Działka, ul. Strzałowa
Strzałowa, Ligota, Katowice, śląskie
- 20 000 zł
- 264 m²
- 75,76 zł/m²
Agnieszka Gładys...
Skontaktuj się
Działka, ul. Strzałowa
Strzałowa, Ligota, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka, ul. Strzałowa
Zaktualizowane: 12 maja 2026
20 000 zł 264 m² 75,76 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 20 000 zł (75,76 zł/m²)
- Działka: 264 m²
- Źródło: biuro nieruchomości: Grzegorz Cymmerman Trader, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 4/11/04/2026
Lokalizacja
- Adres: Strzałowa, Ligota, Katowice, śląskie
Opis nieruchomości
Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Strzałowej o powierzchni 264 m², działce nr 67 zapisanej w księdze wieczystej KA1K/00064522/3.
Nieruchomość kształtem zbliżona do prostokąta. Bezpośredni dostęp do drogi ul. Strzałowa. Działka porośnięta zielenią nieurządzoną. Przez nieruchomość przebiega sieć elektroenergetyczna. Bezpośrednie sąsiedztwo ogródków działkowych, w dalszej odległości domy jednorodzinne. (...)
693 285...
693 285 360