dowolna

Domy z basenem Katowice - Lista ofert sprzedaży i najmu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 499 000 zł215,40 m² 6 959,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom z klimatyzacją, fotowoltaiką i ogrodem - Katowice Kostuchna, piotrowice Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 173 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 487 000 zł225 m² 6 608,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokalizacja: katowice Zarzecze ul. Grota Roweckiego, druga linia zabudowy Powierzchnia domu: 225 m Powierzchnia działki: 926 m Cena: 1 487 000 zł Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 985 000 zł155 m² 12 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:783 m²

Dom wolnostojący w Katowicach Kostuchna / Podlesie, w spokojnej, zielonej części miasta, w sąsiedztwie Bażantowa. Ogłoszenie zawiera dostęp do wirtualnego spaceru. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rezerwacja Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - zielona Kostuchna Cena: 1 250 000 zł (+ 50 000 pln za wyposażenie)| Powierzchnia użytkowa: 150 m | Powierzchnia działki: 400 m | Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Prestiżowa lokalizacja - Bażantowo, katowice Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony , położony w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Katowice - Bażantowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł137,40 m² 8 726,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:361 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej, w prestiżowej lokalizacji - w sąsiedztwie osiedla Bażantowo, oraz rezerwatu Ochojec Lokalizacja: okolice Bażantowa - spokojna, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł224 m² 9 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 241 m²

Kupujący-prowizja 0% Oferujemy do sprzedaży przestronny dom położony w południowej części Katowic (zarzecze). Budynek łączy w sobie komfort, prywatność i bardzo wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł160 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:655 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący zlokalizowany na Osiedlu Zimowym przy ul. Szronowej w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Funkcjonalny dom doskonale zaspokoi potrzeby nawet dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł209,26 m² 6 685,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 783 m²

Jeżeli szukasz nieruchomości charakteryzująca się przed wszystkim: - duża intymna działka o powierzchni 1723m2 - co dziś już jest bardzo rzadko spotykane w tej okolicy - domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł270 m² 13 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedaży nowy i wykończony dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Katowice Kostuchna. Nieruchomość cechuje się bardzo atrakcyjną architekturą. Nowoczesny projekt zakłada przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł237 m² 8 438,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:838 m²

Dom W zacisznym miejscu Oferujemy do sprzedaży przestronny dom położony w zielonej części miasta - w Katowicach Podlesiu. Ta wyjątkowa nieruchomość gwarantuje wysoki komfort przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł239 m² 4 142,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyłącznie u nas, wyjątkowy dom wolnostojący z ogrodem i dużym tarasem - Katowice, ul. Stabika Marzysz o przestronnym domu w zielonej, spokojnej części Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł143,80 m² 7 858,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Prezentujemy nowy, energooszczędny bliźniak o powierzchni 143,8 m , położony w Katowicach, przy ul. Głuszców, tuż obok cenionego osiedla Bażantowo - jednego z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kostuchna,Katowice

1 999 000 zł215 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Rezerwacja! Funkcjonalny dom z dużą działką tuż przy Bażantowie w Południowych Katowicach. Dostępny od zaraz. Prestiżowa lokalizacja, spokojna, zielona okolica domów jednorodzinnych. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dziewanny

Kostuchna,Katowice

1 650 000 zł180 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 915 m²

Na sprzedaż: dom na dużej działce 1915 m , Katowice-Kostuchna Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Dziewanny w Katowicach Kostuchnie na granicy z Piotrowicami ( wjazd od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Kostuchna,Katowice

1 390 000 zł160 m² 8 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Skorzystaj z wyjątkowej okazji! dzień otwarty 08.02.2026 11:00-15:00 Zadzwoń i umów godzinę indywidualnej prezentacji Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej skrajny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Dąbrówka Mała,Katowice

6 900 zł137 m² 50,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Katowice Dąbrówka Mała Niewątpliwym atutem jest atrakcyjna lokalizacja , bliskość sklepów (ikea, castorama, carefour itp. 1km) , bezkolizyjny wyjazd w każdym kierunku. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Brynów,Katowice

1 490 000 zł220 m² 6 773 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:628 m²

Oferujemy przestronną nieruchomość położoną w Katowicach, w dzielnicy Brynów. Ten niepozorny z zewnątrz dom, kryje w sobie przestrzeń na każdej z kondygnacji. Korzystne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chocimska

Piotrowice,Katowice

1 430 000 zł183 m² 7 814,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 152 m , całkowita powierzchnia użytkową 183 m . Ilość osobnych pomieszczeń pozwala na zamieszkanie dla 4 osobowej rodziny. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stabika

Kostuchna,Katowice

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:531 m²

Nowoczesny Dom z Basenem i Ogrodem w Kostuchnie - Idealna Przestrzeń do Życia i Relaksu Cena: 1 350 000 pln | Powierzchnia: 120 m | Powierzchnia działki: 531 m | Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Katowice

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 680 000 zł183 m² 9 180,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 152 m , z całkowitą powierzchnią użytkową 183 m , zlokalizowany w Katowicach Piotrowicach, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Szopienice,Katowice

1 500 000 zł162 m² 9 274,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Zapraszam serdecznie Państwa do zakupu luksusowych domów, znajdujących się w Katowice-Szopienice. Wszędzie blisko, zaciszna okolica i wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Szopienice,Katowice

1 500 000 zł162 m² 9 274,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Najlepsze warunki tylko dla naszych klientów. Zapraszam serdecznie Państwa do zakupu luksusowych domów, znajdujących się w Katowice-Szopienice. Wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Szopienice,Katowice

1 430 000 zł162 m² 8 841,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 380 000 zł495 m² 2 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:522 m²

Cena do negocjacji. Na sprzedaż wyremontowana kamienica w pobliżu Urzędu Miejskiego w Radzionkowie. Budynek o powierzchni użytkowej 495 m2, usytuowany na działce o powierzchni 522 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łętowskiego

Odrodzenia,Katowice

869 000 zł193 m² 4 502,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Klucze w biurze! Osiedle Odrodzenie tuż koło Bażantowa to jedno z najlepszych miejsc do zamieszkania i to właśnie tutaj mamy dla Państwa dom wolnostojący z dużym potencjałem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Dąbrówka Mała,Katowice

6 900 zł137 m² 50,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łętowskiego

Odrodzenia,Katowice

869 000 zł193 m² 4 502,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łętowskiego

Odrodzenia,Katowice

899 000 zł193 m² 4 658,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Piotrowice,Katowice

3 290 000 zł440 m² 7 477,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 070 m²

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zobaczenia domu na żywo! Dnia 10.02.2024r. odbędzie się dzień otwarty domu mieszczącego się w Rudzie Śląskiej. Zadzwoń i dowiedz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Odrodzenia,Katowice

990 000 zł193 m² 5 129,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stabika

Piotrowice,Katowice

3 290 000 zł440 m² 7 477,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 070 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konwalii

Podlesie,Katowice

799 000 zł105 m² 7 609,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Tylko W realton nieruchomości! Na sprzedaż dom typu "czworak", położony w Katowicach - Podlesiu przy ul. Konwalii! To oferta dla osób ceniących sobię spokój, ciszę i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łętowskiego

Odrodzenia,Katowice

1 250 000 zł193 m² 6 476,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sołtysia

Podlesie,Katowice

899 000 zł182 m² 4 947,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 133 m²

Tylko W realton nieruchomości! ze zwzględu na układ idealnie sprawdzi się jako dom dwurodzinny Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Katowicach - Podlesiu przy ul. Sołtysiej! To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Brynów,Katowice

1 720 000 zł220 m² 7 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:628 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Panewniki,Katowice

1 280 000 zł163 m² 7 856,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Zamieszkaj z rodziną w przestronnym domu z garażem, ogrodem, na zamkniętym osiedlu w Katowicach Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Katowice

Zarzecze,Katowice

3 700 000 zł306 m² 12 091,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 172 m²

Nowo wybudowany w 2023 r. dom wolnostojący o powierzchni 306 m2 na działkach o łącznej powierzchni 2172m2 z udziałem w drodze 187m2. Nowoczesny budynek zawiera nasłoneczniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Brynów

Brynów,Katowice

1 450 000 zł141 m² 10 313,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140,59m2 w skład którego wchodzą: parter : - wiatrołap 5,5 - przedsionek 1,67 - salon 16,32 - pokój 12,83 - kuchnia 9,75 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Begonii

Podlesie,Katowice

950 000 zł201 m² 4 728,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:659 m²

Dom w bardzo dobrej lokalizacji Katowice - Podlesie Oferujemy Państwu dom położony w prestiżowej dzielnicy Katowic - Podlesie. Znajduje się on na płaskiej prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Brynów

Brynów,Katowice

2 300 zł125 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Doskonała lokalizacja I cena. Powierzchnia 125m2.Do wynajęcia mieszkanie (piętro willi z odrębnym wejściem) na prestiżowym osiedlu Ptasim w dzielnicy Katowice Brynów. Całkowicie.