Biuro Katowice

Wełnowiec, Katowice, śląskie

  • 57 zł/m²
  • 292,91 m²
  • 16 696 zł

Zdjęcie

Monika Bojdoł

Skontaktuj się

Biuro Katowice

Wełnowiec, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

57 zł/m²

292,91 m²

16 696 zł

Biuro Katowice

Zaktualizowane: 15 maja 2026

57 zł/m² 292,91 m² 16 696 zł

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
14

Pomieszczenia:

14

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

z klatki schodowej

Rodzaj budynku:

biurowiec

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 16 696 zł (57 zł/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 292,91 m², 14 pomieszczeń; stan: bardzo dobry
  •   winda, wejście z klatki schodowej
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Budynek: biurowiec
  • Media: ogrzewanie: własne
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pomieszczeń biurowych położonych na parterze biurowca.

Przewidywany koszt to 48 zł za m2 plus opłaty eksploatacyjne około 9 zł za m2 w tej cenie (łącznie 57 zł netto za m2)
- Sprzątanie części wspólnych
- Internet (współdzielony) istnieje możliwość podłączenia przez najemcę swojego dostawcy Internetu i skonfigurowania pokoi tak aby były podłączone do wydzielonej szafki rack / serwera
- Klimatyzacja w (...)

Agent

Monika Bojdoł

503 153...

503 153 911

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

503 153...

503 153 911

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości