dowolna

Lokale usługowe Katowice - Oferty najmu i sprzedaży lokali

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

40 zł/m²116 m² 4 640 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 116 m2 znajdujący się w nowoczesnym i klimatycznym kompleksie starego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia Lokal Usługowy o powierzchni 60m2 zlokalizowany w Kamienicy w najlepszej okolicy Ścisłego Śródmieścia Katowic. Lokal składa się z trzech pomieszczeń, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²100 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy w Katowicach Ochojcu zlokalizowany w reprezentacyjnym budynku. Niezależne wejście z poziomu O. Powierzchnia z przeznaczeniem m.in. na sklepy, gabinety,.

Szczegóły ogłoszenia

41,43 zł/m²140 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy z witryną przy głównej ulicy - Katowice, piotrowicka 79 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 140 m , z wejściem na parterze budynku przy ul. Piotrowickiej 79.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Katowice Warszawska / Francuska | Lokal usługowy na wynajem Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni ok. 144 m , położony w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

2 129 775 zł283,97 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyremontowane lokale użytkowe w Katowicach Załężu. Lokale są 2, o powierzchni 283,97m2 i 301,25m2 za cenę 7 500 zł/m2 netto + vat. Przeznaczenie lokali jest biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Okazja! Dwa miesiące najmu za 0 zł! Katowice- śródmieście Oferuję do wynajęcia lokal o powierzchni 100 m2, zlokalizowany na parterze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum Katowic. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Załęska

Ligota,Katowice

439 895 zł45 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy L2 Katowice, ul. Załęska 15 parter, budynek A Stopień zaawansowania budowy wynosi obecnie około 30%. Planowane zakończenie budowy przewidziane jest na IV kwartał 2027 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Załęska

Ligota,Katowice

381 307 zł39 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy L3 Katowice, ul. Załęska 15 parter, budynek A Stopień zaawansowania budowy wynosi obecnie około 30%. Planowane zakończenie budowy przewidziane jest na IV kwartał 2027 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Załęska

Ligota,Katowice

381 307 zł39 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Załęska

Ligota,Katowice

439 895 zł45 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Ligota,Katowice

245 000 zł200 m² 1 225 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy, z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe, w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w Katowicach, lokal o powierzchni 200 m2 oraz pomieszczenia przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Bogucice,Katowice

1 247 492 zł84 m² 14 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnego lokalu usługowe w prestiżowej inwestycji noho Nadgórników 14 nowoczesnym kompleksie mieszkaniowo-usługowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Olimpijska

Katowice,śląskie

1 399 000 zł95 m² 14 683 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei prezentuje ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 95,28 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie apartamentowym atal Olimpijska przy ul. Olimpijskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Katowice

Katowice,śląskie

40,65 zł/m²62 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia biuro handlowe O powierzchni 61,5m. Dane szczegółowe: -parter biurowca, -samodzielne wejście, -otwarta powierzchnia przedzielona ścianką, -zabudowane wc i aneks kuchenny, -bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

510 000 zł102 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz odpowiedniego miejsca do rozwoju swojego biznesu? Przedstawiamy atrakcyjną ofertę - lokal w centrum Katowic, zlokalizowany przy ulicy Kościuszki. To dwukondygnacyjny obiekt o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Bogucice,Katowice

1 247 492 zł84 m² 14 800 zł/m²

 

 

 

Katowice,śląskie

1 399 000 zł95 m² 14 683 zł/m²

 

 

 

Bogucice,Katowice

85 zł/m²84 m² 7 165 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu usługowe w prestiżowej inwestycji noho Nadgórników 14 nowoczesnym kompleksie mieszkaniowo-usługowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Katowice

Środmieście,Katowice

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stanowisko do manicure I pedicure W renomowanym salonie beauty Do wynajęcia oferujemy stanowisko do manicure i pedicure w znanym i cenionym salonie kosmetycznym , działającym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Józefowiec,Katowice

40 zł/m²448 m² 17 920 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia: parterowy budynek o charakterze usługowym o łącznej powierzchni 448m 2. Budynek składa się z 3 sal: 37m 2 , 58m 2 i 72m 2 , zespołu pomieszczeń od 15 do 30m 2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dębowa

Dąb,Katowice

319 000 zł96 m² 3 313,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal w atrakcyjnej i widocznej lokalizacji! Kamienica w tracie rewitalizacji! | Katowice ul. Dębowa Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Bałtycka

Ligota,Katowice

91,15 zł/m²54 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy premium 54 m gotowy pod beauty / kosmetologię Parter Witryna Katowice - ul. Bałtycka Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wykończony lokal usługowy o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Piotrowice,Katowice

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja : Katowice - Piotrowice, jedna z głównych ulic dzielnicy, duże natężenie ruchu pieszych i samochodowego. W sąsiedztwie liczne lokale handlowe i usługowe. Rozpoznawalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Francuska

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

461 900 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy osiedle atal francuska park gotowy do wejścia! - Mamy dla Państwa do wynajmu bardzo atrakcyjny nowy lokal handlowy na ul. Francuskiej w Katowicach (w bliskiej okolicy dolina 3 stawów /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Strzelecka

Środmieście,Katowice

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w nowym budynku przy ulicy Strzeleckiej. Dla Twojego biznesu lub pod inwestycję. Lokalizacja Lokal zlokalizowany jest przy ul. Strzeleckiej 8 w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Środmieście,Katowice

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do zapoznania się z oferta wynajmu lokalu użytkowego położonego przy jednej z głównych ulic Katowic. Lokal o powierzchni 100m2, składa się z 4 gabinetów, zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Katowice,śląskie

72,22 zł/m²54 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o powierzchni 54m. Dane szczegółowe: -parter kamienicy, -wejście po kilku schodach, 2 duże witryny -1 duże pomieszczenie 49m + pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Katowice

Brynów,Katowice

11,07 zł/m²102 m² 1 130 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronna nieruchomość - idealna pod działalność biurową! Na wynajem lokal o powierzchni 102,04 m , zlokalizowany na prestiżowym i spokojnym Osiedlu Ptasim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sienkiewicza

Środmieście,Katowice

17,86 zł/m²14 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Katowice Gabinety Terapeutyczne Sienkiewicza 7 | Ścisłe Centrum | Wynajem od 300 zł / blok | Wszystkie opłaty w cenie Oferujemy do wynajęcia 4 profesjonalne gabinety terapeutyczne zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Załęska

Ligota,Katowice

22,86 zł/m²35 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy, handlowy znajdujący się na parterze kamienicy w Katowicach przy ul. Załęskiej 5. Lokal wymaga remontu. Istnieje możliwość odliczenia w czynszu części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Środmieście,Katowice

50 zł/m²30 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 30 m , położone w samym Centrum Katowic. Lokal znajduje się na parterze zadbanej i kameralnej kamienicy. Czynsz 1500 pln miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Katowice

Katowice,śląskie

43 zł/m²300 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

~Do wynajęcia powierzchnia ekspozycyjna o powierzchni ok. 300m2 na poziomie "0". przy przelotowej drodze na Brynowie. ~~posadzka w kaflach, wysokość 4,5m, obiekt ogrzewany /własna kotłownia/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Środmieście,Katowice

107,32 zł/m²205 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Katowice, ścisłe centrum, deptak, w sąsiedztwie znajdują się lokale handlowe, usługowe, gastronomiczne oraz kamienice o charakterze biurowym. Do wynajęcia: lokal gastronomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

510 000 zł102 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Stoińskiego

Katowice,śląskie

125 zł/m²12 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy (pokój) o powierzchni 12 m , zlokalizowany w nowym budynku o podwyższonym standardzie, usytuowanym na prywatnej posesji z miejscem parkingowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany Katowice

Szopienice,Katowice

35 zł/m²180 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 180m2 w wysokim standardzie.~lokal mieści sie na 2 pietrze biurowca. Obecnie w lokalu wydzielono: salę konferencyjną, powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Katowice

Katowice,śląskie

765 000 zł102 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

***lokal dochodowy z najemcą***~***top lokalizacja***~oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy w miejscu dobrze skomunikowanym na osiedlu mieszkaniowym.~~ Lokal jest kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Katowice

Katowice,śląskie

58,33 zł/m²600 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowy obiekt 3-kondygnacyjny z windą oraz garażem podziemnym z możliwością prowadzenia wszechstronnej działalności handlowo-usługowej. ~Budynek został przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ściegiennego

Dębowe Tarasy,Katowice

97,79 zł/m²271 m² 26 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal handlowo-usługowo-biurowy o powierzchni 271 m2 znajdujący się w nowoczesnym biurowcu z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Katowice

Brynów,Katowice

35 zł/m²300 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajmu obiekt usługowo-handlowy z działką i parkingami o powierzchni całkowitej 300m2 na działce około 2000m2.~~W jego skład wchodzą: główny budynek 3-kondygnacyjny oraz 2 budynki.