dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Katowice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

444 000 zł39 m² 11 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr 133 Przedsprzedaż! Do sprzedania mieszkanie 38,5 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Witosa,Katowice

438 000 zł49 m² 9 003,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,65m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon-ok 3,5m oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców

Środmieście,Katowice

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem! Prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w Katowicach Śródmieściu przy ulicy Powstańców. W skład mieszkania wchodzą: - dwa nieprzechodnie pokoje - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Wełnowiec,Katowice

404 213 zł37 m² 11 332 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż Papartamentów tuż obok Parku wełnowieckiego. Najniższa cena tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod inwestycję. Specjalna okazja na zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Józefowiec,Katowice

2 700 zł43 m² 62,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem umeblowany apartament o powierzchni 43,28m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon - aneks kuchenny - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ligota,Katowice

1 850 zł50 m² 37,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania, które łączy wygodę życia w spokojnej okolicy z bliskością miejskich udogodnień. Idealne miejsce zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

751 625 zł43 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 42,95 m2 zlokalizowane na ulicy Zabrskiej w Katowicach. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piotrowice,Katowice

2 000 zł35 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w zielonej części Katowic. Mieszkanie mieści się w kameralnym, trzypiętrowym budynku na nowym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Nowa Ligota,Katowice

399 000 zł54 m² 7 321,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie 2 pokojowe na przy ul. Słupskiej w dzielnicy Ligota-Panewniki Mieszkanie o pow. 54,26m2 znajduje się na 3 piętrze z 3ech. Blok po termomodernizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne 2 pokoje przy ulicy 11 listopada 9 w Katowicach *powierzchnia 25 m2 *piętro 2 *ogrzewanie centralne *okolica, w której mieści się mieszkanie jest spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

405 266 zł37 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Termin oddania: i kwartał 2027 Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Wełnowiec,Katowice

495 899 zł43 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokal mieszkalny położony na 7 piętrze w apartamentowcu w centrum Katowic. Inwestycja to pierwszy realizowany na tak dużą skalę projekt wielofunkcyjny na Śląsku. Kompleks składa z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kściuczyka

Kostuchna,Katowice

1 700 zł43 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem zadzwoń I umów się na prezentację! mieszkanie dostępne od 03.02.2025 Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach - Kostuchna przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Wełnowiec,Katowice

528 336 zł49 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokal mieszkalny położony na 4 piętrze w apartamentowcu w centrum Katowic. Inwestycja to pierwszy realizowany na tak dużą skalę projekt wielofunkcyjny na Śląsku. Kompleks składa z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiertnicza

Bogucice,Katowice

465 423 zł42 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o pow. 42 m realizowanego w nowej inwestycji. Nieruchomość: na powierzchnię 41,93 m składają się: salon (20,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ślusarska

Załęże,Katowice

229 000 zł39 m² 5 871,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w dogodnej lokalizacji w Katowicach, dzielnicy Załęże przy ulicy Ślusarskiej. Cena sprzedaży to 239 000 zł, co oznacza, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Brynów,Katowice

329 000 zł38 m² 8 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! Szukasz mieszkania w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Katowic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Ligota,Katowice

326 000 zł38 m² 8 688,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży wygodne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na trzecim piętrze w odnowionej, wyremontowanej i docieplonej kamienicy z miejskim ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

482 980 zł39 m² 12 377,80 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Cena katalogowa 513 808 zł Mieszkanie w promocyjnej cenie taniej o 30 828 zł! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Tysiąclecia,Katowice

840 000 zł80 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:8/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję wyjątkowe, przestronne mieszkanie o nowoczesnym designie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Dzięki czterem dużym balkonom, możesz codziennie cieszyć się pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Środmieście,Katowice

730 000 zł71 m² 10 281,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w samym sercu Katowic, w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Skłodowskiej-Curie. Nieruchomość znajduje się w solidnym, ceglastym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrska

Śródmieście,Katowice

620 200 zł35 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 35,44 m2 zlokalizowane na ulicy Zabrskiej w Katowicach. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Tysiąclecia,Katowice

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Tysiaclecia w Katowicach w 4 piętrowym bloku przy ulicy Mieszka I. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z: - dużego przedpokoju - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybnicka

Środmieście,Katowice

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania - Katowice, ul. Rybnicka Zamieszkaj w sercu Katowic, w otoczeniu zieleni i pełnej infrastruktury miejskiej! Lokalizacja : Katowice, ul. Rybnicka - Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warmińska

Ligota,Katowice

459 000 zł50 m² 9 172,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w cichej i spokojnej części Ligoty, przy ulicy Warmińskiej, w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbarska

Nikiszowiec,Katowice

2 399 zł51 m² 47,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta właściciela! 0pln prowizji! Dwupokojowe stylowe mieszkanie Nikiszowiec 51m2 Oferuję do wynajęcia eleganckie dwupokojowie mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

500 000 zł56 m² 8 970,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 kawalerki W świetnej lokalizacji! Do sprzedania 2 kawalerki na jednej księdze wieczystej, położone w dzielnicy Śródmieście w Katowicach. Mieszkania są obecnie wynajęte. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obroki

Witosa,Katowice

1 450 zł38 m² 37,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 składające się z dwóch niezależnych sypialni, łazienki z wc, widnej kuchni oraz przedpokoju. Mieszkanie usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąb,Katowice

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Twoje wymarzone mieszkanie przy Parku Śląskim czeka na Ciebie! Gotowa inwestycja do wynajęcia - szacunkowy roi 6% Oferujemy na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

498 000 zł56 m² 8 892,86 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz O porannej kawie Z widokiem na skyline katowic? to mieszkanie, którego szukasz! Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Józefowiec,Katowice

609 270 zł53 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie A14 2 pokoje, II piętro Udogodnienia: nowoczesna architektura, tereny zielone w pobliżu inwestycji, winda, blisko komunikacji miejskiej i centrum miasta, obok inwestycji znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Dąb,Katowice

616 432 zł52 m² 11 829,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,11 m zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku w pobliżu Parku Śląskiego. Doskonała przestrzeń do życia w zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

461 500 zł37 m² 12 473 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

410 000 zł74 m² 5 515,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Szukasz mieszkania w ścisłym centrum Katowic? Mam do zaoferowania przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,33 m , zlokalizowane na 2. piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

1 800 zł50 m² 35,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie do wynajęcia w Katowicach, przy ul. Sowińskiego ( Osiedle Paderewskiego ). Obok Doliny Trzech Stawów) Propozycja to doskonała okazja dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Załęże,Katowice

309 000 zł36 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie na sprzedaż w Katowicach Załężu przy ul. Narutowicza to Twoja szansa doskonałą lokalizację, to idealne rozwiązanie zarówno dla osób szukających własnego miejsca do życia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

451 000 zł37 m² 12 288,80 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gallusa

Brynów,Katowice

289 000 zł37 m² 7 768,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko centrum i węzłów komunikacyjnych? Mam coś dla Ciebie! Mam przyjemność zaoferować nieruchomość o powierzchni 37,2m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

2 380 zł40 m² 59,15 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

476 000 zł38 m² 12 392,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W katowicach 2 km do samego centrum lokalizacj A przy skwerze holtzego patio dla mieszkańców kawiarnie I restauracje W budynku 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Koszutka,Katowice

1 900 zł34 m² 56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Katowice, 5 minut od Spodka Opis nieruchomości: oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku w Katowicach,.