Działka budowlana, ul. Nagietek

Nagietek, Podlesie, Katowice, śląskie

  • 5 175 000 zł
  • 11 500 m²
  • 450 zł/m²

Zdjęcie

Grzegorz Oleksiń...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Nagietek

Nagietek, Podlesie, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

5 175 000 zł

11 500 m²

450 zł/m²

Działka budowlana, ul. Nagietek

Zaktualizowane: 22 maja 2026

5 175 000 zł 11 500 m² 450 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 5 175 000 zł (450 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Źródło: biuro nieruchomości: Doradca Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 109

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż doskonałe działki budowlane w Katowicach na Podlesiu ul. Nagietek.
9 działek budowlanych w doskonałej cenie.
Tylko 450 zł za m2.
Teren płaski gotowy do inwestycji.

Zapraszamy na prezentację.

Szczegóły oferty:
POLSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI DORADCA
34-100 Wadowice ul. Mickiewicza 6
Grzegorz Oleksiński LICENCJA POŚREDNIKA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCI NR 23279
tel. (...)

Agent

Grzegorz Oleksiński

696 816...

696 816 914

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

696 816...

696 816 914

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

696 816...

696 816 914

Oddzwoń do mnie