dowolna

Działki Katowice – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Śląsku

81 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

81 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Słonecznikowa

Zarzecze,Katowice

580 000 zł792 m² 732,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 792 m2 położoną w Katowicach przy ulicy Słonecznikowej. W obowiązującym mpzp teren oznaczony 11mn - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Solskiego

Murcki,Katowice

390 000 zł548 m² 711,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w zielonej części Katowic Murcki, ul. Solskiego 13a Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Zawodzie,Katowice

10 000 zł2 500 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajęcia utwardzoną działkę o powierzchni łącznej do ok. 4.000 m2 lub większa z mediami. Teren obiektu jest ogrodzony, możliwy dojazd samochodu typu tir. Bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Miętowa

Podlesie,Katowice

849 000 zł1 950 m² 435,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prestiżowa działka budowlana 1950 m W katowicach-podlesiu | Z pozwoleniem na budowę | sąsiedztwo lasu I luksusowych willi Jeśli marzysz o budowie własnego, luksusowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Katowice

Katowice,śląskie

169 000 zł403 m² 419,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Wiśle ul. Bursche Oferuję działkę o numerze 3218/162 i powierzchni 0,0403 ha, położoną w atrakcyjnej części Wisły nad Hotelem Gołębiewski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. 1 Maja

Zawodzie,Katowice

990 000 zł544 m² 1 819,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Witam, na sprzedaż działka inwestycyjna położona w dzielnicy Zawodzie w centrum Katowic, 5 min od Rynku i 3 min od Uniwersytetu Ekonomicznego. Nieruchomość posiada prawomocne Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Katowice

Szopienice,Katowice

1 999 000 zł4 118 m² 485,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: kamienica w Katowicach - Szopienice Duża działka 4118 m | Budynek zadbany | Świetna inwestycja Oferuję na sprzedaż zadbaną, zamieszkałą kamienicę zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Katowice

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

3 500 000 zł15 000 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: katowice okolice węzła autostrady A4 i dk 86 Do sprzedaży : niezabudowaną działkę o pow. 15 002 m 2 (użytkowanie wieczyste ), działka w regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Katowice

Podlesie,Katowice

1 490 000 zł2 010 m² 741,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Katowic - Podlesiu. To miejsce stworzone dla osób, które nie szukają kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Siemianowicka

Dąbrówka Mała,Katowice

1 380 000 zł1 925 m² 716,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1 925 m , zlokalizowana w Katowicach przy ul. Siemianowickiej 28 (dzielnica Dąbrówka Mała). To gotowa propozycja dla dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Szopienice-Burowiec,Katowice

14 000 zł3 500 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia utwardzona działki o powierzchni do ok. 4.000 m2 lub większa z mediami. Teren obiektu jest ogrodzony, możliwy dojazd samochodu typu tir. Bezpośrednio na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Katowice

Katowice,śląskie

800 000 zł4 998 m² 160,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka w kształcie kwadratu na przeciw budynków produkcyjno-magazynowych bezpośrednio przylega do drogi ulicy Konduktorskiej Działka znajduje się na terenach przemysłowych i doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Katowice

Szopienice,Katowice

599 000 zł3 732 m² 160,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę z przeznaczeniem pod zabudowę usługową, produkcyjną i magazynową, położoną w Katowicach-Szopienicach o pow. 3732 m2 - media tj. prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Panewnicka

Panewniki,Katowice

520 000 zł655 m² 793,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy! Atrakcyjna działka -> Na sprzedaż działka w rewelacyjnej lokalizacji - Katowice, ul. Panewnicka, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej ulicy Panewnickiej; idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Katowice

Szopienice,Katowice

2 200 000 zł4 118 m² 534,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Solskiego

Murcki,Katowice

550 000 zł548 m² 1 003,65 zł/m²

 

 

 

Piotrowice,Katowice

650 000 zł2 297 m² 282,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w Katowicach w rewelacyjnej cenie! 350 zł m2. Idealna pod budowę Twojego wymarzonego domu. Parametry działki: powierzchnia 2297 m2; mpzp pod zabudowę jednorodzinną; możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sępia

Piotrowice,Katowice

650 000 zł646 m² 1 006,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przepiękna, zielona działka wraz z małym domkiem w jednej z najbardziej lubianych i dynamicznie rozwijających się części Katowic. Działka ma powierzchnię 646 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Katowice

Podlesie,Katowice

338 708 zł586 m² 578 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane w Katowicach. Działki przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną, a warunki zabudowy są już wydane. Kupując działkę budwolaną w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Katowice

Dąbrówka Mała,Katowice

1 052 100 zł2 338 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: katowice ,teren nieruchomości produkcyjnych, magazynowych itp. Bezkolizyjny dojazd do Drogi Krajowej 86 Warszawa - Bielsko-Biała. Do sprzedaży działka w użytkowaniu wieczystym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa

Dąbrówka Mała,Katowice

4 000 zł1 000 m² 4 zł/m²

 

 

 

Podlesie,Katowice

955 500 zł1 950 m² 490 zł/m²

 

 

 

Szopienice,Katowice

599 000 zł3 732 m² 160,50 zł/m²

 

 

 

Ligota,Katowice

9 650 000 zł9 868 m² 977,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

__ W skrócie Oferowana do sprzedaży nieruchomość gruntowa posiada powierzchnię 9868 m2 i składa się z siedmiu działek położonych obok siebie i wzdłuż ulicy Ligockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bankowa

Szopienice,Katowice

25 000 000 zł54 507 m² 458,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uniwersytet Śląski w Katowicach 40-007 Katowice, ul. Bankowa 12 Ogłasza pisemny drugi przetarg na sprzedaż nieruchomości usytuowanej w Katowicach- szopienicach przy ul. Wiosny Ludów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słonecznikowa

Podlesie,Katowice

350 000 zł531 m² 659,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: stvcm8557 oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki położonej w Katowicach przy ul. Słonecznikowej. Działka o powierzchni 531 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Uniczowska

Podlesie,Katowice

1 150 000 zł1 321 m² 871 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana do sprzedaży parcela usługowo-mieszkaniowa to ostatnia dostępna w centrum Podlesia niezabudowana działka, która realnie nadaje się pod biznes. Lokalizacja przy głównej ulicy, tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Katowice

Podlesie,Katowice

1 680 000 zł2 010 m² 835,82 zł/m²

 

 

 

Szopienice,Katowice

2 200 000 zł4 118 m² 534,24 zł/m²

 

 

 

Szopienice-Burowiec,Katowice

4 800 zł1 200 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia utwardzona działka o powierzchni ok. 1.200 m2 lub większa z mediami. Teren obiektu jest ogrodzony, możliwy dojazd samochodu typu tir. Bezpośrednio na działce znajduje się łącze.