dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Katowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne mieszkanie, o pow. 54 m2, zlokalizowane na drugim piętrze osiedla Przystań. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum miasta, obok park i staw ( Dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witosa

Witosa,Katowice

150 000 zł43 m² 3 488 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne, dwupokojowe mieszkanie, położone na IV piętrze w bloku na osiedlu Witosa. Na powierzchnię mieszkania składają się: słoneczny pokój dzienny z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice

1 630 zł53 m² 30,75 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie dwupokojowe, wraz z kuchnią, łazienką, toaletą i przedpokojem oraz balkonem. Ogrzewanie centralne miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawodzie

Zawodzie,Katowice

169 500 zł49 m² 3 459,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie w dzielnicy Zawodzie. Mieszkanie składa się z dwóch samodzielnych pokoi, kuchni, balkonu, przedpokoju, łazienki i wc. W pokojach ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witosa

Witosa,Katowice

159 000 zł48 m² 3 268 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,65 m2, położone na VII piętrze w bloku w okolicach Osiedla Witosa. Na powierzchnię lokalu składają się: pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brynowska

Brynów,Katowice

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia mieszkanie w Katowicach przy ul. Brynowskiej skladajace sie z dwoch niezaleznych pokoi, kuchni oraz lazienki wraz z wc, do mieszkania przynalezy balkon. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Środmieście

Środmieście,Katowice

178 950 zł38 m² 4 709,21 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie na VII piętrze w centrum Katowic nieopodal Uniwersytetu śląskiego~mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szopienice

Szopienice,Katowice

149 000 zł51 m² 2 944,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Szopienice. Mieszkanie składa się z dwóch, samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Środmieście,Katowice

179 000 zł37 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie, położone na VII piętrze w bloku przy ulicy Uniwersyteckiej. Doskonała lokalizacja! Blisko Uniwersytet Śląski, liczne punkty usługowo - handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeczotta

Murcki,Katowice

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, umeblowane i wyposazone polecam bardzo cena wynajmu 1200 zl w tym czynsz .Depozyt w kwocie 3000zldo zwrotu .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

145 000 zł36 m² 4 027,78 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lub wynajmu mieszkanie w Katowicach na os. Tysiąclecia, usytuowane na 8 piętrze o całkowitej powierzchni użytkowej 38m2. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagrody

Ligota,Katowice

1 300 zł56 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie (świeżo po remoncie) w cichej okolicy (bezpośrednie sąsiedztwo terenów klasztoru franciszkanów w Panwnikach) w kamienicy z 1960r z ogrzewaniem gazowym (etażowe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

235 000 zł52 m² 4 484 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 52 m2, zlokalizowane na 17 piętrze w wieżowcu przy ulicy Roździeńskiego, w okolicach Uniwersytetu Ekonomicznego Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Roździeńskiego

Roździeńskiego,Katowice

1 500 zł52 m² 28 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 52 m2, zlokalizowane na 17 piętrze w wieżowcu przy ulicy Roździeńskiego, w okolicach Uniwersytetu Ekonomicznego Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawodzie

Zawodzie,Katowice

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe mieszkanie w dzielnicy Zawodzie. Mieszkanie składa się z dwóch samodzielnych pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki wraz z wc. W pokojach ściany wytapetowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 400 zł47 m² 29 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 47 m2, zlokalizowane na 11 piętrze bloku na Tysiącleciu w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu obejmuje 2 pokoje, kuchnię z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Środmieście

Środmieście,Katowice

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu słoneczne mieszkanie w Śródmieściu Katowic. Mieszkanie składa sie z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki i przedpookoju, jestw pełni umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

175 000 zł48 m² 3 668,76 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice-Tysiąclecie Górne- 47,7m2 do sprzedania mieszkanie znajdujące się na XIII piętrze XVIII kondygnacyjnego budynku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Dąb,Katowice

600 zł40 m² 15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu mieszkanie przy ul. Dębowej w Katowicach. Doskonała lokalizacja, przedszkole, szkoła, , przystanki komunikacji miejskiej, niedaleko centrum handlowo - rozrywkowe Silesia City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Murcki

Murcki,Katowice

160 000 zł54 m² 2 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dzielnica katowic położona przy trasie ekspresowej z katowic na bielsko,okolica spokojna ,dużo zieleni (rezerwat murckowski),blisko park,szpital(przychodnia),szkoły(gimnazjum,technikum,liceum).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na bardzo atrakcyjnym osiedlu "miłe Zacisze" w Katowicach (dzielnica Piotrowice). Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wełnowiec

Wełnowiec,Katowice

190 000 zł49 m² 3 877 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa, niższa cena! Do sprzedaży nowoczesne, w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o pow. 49 m2, położone na VIII piętrze bloku w Katowicach, blisko Silesii City Center. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Giszowiec

Giszowiec,Katowice

150 000 zł47 m² 3 191,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Giszowiec. Mieszkanie składa się z samodzielnych dwóch pokoi, kuchni, balkonu, przedpokoju, łazienki i wc. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Giszowiec

Giszowiec,Katowice

146 000 zł44 m² 3 356,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligocka

Ligota,Katowice

180 000 zł44 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Uwaga! Oferta prywatna. Do sprzedania piękne mieszkanie w bardzo ładnym odnowionym bloku. Blok ocieplony, środek wyremontowany, nowa winda, nowe ściany, nowe płytki podłogowe. W bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

177 000 zł43 m² 4 116,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Piotrowice. Mieszkanie składa się z dwóch, samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

210 000 zł55 m² 3 853,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie z balkonem, na osiedlu Paderewskiego. Mieszkanie składa się z dwóch, samodzielnych pokoi, balkonu, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Giszowiec

Giszowiec,Katowice

138 000 zł30 m² 4 535 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Giszowiec. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Korfantego

Katowice,śląskie

159 500 zł41 m² 3 890,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie składające się z 2 pokoi, widnej kuchni, przedpokoju z szafą.~Mieszkanie nadaje się do zamieszkania bez większych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

183 000 zł44 m² 4 149,66 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży zadbane mieszkanie 2 pokojowe z balkonem położone w Katowicach, na Osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 13-to kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witosa

Witosa,Katowice

145 000 zł49 m² 2 959,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Witosa. Mieszkanie składa się z dwóch, samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

220 000 zł49 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Piotrowice na osiedlu Odrodzenia. Mieszkanie składa się z samodzielnych dwóch pokoi, kuchni, balkonu, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotlarza

Wełnowiec,Katowice

129 000 zł42 m² 3 071,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie i szybko sprzedam umeblowane dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie mieszczące się w cichej dzielnicy Katowic na oś. Ściegiennego ( Wełnowiec). Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bogucice

Bogucice,Katowice

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Bogucice na osiedlu Kukuczki. . Mieszkanie składa się z samodzielnych dwóch pokoi, kuchni, balkonu, przedpokoju, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

149 000 zł38 m² 3 921,05 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży zadbane mieszkanie 2 pokojowe z balkonem położone w Katowicach, na Osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 13-to kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Murcki

Murcki,Katowice

195 000 zł49 m² 3 979,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie z balkonem, dzielnica Murcki. Mieszkanie składa się z dwóch, samodzielnych pokoi, balkonu, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolna

Brynów,Katowice

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze czteropiętrowego bloku w dzielnicy Brynów, przy ulicy Rolnej. Bardzo dobra lokalizacja.W najbliższej okolicy: przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbrówka Mała

Dąbrówka Mała,Katowice

105 000 zł37 m² 2 837,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje niezależne, osobna kuchnia, łazienka. Spokojna okolica, mili sąsiedzi. W pobliżu szkoła, przedszkole, przystanki autobusowe i tramwajowe. Bardzo dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bogucice

Bogucice,Katowice

129 500 zł42 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu ładne mieszkanie usytuowane na spokojnym obrzeżu Katowic dzielnicy Bogucic. Mieszkanie znajduje się na 10-tym piętrze, składa się z 2 niezależnych ustawnych pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

150 000 zł51 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Lokal znajduje się na 12 piętrze w 13-to kondygnacyjnym budynku o standardzie średnim. Mieszkanie w dobrym stanie. Do odświeżenia. W pokojach wykładzina oraz wytapetowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witosa

Witosa,Katowice

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Mamy do zaoferowania Państwu atrakcyjne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6m2 zlokalizowane w na osiedlu Witosa. W mieszkaniu wykonano niedawno remont.~Dwa pokoje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij