dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Katowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

795 ogłoszeń

2 400 zł61 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta polecana! Oferujemy do wynajęcia duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 po kapitalnym remoncie. Zadbany kamienica w ścisłym centrum Katowic. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł38,03 m² 8 151,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | balkon | zielony brynów Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej dzielnicy Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

399 100 zł31 m² 12 874,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogloszenie biura sprzedaży Nie płacisz prowizji Nowe, wyposażone mieszkania na sprzedaż w pięknej wyremontowanej kamienicy w ścisłym centrum. Top lokalizacja do zamieszkania i pod.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł43,30 m² 7 806 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Katowice ul. Nowowiejskiego - zielone, zadbane osiedle blisko ścisłego centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 43,3m2 z balkonem zlokalizowane na I piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

495 885 zł42,78 m² 11 591,51 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 42.78 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30,90 m² 61,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w jednej z najatrakcyjniejszych części Katowic na Dębie, tuż przy Silesia City Center. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią miejski klimat, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Bażantów

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem klimatyczna kawalerka katowice oś. Bażantów tylko dla wyjątkowego najemcy Na wynajem klimatyczne dwu pokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się na parterze. Katowice Oś. Bażantów.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania o pow. 50 m2 usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku zlokalizowanym w dzielnicy Ligota przy ul. Świdnickiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 960 zł80,20 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 132 zł43,16 m² 12 514,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

1-pokojowe mieszkanie W sercu katowic Wyjątkowa propozycja na nowoczesnym osiedlu łącząca najważniejsze aspekty życia codziennego. Idealne dla osób aktywnych zawodowo, które chcą mieć wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 488 zł79,80 m² 11 560 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 457 zł51,86 m² 12 214,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 51.86 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł50,80 m² 11 220,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania gotowego do wprowadzenia się znajdującego się na jednym z najbardziej znanych i lubianych osiedli Katowic- os. Francuska Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 506 zł36,31 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 36.31 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe w stanie do odświeżenia zlokalizowane na 3 piętrze Pięknej kamienicy na rogu Kościuszki i Kopernika przy samym Pl Miarki. Kamienica po rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44,80 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, znajdujące się przy ulicy Brynowskiej, w dzielnicy Brynów osiedle Zgrzebnioka w Katowicach. Lokal usytuowany jest na 10 piętrze 11.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42,50 m² 10 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Świetna oferta dla inwestora lub dla osoby prywatnej! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w sercu Katowic przy ulicy Curie-Skłodowskiej, na sprzedaż świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł47 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia w Katowicach - Piotrowicach przy ul. Gen Jankego. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze i składa się z: - przedpokoju - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł46 m² 10 826,09 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Stylowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Katowice - Załęże, ul. Janasa Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny standard, świetną lokalizację i realny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe M2 z balkonem / 1p / 54 m2. Lokalizacja : ulica Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Katowicach Dzielnica Kostuchna. W cenie miejsce postojowe przed blokiem. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł35 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo blisko centrum - zamknięte osiedle Z ochroną bardzo dobra oferta! - Service in English - Apartment for rent, the price of 2150 pln + administration rent 750 pln+ electricity. Ask for the offer,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł45,19 m² 11 042,27 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 45.19 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł35 m² 20 257,14 zł/m²

 

Piętro:16/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zabrska, w doskonałej i poszukiwanej części miasta , centrum Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł43 m² 12 558,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dwoma tarasami. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, apartamentowca oddanego do użytku w 2019 roku, katowice, ul. Złota. Na powierzchni 43 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł55 m² 8 072,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy z 1897 roku | ul. Kościuszki, katowice Na sprzedaż niezwykłe mieszkanie o powierzchni 55 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

469 500 zł52 m² 9 028,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy ciekawą propozycję sprzedaży mieszkania, położonego w oficynie kamienicy w ścisłym centrum miasta. Oferta dostępna jedynie w naszym biurze! Ulicę J. Kochanowskiego, przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł45,50 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w Katowicach - Os. Atal Francuska Park. Mieszkanie o pow. 45,5 m2 składa się z przedpokoju, pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł36,32 m² 12 913 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,32 m , położony na 2. piętrze nowego budynku przy ul. Pijarskiej w Katowicach. Mieszkanie w pełni wyposażone, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 313 zł49,33 m² 10 202,98 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł42,69 m² 9 955,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 43 m z aneksem kuchennym na sprzedaż - Katowice, śródmieście Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m . Mieszkanie zlokalizowane jest w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł56 m² 6 767,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, przy ulicy Obroki. Ta część budynku została dobudowana w latach 90. Nad lokalem znajduje się poddasze, a dach budynku.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł37 m² 9 945,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni mieszkalnej 37 m2, położone na Ligocie w Katowicach, sprzedam, 368 000 zł. Wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł36 m² 10 694,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż w pełni umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w Katowicach Ligocie, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Śląskiego Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 202 zł40,99 m² 11 153,99 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł52,09 m² 36,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach przy ul. Jagiellońskiej 34a. Budynek, średniej zabudowy, znajduje się w samym sercu Katowic. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48,52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania położonego na os.Kukuczki, przy ul.Lubuskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, umeblowanej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 001 zł44,60 m² 12 287,02 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł51,45 m² 8 551,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze niskiego bloku położonego przy ul. Nasypowej. Teren działki, na której znajduje się budynek jest ogrodzony, z wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48,70 m² 7 494,87 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Piotrowicach przy ul. Radockiego, osiedle Odrodzenia "manhattan" Mieszkanie - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł44,57 m² 7 965 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania zlokalizowane: katowice Giszowiec, ul. Wojciecha 19 opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł56,16 m² 11 217,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamentowiec Katowice Piotrowice Ochojec opcja podziemnego parkingu Oferujemy sprzedaż nowego mieszkania (rok budowy 2019) o powierzchni 56,16m2 usytuowanego na 1 piętrze w 3 piętrowym.