowej i odrestaurowanej klimatycznej kamienicy w Śródmieściu Katowic przy ul. Krzywej. Mieszkanie o pu 44,26 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 8. piętrze w budynku na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Charakterystyka lokalu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,23 m² 8 938,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Kijowskiej, idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 50,23 m położony jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania, które łączy klimat katowickich kamienic z nowoczesnym standardem i doskonałą lokalizacją? To mieszkanie przy ul. Modelarskiej jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 370 zł50 m² 10 367,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty mieszkań od dewelopera bez prowizji i podatku pcc 2%! To nowoczesne osiedle w sercu Katowic zostało zaprojektowane, by zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego 23

Paderewskiego-Muchowiec Katowice

649 152 zł51,11 m² 12 701,08 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie numer 2.B12 położone na 2. piętrze w inwestycji Panorama 3 Stawy. To wyjątkowy lokal o powierzchni 51,11 m kw. Cechą inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego 23

Paderewskiego-Muchowiec Katowice

621 824 zł47,82 m² 13 003,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie numer 4.B43 położone na 4. piętrze w inwestycji Panorama 3 Stawy. To wyjątkowy lokal o powierzchni 47,82 m kw. Cechą inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego 23

Paderewskiego-Muchowiec Katowice

682 375 zł51,20 m² 13 327,64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie numer 6.B56 położone na 6. piętrze w inwestycji Panorama 3 Stawy. To wyjątkowy lokal o powierzchni 51.20 m kw. Cechą inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

723 354 zł77,80 m² 9 297,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży zaprasza, mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Prezentujemy ustawne mieszkanie 4 pokojowe w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,27 m² 14 113,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko W realton! oferta na wyłączność! Na sprzedaż nowoczesna kawalerka zlokalizowana w centrum Katowice przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Do wynajęcia pokoje w mieszkaniu o powierzchni 60 m , zlokalizowanym przy ul. Matejki 6 w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w bloku i składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł117 m² 6 316,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 114,52 m zlokalizowanego w zabytkowej kamienicy przy ul. Tadeusza Kościuszki w Katowicach. Usytuowane na II piętrze w IV piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 777 zł51,09 m² 15 850,01 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ostatnich kilka.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł105 m² 61,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowy dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Katowicach, dzielnicy Giszowiec. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Katowice, ul. Wiertnicza, dzielnica Dąbrówka Mała. Zostań pierwszym lokatorem. Mieszkanie zlokalizowane jest tuż przy ikea. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Brynów osiedle Ptasie ul. Wróbli! oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe z kuchnią w formie aneksu, łazienką z wc i przedpokojem. Mieszkanie oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł92 m² 70,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Oferujemy do wynajęcia nowy, komfortowy segment środkowy o powierzchni 92mkw, zlokalizowany w Katowicach Giszowcu. Klimatyzacja. Rozkład pomieszczeń: parter - Salon z półotwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł29 m² 18 241,38 zł/m²

 

Piętro:9/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne studio inwestycyjne przy ulicy Zabrskiej 15 w Katowicach doskonała okazja dla osób poszukujących sprawdzonej lokaty kapitału w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł43 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe, z osobną, ciemną kuchnią. Mieszkanie do remontu. Składa się z salonu, z częścią jadalnianą, osobnej kuchni, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Katowice Centrum ul. Mikołowska / Strzelecka - 3 pokoje / 55m + balkon / Park Kościuszki / awf świetna lokalizacja! idealne pod wynajem! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 zł60 m² 31,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisko centrum katowic , scc, sbp , f2f oraz parku osobne pokoje! - Service in English - A flat with three separate rooms, the price of 1899 pln + administrative rent 1270 pln + electricity and gas. Ask.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

445 000 zł63 m² 7 063,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 63 m z balkonem Józefowiec / Wełnowiec, katowice Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

9 896 zł329,88 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Do cen podanych w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem hala o powierzchni 330 m2 znajdująca się w kompleksie biurowo- magazynowym w Katowicach Załężu,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł15,51 m² 5 480,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko W realton! Na sprzedaż garaż murowany w Katowicach - Śródmieście - ul.Dąbrowskiego 20 (wjazd od ulicy Kobylińskiego) Metraż: 15,51m2 Kanału : brak Prądu: brak Użytkowanie wieczyste.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 59 m , zlokalizowane przy ul. Wałowej 8a w Katowicach. Lokal znajduje się na 1. piętrze, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł264 m² 75,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Strzałowej o powierzchni 264 m , działce nr 67 zapisanej w księdze wieczystej ka1k/00064522/3. Nieruchomość kształtem zbliżona do.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł386 m² 77,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Strzałowej / Kombajnistów o powierzchni 386 m w skład której wchodzi działka nr 69 zapisana w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł55 m² 6 309,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3 Pokoje w Sercu Piotrowic Świetna Cena! Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej 50 w Katowicach. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²424 m² 17 384 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja - Katowice - al. Korfantego Przystanki komunikacji miejskiej w odległości ok. 200m (autobus, tramwaj). Oferujemy do wynajęcia: powierzchnię 424m 2 w formie samodzielnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł26,09 m² 19 892,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najbardziej prestiżowa inwestycja w sercu miasta! Klimatyczne studio wykończone pod klucz. Lokalizacja: inwestycja noho, katowice, ul. Nadgórników 16. W zasięgu ręki wszelka infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł69,94 m² 7 649 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje na powierzchni prawie 70 m2 w niskim budynku, w otoczeniu sporej ilości zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Zachęcam do poznania pozostałych atutów mieszkania. Znakomita propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 000 zł40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj tak, jak zawsze marzyłeś! Oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim z ogromnym potencjałem aranżacyjnym a jeśli chcesz, zrealizujemy dla Ciebie kompleksowy remont pod klucz we.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43,48 m² 69 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowy, 2-pokojowy apartament z wielkim tarasem ul. Nadgórników 14! Szukasz wyjątkowego, nowoczesnego miejsca do życia w najbardziej prestiżowej lokalizacji? Oferuję na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł38,03 m² 8 151,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | balkon | zielony brynów Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej dzielnicy Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

661 125 zł51,25 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 51,25 m2 - układ 3-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.