Działka, ul. Kombajnistów

Kombajnistów, Ligota, Katowice, śląskie

  • 30 000 zł
  • 386 m²
  • 77,72 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Gładys...

Skontaktuj się

Działka, ul. Kombajnistów

Kombajnistów, Ligota, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

30 000 zł

386 m²

77,72 zł/m²

Działka, ul. Kombajnistów

Zaktualizowane: 12 maja 2026

30 000 zł 386 m² 77,72 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 30 000 zł (77,72 zł/m²)
  • Działka: 386 m²

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Strzałowej / Kombajnistów o powierzchni 386 m² w skład której wchodzi działka nr 69 zapisana w księdze wieczystej KA1K/00045349/7.
Bezpośrednie sąsiedztwo ogródków działkowych, w dalszej odległości domy jednorodzinne. Brak drogi dojazdowej. Przez nieruchomość przebiega sieć elektroenergetyczna.

Przeznaczenie terenu:
Na nieruchomości nie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. (...)

Agent

Agnieszka Gładysz

693 285...

693 285 360

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Gładysz

693 285...

693 285 360

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: