dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Katowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

405 000 zł37 m² 10 946 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość na mapie katowic budynek 9 piętrowy wygodne apartamenty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszutka,Katowice

565 000 zł46 m² 12 283 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupak inwestycyjny, w rewelacyjnej lokalizacji Katowic - Koszutka. Nieruchomość ma powierzchnię 46 m2 i składa się z dwóch kawalerek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Koszutka,Katowice

1 800 zł51 m² 35,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, przy ulicy Gustawa Morcinka. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę oraz dostęp do edukacji, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Środmieście,Katowice

489 189 zł39 m² 12 569,10 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, dziękuje, że zainteresowałaś/eś się moim ogłoszeniem. Szukasz wymarzanego mieszkania. Wiem jak trudna decyzja jest przed Tobą! Finansowanie, wybór Dewelopera, mieszkania, formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

490 273 zł44 m² 11 173 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

489 000 zł39 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W katowicach 2 km do samego centrum lokalizacj A przy skwerze holtzego patio dla mieszkańców kawiarnie I restauracje W budynku 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

345 000 zł39 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje stan do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

495 800 zł37 m² 13 546,50 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrębowa

Brynów,Katowice

1 790 zł51 m² 35,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Katowice, ul. Wrębowa, dzielnica Załęska Hałda - Brynów Część Zachodnia. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 51 m2 składa się z: salonu, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karliczka

Giszowiec,Katowice

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy komfortowe, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m , położone w cichej części katowickiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Złota

Dąb,Katowice

827 840 zł52 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

LV Development prezentuje dwupokojowe mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 52m2 znajdujące się w inwestycji "apartamenty Złota" przy ul. Złota 69 w dzielnicy Dąb. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szurmana

Ligota,Katowice

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe piękne mieszkanie położone przy ul. Szurmana (os. Franciszkańskie) w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 50 m2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Katowic przy ul. Granicznej. Świetna lokalizacja dla studentów oraz rodzin.Największe atuty to lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Koszutka,Katowice

349 000 zł48 m² 7 233,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie, zlokalizowane 800 metrów od Spodka. Widna, ustawna kuchnia umożliwia zrobienie z niej pokoju a sąsiadująca łazienka z salonem , pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Paderewskiego,Katowice

3 300 zł45 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament z frontowym widokiem na staw i klimatyzacją, dolina Trzech Stawów, katowice ulica Sikorskiego. - bez prowizji. - jedyna taka oferta. - oferta dla naprawdę wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Ducha,Katowice

515 000 zł47 m² 10 957,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 na katowickim Osiedlu Ducha. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

536 000 zł43 m² 12 465,10 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słupska

Ligota,Katowice

1 400 zł53 m² 26,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Słupskiej w Katowicach, dzielnica Ligota. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze niskim, ocieplonym bloku. Pod blokiem znajduje się parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wczasowa

Ligota,Katowice

598 390 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, proponuje 2-pokojowe, 46,03 m , 1. piętro, ekspozycja zachodnia - duże okna, dużo światła, część zielona w otoczeniu. Te mieszkania są idealne dla: młodych par i singli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Józefowska

Środmieście,Katowice

389 000 zł38 m² 10 180,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W centrum katowic tylko 2 km do ronda Nowoczesna inwestycja składająca się z czterech segmentów Cała inwestycja składa się z 273 mieszkań, 7 lokali usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Koszutka,Katowice

520 000 zł50 m² 10 497 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupak inwestycyjny, w rewelacyjnej lokalizacji Katowic - Koszutka. Nieruchomość ma powierzchnię 49,54 m2 i składa się z dwóch kawalerek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

509 694 zł49 m² 10 332,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w świetnej lokalizacji, 1. piętro, gotowe do odbioru Nowoczesne mieszkanie 49,33 m w inwestycji w centrum miasta Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

522 859 zł37 m² 14 231,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis inwestycji: nowoczesny budynek, z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami, pod centralnym adresem w mieście. Katowice słyną z dobrej architektury modernistycznej, ciekawego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchowiec,Katowice

769 000 zł55 m² 13 981,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Katowice, dolina Trzech Stawów Marzysz o porannej kawie na balkonie w otoczeniu przyrody? Tutaj to możliwe! zamkniętym osiedlu okam łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pawła

Środmieście,Katowice

318 750 zł25 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Św. Pawła 12 gotowy lokal inwestycyjny w sercu Katowic Zainwestuj w nieruchomość, która łączy stylową, zabytkową architekturę z nowoczesnymi udogodnieniami i generuj pewny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

299 000 zł47 m² 6 334,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Katowicach przy ul. Oswobodzenia. (Janów-Nikiszowiec ). Mieszkanie składa się z: 2 nieprzechodnich pokoi z dużą wnęką Przedpokoju z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Józefowska

Józefowiec,Katowice

408 633 zł38 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem / harmonogram 20/70/10 / bez pcc i prowizji / komórka lokatorska za 1 zł! lokal na 2. Piętrze / świetne pod inwestycję / nowe osiedle / oddanie: q1 2027 Masz dość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Paderewskiego,Katowice

2 600 zł47 m² 54,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte! francuska park - prestiżowa lokalizacja nowe budownictwo - nowoczesna architektura miejsce postojowe W hali garażowej! Do wynajęcia nowocześnie urządzony apartament w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Paderewskiego,Katowice

499 000 zł36 m² 13 769,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wykończone 2 pokoje! Top lokalizacja 3 stawy | Katowice ul. Pułaskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

509 694 zł50 m² 10 296,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Katowice, słoneczna bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/dodatkowe rabaty tylko na spotkaniu Zapraszam do obejrzenia kameralnej inwestycji gotowej do odbioru lok A06 na uwagę zasługuje duża 9-metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Środmieście,Katowice

498 000 zł47 m² 10 641 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe M w centrum Katowic Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 46,80 m 2 , położonego w Katowicach przy ul. Korfantego 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielonogórska

Ligota,Katowice

250 000 zł34 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 34 mkw zlokalizowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul.Zielonogórskiej. Mieszkanie jest jasne, przytulne i ma bardzo funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dębowe Tarasy,Katowice

614 999 zł49 m² 12 431,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Witam, mam przyjemność zaprezentować państwu świetne dwu pokojowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym osiedlu Dębowe Tarasy tuż obok Silesii. Nowoczesne mieszkanie na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

448 035 zł43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, 42,67 m , nowoczesny standard, bez prowizji i pcc Parter / świetna lokalizacja / termin oddania: IV kwartał 2025 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Paderewskiego,Katowice

359 000 zł43 m² 8 266,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rez Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu w ofercie sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Paderewskiego nieopodal Doliny Trzech Stawów - zielonego serca Katowic. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopalniana

Bogucice,Katowice

436 149 zł34 m² 12 827,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Katowice - centrum- inwestycyjna perełka obok Strefy Kultury lokal 8 pow.34m duży balkon Idealne na gotowca inwestycyjnego lub jako lokata kapitału -48 nowoczesnych mieszkań w kameralnym budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

426 141 zł39 m² 11 065,70 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga-możliwość zakupu wybranych lokali I mieszkań W harmonogramie Planowany odbiór: IV kwartał 2026 Powierzchnia: 38,51 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 bez prowizji || 1,8 km do Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

505 208 zł37 m² 13 765,90 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak podatku pcc 2% (rynek pierwotny) mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. Brak opłaty dla pośrednika ze strony klienta. Oferta sprzedaży nieruchomości: lokalizacja: centrum Katowic Piętro: 10/16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

516 309 zł43 m² 11 910,20 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga-możliwość zakupu wybranych lokali I mieszkań W harmonogramie Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie typu studio zlokalizowane w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Katowic. To.