dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Katowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymarska

Nikiszowiec,Katowice

595 000 zł69 m² 8 598,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Piękne Mieszkanie Katowice, ul. Rymarska 3, 1. piętro Nikiszowiec to urokliwa, chętnie odwiedzana przez turystów dzielnica Katowic, wyróżniająca się unikalnym układem architektonicznym i typowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Ochojec,Katowice

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu Fabryczna (budynek oddany do użytku w 2020 r.) mieszkanie o powierzchni 50m2. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w większość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

433 763 zł39 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

505 680 zł39 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Trzech Stawów

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

2 490 zł51 m² 48,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego, eleganckiego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym, zamkniętym osiedlu przy Dolinie Trzech Stawów - jednej z najbardziej pożądanych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piotrowice,Katowice

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

**2 pokoje katowice ul tyska 10/8 ** po generalnym remoncie (koniec 14.04) Układ pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym, Sypialnia, Łazienka z WC, Do mieszkania przynależy piwnica. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

417 977 zł37 m² 11 242 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

491 962 zł42 m² 11 792 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Józefowiec,Katowice

1 695 zł41 m² 41,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokoje Katowice Józefowiec ul. Nowowiejskiego Oferujemy mieszkanie w podwyższonym standardzie o powierzchni 41m2 w dzielnicy Wełnowiec. Dookoła niska zabudowa i dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

520 000 zł40 m² 12 961,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 40.12 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

439 085 zł40 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

399 000 zł43 m² 9 331,15 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w topowej lokalizacji - Katowice, ul. Graniczna 53 - idealne dla rodziny - gotowe do zamieszkania! Oferuje mieszkanie o powierzchni 43 mkw, położone na 6 piętrze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gallusa

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

289 000 zł40 m² 7 316,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na 4-piętrze w ocieplonym budynku. Ogrzewanie centralne: miejskie. Ogrzewanie wody: piecyk gazowy. Bezpośrednio od właściciela, bez opłaty dla pośrednika. Do całkowitego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Środmieście,Katowice

1 990 zł43 m² 46,64 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, w pełni wyposażonego, 2 pokojowego apartamentu balkonem o powierzchni użytkowej 37,4 m', usytuowanego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Środmieście,Katowice

349 000 zł48 m² 7 301,26 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko W realton nieruchomości! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47,80 m2, usytuowane na 7 piętrze w 15-piętrowego budynku z 1970 roku (superjednostka) przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

525 000 zł50 m² 10 435,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 50.31 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piotrowice,Katowice

379 500 zł37 m² 10 256,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie W trakcie generalnego remontu, który możemy wykonać zgodnie Z państwa założeniami :) Zakończenie remontu zaplanowane na 17.04 UKŁAD POMIESZCZEŃ: - Garderoba - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Ligota,Katowice

359 000 zł51 m² 7 069,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,78,m2 z balkonem. Dwa pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc, drugie piętro. Kuchnia: używane meble i sprzęt agd -lodówka, kuchnia gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

480 946 zł42 m² 11 462 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Środmieście,Katowice

1 460 zł36 m² 40,56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przy ul. Reymonta 3, ścisłym centrum w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 36 m2. 6 piętro. Miejskie ogrzewanie. Zamykane podwórko. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

560 000 zł43 m² 13 020,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inspire | dolina 3 stawów | I etap, budynek E | 2 pokoje, piętro 5 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na 5 piętrze z widokiem na stawy i ścieżkę spacerową, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

633 457 zł52 m² 12 214,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 51.86 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

525 000 zł47 m² 11 165,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 47.02 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

525 000 zł47 m² 11 158,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 47.05 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Paderewskiego,Katowice

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja numer oferty W biurze: wlvcm7696 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Katowicach, na osiedlu Paderewskiego, znajdującego się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

491 962 zł42 m² 11 792 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Tysiąclecia,Katowice

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 60 m . W okolicy Parku oraz Stawu Maroko. Mieszkanie w bloku z windą na pierwszym piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

459 354 zł37 m² 12 381,50 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

A1/2/111 Do sprzedania mieszkanie 37 m2 + duży balkon 15,3 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

389 000 zł77 m² 5 044,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

404 300 zł32 m² 12 634,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 32 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Środmieście,Katowice

429 000 zł46 m² 9 245,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 47-metrowe mieszkanie z piwnicą przy ul. Narutowicza 3 w Katowicach. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku. Mieszkanie Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ligota,Katowice

340 000 zł48 m² 7 110 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień otwarty Z licytacją - wyjątkowa okazja zakupu mieszkania! Zapraszam na dzień otwarty połączony z licytacją - to idealna szansa, aby obejrzeć mieszkanie na żywo, poznać jego atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

480 000 zł49 m² 9 886,71 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 48.55 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

798 096 zł51 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:21/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ostatnich kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Kostuchna,Katowice

750 000 zł71 m² 10 563,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu do sprzedania przestronny apartament z tarasem w bardzo dobrej lokalizacji jaką jest osiedle Bażantowo w Katowicach. Bażntów Cube to nowoczesny 5 kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkania na ul. Bażantów, położone na 3 piętrze z balkonem, składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz sypialni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środmieście,Katowice

600 499 zł37 m² 16 344,60 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice