dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

569 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

569 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

449 000 zł52 m² 8 626,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

***rezerwacja*** Szukasz mieszkania pachnącego nowością, do którego można się wprowadzić po wstawieniu mebli? Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,05m2, na które składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

2 750 zł51 m² 53,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia w Katowicach na Osiedlu 1000lecia - bezpośrednio od właściciela. - 51m2, trzy pokoje z balkonem. - mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu 1000lecia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Stara Ligota,Katowice

315 000 zł57 m² 5 563,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poniższa informacja nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Osoba do kontaktu : Lucyna Szot-Zub tel. Lokal mieszkalny - ul. Hetmańska 36/6 w Katowicach. Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ligota

Ligota,Katowice

365 000 zł56 m² 6 576,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach w dzielnicy Brynów o powierzchni 55,5 m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Walentego Roździeńskiego

Walentego Roździeńskiego,Katowice

476 000 zł60 m² 7 933,33 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje W gwiazdach! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Gwiazdy w Katowicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na 17 piętrze wysokiego bloku z 3 windami. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

299 000 zł44 m² 6 780,05 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Szukasz mieszkania dla siebie na start? Chciałbyś mieszkać w spokojnej lokalizacji, gdzie wszystko, czego potrzeba jest na wyciągnięcie ręki? Gdzie w przysłowiowych kapciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

379 000 zł60 m² 6 316,67 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,6 m2 w skład którego wchodzi: - salon z wyjściem na balkon - 2 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bogucice,Katowice

449 000 zł78 m² 5 759,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko u naszym biurze! Chcesz uniknąć remontu? Potrzebujesz szybkiego dostępu do centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie w Katowicach - Bogucicach, które od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

893 790 zł99 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament: powierzchnia 99,31 m kw. 2-gie piętro odnowionej kamienicy z lat 30-tych, 3 pokoje + 4-ty przeznaczony na dużą garderobę, łazienka i osobno toaleta, osobna kuchnia, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciecha

Giszowiec,Katowice

305 000 zł55 m² 5 547,47 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M4 w zielonej strefie Giszowca - Katowice Nieruchomość złożona z: kuchnia otwarta z oknem 6 m.kw łazienka 4 m.kw korytarz 7 m.kw salon z jadalnią 15,58 m.kw pokój dzieci 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Koszutka

Koszutka,Katowice

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 62m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon - sypialnia - gabinet/pokój dziecięcy - kuchnia - łazienka - wc - przedpokój Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice

387 000 zł60 m² 6 493,29 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko U nas - prowizja 0%! Zadzwoń i umów się na dzień otwarty! Na sprzedaż rodzinne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na 3. z 13 piętrze, w znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bogucice,Katowice

1 800 zł55 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 55 m2 położone w Katowicach Bogucicach, okolica ul. Modrzewiowej - super lokalizacja! Mieszkanie składa się z jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Walentego Roździeńskiego

Walentego Roździeńskiego,Katowice

369 000 zł59 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:18/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie 3 pokojowe - Katowice Gwiazdy, al. Rozdzieńskiego Mieszkanie o pow. 59,40m2 , położone na 18 piętrze na Gwiazdach w Katowicach. Mieszkanie składa się z 3 (trzech).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szopienicka

Nikiszowiec,Katowice

372 000 zł74 m² 4 993,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Do sprzedania mieszkanie przy ulicy Szopienickiej Nikiszowiec bez pośredników. Powierzchnia mieszkania 74,5m2 plus przynależna piwnica o powierzchni 3m2. 3 piętro środkowe mieszkanie. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotlarza

Józefowiec,Katowice

269 000 zł49 m² 5 528,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż do remontu mieszkanie o powierzchni 48,66 m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w Katowicach-Józefowiec. W skład mieszkania wchodzą : - 3 pokoje, - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciecha

Giszowiec,Katowice

320 000 zł59 m² 5 420,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie o pow. 59 m2 własnościowe, spółdzielcze, z księgą wieczystą w Katowicach - Giszowcu, przy ulicy Wojciecha. Dostępne od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Katowice,śląskie

504 504 zł57 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu nowoczesnego 3 pokojowego mieszkania M07 w nowo powstającym Osiedlu przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Witosa,Katowice

274 000 zł56 m² 4 906 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,85 m2 na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w Katowicach - Załęże, os. Witosa W skład mieszkania wchodzą : - 3 pokoje, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kornasa

Piotrowice,Katowice

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym w Katowicach Piotrowicach przy ul. Karola Kornasa. Lokal mieszkalny o pow. 60m2 znajduje się w b udynku parterowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepakowa

Brynów,Katowice

3 600 zł67 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

bezpośrednio od właściciela piękne mieszkanie na wynajem o bardzo wysokim standardzie, nowe , świeżo wykończone, 67 m, 3 pokoje - słoneczny salon z dużym balkonem, z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tysiąclecia,Katowice

424 700 zł51 m² 8 341 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

360 000 zł87 m² 4 137,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: katowice Typ: mieszkanie do całkowitego remontu Pow.: 87m2 Piętro: 2 Pokoi: 4 Cena: 360 000 PLN Mieszkanie do całkowitego remontu. Oferta nr 10020963 wysłana z systemu locumnet Online

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij