Biuro

Mariacka, Katowice, śląskie

  • 55,01 zł/m²
  • 85,50 m²
  • 4 703 zł

Zdjęcie

Justyna Żabska

Skontaktuj się

Biuro

Mariacka, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
21 kwietnia 2026

55,01 zł/m²

85,50 m²

4 703 zł

Biuro

Zaktualizowane: 21 kwietnia 2026

55,01 zł/m² 85,50 m² 4 703 zł

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
2

Pomieszczenia:

2

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

z klatki schodowej

Rodzaj budynku:

kamienica

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 703 zł (55,01 zł/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 85,50 m², 2 pomieszczenia, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   winda, wejście z klatki schodowej, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Budynek: kamienica
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 10 260 zł / 2-krotność czynszu
  • Media: prąd, woda, gaz, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: własne
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: ELJOT JUSTYNA ŻABSKA, zaktualizowane: 21.04.2026
  •   numer ogłoszenia: ELJ-LW-2067

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w odrestaurowanej kamienicy w centrum Katowic.

Lokal o powierzchni 85,5m2 ( w raz z udziałem w częściach wspólnych ) położony na I-szym piętrze kamienicy , składający się z 2 pomieszczeń ( istnieje możliwość podziału i wydzielenia 3 pomieszczeń ) Dodatkowo do użytku najemcy WC damskie i męskie , oraz kuchnia .
Lokal idealny na biuro , kancelarie

Możliwość wynajmu 1 pomieszczenia ( pokoju ok. 40m2 ) lub całego piętra ok. (...)

Agent

Justyna Żabska

502 369...

502 369 666

32 251 55 55

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.