Działka inwestycyjna, ul. 1 Maja

1 Maja, Zawodzie, Katowice, śląskie

  • 899 000 zł
  • 544 m²
  • 1 652,57 zł/m²

Zdjęcie

Mirosław

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna, ul. 1 Maja

1 Maja, Zawodzie, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

899 000 zł

544 m²

1 652,57 zł/m²

Działka inwestycyjna, ul. 1 Maja

Zaktualizowane: 22 maja 2026

899 000 zł 544 m² 1 652,57 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 899 000 zł (1 652,57 zł/m²)
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Media: prąd, woda, gaz
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 22.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Witam,

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w dzielnicy Zawodzie w centrum Katowice, 5 min od Rynku i 3 min od Uniwersytetu Ekonomicznego.

Nieruchomość posiada prawomocne Warunki Zabudowy umożliwiające realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego.

Parametry działki

powierzchnia działki: 544 m² wg księgi wieczystej

prawomocne WZ na ok. 1050 m² PUM

alternatywnie ok. (...)

Agent

Mirosław

661 584...

661 584 014

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mirosław

661 584...

661 584 014

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: