dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Katowice Kostuchna

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łopianowa

Kostuchna,Katowice

749 000 zł182 m² 4 104,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Pracujemy na zlecenie developera - nie płacisz żadnych prowizji! Bez pcc! Wyślij sms o treści Łopianowa na numer kontaktowy z ogloszenia, a dostaniesz dokładną lokalizację, mapkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kostuchna,Katowice

325 000 zł45 m² 7 254,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji w Katowicach, które stanowi doskonałą propozycję dla osób szukających komfortowego i funkcjonalnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukszpanowa

Kostuchna,Katowice

1 849 000 zł161 m² 11 484,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Tylko W realton umowa na wyłączność Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu typu bliźniak, położonego w Katowicach-Kostuchnie przy ulicy Bukszpanowej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabłockiego

Kostuchna,Katowice

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice, ul. Franciszka Zabłockiego - dzielnica Kostuchna (bażantowo) Osiedle Enklawa - osiedle zamknięte. Najem okazjonalny. Opis ogólny Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kostuchna,Katowice

1 800 zł46 m² 39,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Bażantowo przy ulicy Pijarskiej 8. Mieszkanie położone jest w niskim bloku na pierwszym piętrze, nowoczesna klatka schodowa, monitorowana oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kostuchna,Katowice

929 000 zł175 m² 5 308,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej usytuowany w Katowicach w dzielnicy Kostuchna, o powierzchni całkowitej 175 m2, działka 174 m2, sprzedam, 929 000 zł. Dom przygotowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Katowice

Kostuchna,Katowice

40 zł/m²600 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia pomieszczenia biurowe o całkowitej powierzchni 600m kw. Charakterystyka nieruchomości: -Lokal na 1 piętrze z osobnym wejściem -duży parking -wc oraz kuchnia -open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kostuchna,Katowice

1 069 000 zł170 m² 6 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem Na sprzedaż nowy, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kostuchna,Katowice

4 900 zł109 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament w prestiżowej lokalizacji Osiedle Bażantowo, katowice Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 109,39 m , położony na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

600 000 zł49 m² 12 355,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach Bażantów. To miejsce, które łączy komfort codziennego życia z wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

2 700 zł56 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz apartamentu wykończonego w wysokim standardzie oraz w pełni umeblowanego. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję do wynajęcia apartament na zamkniętym, prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kostuchna,Katowice

598 000 zł55 m² 10 872,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,63 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku, w popularnej inwestycji Nowy Bażantów. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

1 999 500 zł125 m² 15 996 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament premium 125 m + taras 45 m - Park Bażantów, katowice Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 125 m zlokalizowany w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puchały

Kostuchna,Katowice

620 000 zł53 m² 11 654,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 53,2 m , położony na drugim piętrze jednego z trzech najlepiej usytuowanych budynków prestiżowego osiedla Bażantowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filaka

Kostuchna,Katowice

299 000 zł45 m² 6 590,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,37m2 zlokalizowane w zielonej części Katowic , w dzielnicy Kostuchna. Mieszkanie usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kostuchna,Katowice

849 000 zł70 m² 12 128,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu gotowe do wprowadzenia, 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w prestiżowej dzielnicy Katowic - Bażantowo. Nieruchomość: -o powierzchni 70 m , składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Kostuchna,Katowice

849 000 zł70 m² 12 128,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 70 m w prestiżowej dzielnicy Katowic Bażantowo, idealny dla rodzin z dziećmi oraz par ceniących spokój i bliskość natury. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łopianowa

Kostuchna,Katowice

749 000 zł182 m² 4 104,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

615 000 zł55 m² 11 257,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w lubianej inwestycji Nowy Bażantów - Katowice, ul. Bażantów 26 Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kostuchna,Katowice

649 000 zł51 m² 12 658 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie położone w dzielnicy Kostuchna, na osiedlu Bażantowo. Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Katowicach, zwłaszcza dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Migdałowców

Kostuchna,Katowice

3 600 zł72 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego apartamentu w Katowicach, zaprojektowanego z dbałością o każdy szczegół przez renomowanego architekta. Mieszkanie o powierzchni 72 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

4 500 zł86 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament 86 m 2 na wynajem | prestiżowa lokalizacja - osiedle bażntowo katowice Loggia | klimatyzacja | alarm | rolety | dwa miejsca w garażu podziemnym w cenie wynajmu | ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żeleńskiego

Kostuchna,Katowice

15 zł/m²220 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Zero prowizji! ** duży open space 143 m2 ** pomieszczenie biurowe ** łazienka ** blisko wylotu na dk 86 (zero korków) ** przy przystanku autobusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pijarska

Kostuchna,Katowice

2 850 zł52 m² 54,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 52 m 2 |dwa pokoje | pierwsze piętro | balkon | komórka lokatorska I miejsce postojowe W cenie wynajmu Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 52 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeleńskiego

Kostuchna,Katowice

339 000 zł47 m² 7 174,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam do zakupu zadbane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o pow. 47,25m2, zlokalizowane w dzielnicy Kostuchna w Katowicach, usytuowane w zadbanej dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łopianowa

Kostuchna,Katowice

6 900 zł182 m² 37,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:201 m²

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** umeblowany i wyposażony * szkoła 5 min spacerkiem! * trzy poziomy - prosty i czytelny układ pomieszczeń * duży salon z dwoma oknami *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kostuchna,Katowice

2 100 zł36 m² 58,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponuję na wynajem 2 pokojowe mieszkanie typu studio w Katowicach na atrakcyjnym osiedlu przy ulicy Bażantów. Mieszkanie po remoncie po pierwszym najemcy , świeżo , czysto , klimatycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Kostuchna,Katowice

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania z ogródkiem na prestiżowym, nowym osiedlu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kostuchna,Katowice

1 070 000 zł148 m² 7 418,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Posiadamy w ofercie dom o powierzchni 148 m2, na działce o powierzchni 626 m2 w cichej i spokojnej dzielnicy Katowic - Kostuchna. To idealna nieruchomość dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Armii Krajowej

Kostuchna,Katowice

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji dla najemcy Prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w Katowicach w dzielnicy Podlesie przy ulicy Armii Krajowej Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze 2-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Kostuchna,Katowice

2 100 zł44 m² 47,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice - kostuchna- osiedle bażantów Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie Lokalizacja: prestiżowe, zamknięte osiedle bażantów , w południowej, zielonej części Katowic - Kostuchna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

615 000 zł51 m² 11 979 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach w dzielnicy Kostuchna przy ul.Bażantów Nieruchomość znajduje sie na parterze w niskim bloku 3 piętrowym. Osiedle zamknięte Dane techniczne: - 51,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pijarska

Kostuchna,Katowice

369 000 zł36 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko W realton! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36m2 na nowo powstałym osiedlu w Katowicach w dzielnicy Bażantów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskimi 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chęcińskiego

Kostuchna,Katowice

300 000 zł46 m² 6 535,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie w południowej, zielonej dzielnicy Katowic, kostuchna ul. Chęcińskiego. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 46, 9 m2 Piwnicą o powierzchni: 7,30 m2 Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Katowice

Kostuchna,Katowice

3 567 000 zł1 699 m² 2 099,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. T.Boya Żeleńskiego, obejmująca budynki dyrekcji i portierni. Nieruchomość posiada kształt regularny, częściowo utwardzona i zadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łopianowa

Kostuchna,Katowice

6 900 zł182 m² 37,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:201 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

2 500 zł52 m² 47,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji- os. Bażantów w Katowicach, dzielnica Kostuchna. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim, nowym bloku. Pod.