Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Katowice Roździeńskiego

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

205 000 zł84,95 m² 2 413,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie na sprzedaż lokal użytkowy położony w Katowicach przy ul. Roździeńskiego 100. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

56,92 zł/m²130 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

0% prowizji najemca nie ponosi kosztów pośrednictwa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej klasy A w kompleksie biurowym silesia star zlokalizowanym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

57 zł/m²250 m² 14 250 zł

 

 

 

Roździeńskiego,Katowice

35 zł/m²80 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia : wydzielona powierzchnia biurowa 80m , I piętro budynku biurowego, składa się z 2 pomieszczeń. Toalety w części wspólnej budynku. Do dyspozycji najemców salka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

52,50 zł/m²1 000 m² 52 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy na wynajem nowoczesną powierzchnię biurową klasy A Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie dk79 i S86, w niedalekiej odległości od autostrady A4 - bardzo korzystne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

38 zł/m²34 m² 1 292 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokalizacja: katowice- nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości do drogi S86 Warszawa - Bielsko-Biała - Cieszyn. Odległość od autostrady A4 Kraków - Wrocław wynosi około 4km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

53,02 zł/m²894 m² 47 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

0% prowizji najemca nie ponosi kosztów pośrednictwa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej klasy A w nowopowstającym kompleksie biurowym silesia star zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

53,01 zł/m²1 762 m² 93 400 zł

 

 

 

Roździeńskiego,Katowice

56 zł/m²250 m² 14 000 zł

 

 

 

Roździeńskiego,Katowice

56 zł/m²454 m² 25 424 zł

 

 

 

Roździeńskiego,Katowice

56 zł/m²500 m² 28 000 zł

 

 

 

Roździeńskiego,Katowice

56 zł/m²945 m² 52 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

53,50 zł/m²486 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji od najemcy! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu prestiżowego lokalu handlowego w nowo wybudowanym biurowcu przy Al. Roździeńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

53,06 zł/m²245 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji od najemcy! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu lokalu pod gastronomię w nowo wybudowanym biurowcu przy Al. Roździeńskiego w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

53,94 zł/m²165 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta bez prowizji od najemcy! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu powierzchni biurowej w nowo wybudowanym biurowcu przy Al. Roździeńskiego w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

53,85 zł/m²221 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

53,75 zł/m²333 m² 17 900 zł

 

 

 

Roździeńskiego,Katowice

54 zł/m²1 000 m² 54 000 zł

 

 

 

Roździeńskiego,Katowice

53,78 zł/m²331 m² 17 800 zł

 

 

 

Roździeńskiego,Katowice

53,47 zł/m²72 m² 3 850 zł

 

 

 

Roździeńskiego,Katowice

54 zł/m²500 m² 27 000 zł

 

 

 

Roździeńskiego,Katowice

54 zł/m²50 m² 2 700 zł

 

 

 

Roździeńskiego,Katowice

53,50 zł/m²2 000 m² 107 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Uwaga promocja! przy wynajmie 2000 M kw. Powierzchni wszystkie meble biurowe gratis! oferta bez prowizji od najemcy! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

53,33 zł/m²90 m² 4 800 zł

 

 

 

Roździeńskiego,Katowice

61,50 zł/m²15 m² 923 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro o powierzchni 15m2 w Centrum Handlowym na Roździeniu w Katowicach dla architekta lub projektanta! wolne od zaraz! Doskonała lokalizacja, świetny dojazd zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

28 zł/m²42 m² 1 176 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia powierzchnia biurowa w świetnej lokalizacji w Katowicach przy Alei Roździeńskiego. - stawka czynszu: 28 zł / m 2 netto - Media: ryczałt 15 zł /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

28 zł/m²42 m² 1 176 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 42 m2 w Katowicach .Lokal usytuowany jest na I piętrze, składa się dwóch pomieszczeń, posiada dostęp do Internetu i linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

18 zł/m²1 400 m² 25 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość zlokalizowana jest w Katowicach. Nieruchomość jest ogrodzona, strzeżona i utwardzona. Wysokość hali: 9,7 m. Pięć bram wjazdowych z poziomu zero, dwie bramy z rampą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

18 zł/m²1 125 m² 20 250 zł

 

 

 

Roździeńskiego,Katowice

27,98 zł/m²14 m² 394 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokalizacja: katowice, okolice dk 86 Warszawa - Katowice - Bielsko Biała, w rejonie Ikea, castorama. Do wynajęcia: powierzchnia biurowa 14,08m2 w budynku biurowo- usługowym- 3 pokój biurowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

18 zł/m²1 400 m² 25 200 zł

 

 

 

Roździeńskiego,Katowice

29,36 zł/m²109 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| katowice- nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości do drogi S86 Warszawa - Bielsko-Biała - Cieszyn. Odległość od autostrady A4 Kraków - Wrocław wynosi około 4km. W rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

33,12 zł/m²269 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo -usługowy o powierzchni 268,75m2 w centrum Katowic.Lokal dwupoziomoy mieszczący sie w kamienicy, Na parterze sekretariat, recepcja, sanitariat.Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

18 zł/m²100 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokalizacja : Katowice, dobry dojazd z dk 86 Warszawa - Bielsko Biała. Teren przemysłowy, otoczenie powierzchni magazynowych, usługowych, handlowych i biurowych. Do wynajęcia: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

37,09 zł/m²372 m² 13 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| oferta powierzchni do wynajęcia Proponujemy Państwu powierzchnię biurową w biurowcu 3-kondygnacyjnym o łącznej powierzchni 1000 m2; z nowoczesnymi klimatyzowanymi biurami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

56 zł/m²1 800 m² 100 800 zł