dowolna

Apartamenty Katowice - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

739 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

452 400 zł37,70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na sprzedaż mieszkanie ze w nowo-oddanej inwestycji przy ul. Bytkowskiej w Katowicach Otoczenie nieruchomości: otoczenie nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

516 247 zł50 m² 10 324,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc I prowizji! Zakończenie budowy: IV kwartał 2026 r. Inwestycja powstanie na zielonych Wzgórzach Chorzowskich w pobliżu al. Wojciecha Korfantego. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 892 zł81,46 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera bez pcc I prowizji! W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

845 832 zł81,33 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji! W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

544 104 zł50,38 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

650 454 zł63,77 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu parku śląskiego I lasku bytkowskiego bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! klucze gotowe do odbioru! W naszej ofercie znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł72,95 m² 11 651,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż ustawny apartament w spokojnym bloku w w stanie do wykończenia według własnego projektu na zamkniętym, spokojnym osiedlu Dębowe tarasy w Katowicach. Dębowe Tarasy 72,95.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł81 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 81m2 usytuowany na drugim piętrze 17 kondygnacyjnego budynku oddanego do użytku w 2016r. Zlokalizowany jest w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł87,74 m² 9 801,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 87.74 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 40.12 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament o pow. 48m2 usytuowany na 2 piętrze 7 piętrowego apartamentowca zlokalizowanego w Katowicach na nowo wybudowanym osiedlu Ceglana Park.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe mieszkanie zlokalizowane w Słonecznych Tarasach w dzielnicy Koszutka w Katowicach. Usytuowane jest na 2 piętrze w świeżo wybudowanym 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

799 188 zł73,32 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł43 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania położonego w niewielkim budynku, na kameralnym osiedlu w Katowicach Panewnikach przy ulicy Koszykowej. Osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność nvc ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , zlokalizowanego przy ul. Zabrskiej 15 w Katowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłączność Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , zlokalizowanego przy ul. Zabrskiej 15 w Katowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w apartamentowcu przy ul. Złota 71. Nieruchomość wyposażona w monitoring cctv, dodatkowo budynek ochrania profesjonalna firma. Kawalerka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55 m² 12 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Panoramiczny Apartament z Tarasem Prestiżowe zamknięte Osiedle Miłe Zacisze II- piotrowice-Kostuchna Szukasz wnętrza, które łączy luksusowe materiały, unikalny design i bliskość natury?.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 zł34 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na zamkniętym osiedlu. Wysoki standard do wynajęcia mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Ceglanej w Katowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

827 022 zł84,39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

589 427 zł59,43 m² 9 918 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

535 325 zł46,55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

422 884 zł37,18 m² 11 373,96 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł47,50 m² 55,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ( bez pośredników ) apartament wyposażony w klimatyzację na Osiedlu Nowa Słoneczna w Katowicach, blisko silesia city center , apartament składa się z 2 pokoi z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł55,90 m² 14 490,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,9 m2. Zlokalizowane jest ono na cenionym osiedlu Śląskie Ogrody położonym tuż przy Parku Śląskim.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m w kultowej Superjednostce w Katowicach. To doskonała propozycja dla osób, które cenią komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

929 446 zł47,18 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2-pokojowy z widokiem na Spodek | Strefa Kultury | Atal Olimpijska Przedstawiam do sprzedaży nowy, komfortowy, nowoczesny i w pełni wyposażony apartament. Na powierzchni 47,18.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie na 1. piętrze przy ul. Tunelowej. Lokal jest dostępny od zaraz i gotowy do wprowadzenia! Mieszkanie (67 m2): 3 niezależne pokoje (w pełni umeblowane).

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Skorzystaj z obniżki ceny i zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach! Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 mkw, położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł64,15 m² 12 782,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Twoje miejsce pomiędzy naturą a miastem 3-pokojowe mieszkanie w Katowicach, osiedle Twoja Dolina Wyobraź sobie poranki z widokiem na zieleń Doliny Trzech Stawów, zapach świeżej kawy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 066 zł40,96 m² 11 110,01 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 862 zł58,45 m² 10 605 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 071 zł37,18 m² 11 244,51 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 397 zł55,22 m² 10 076,01 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66,83 m² 11 222,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Westate Katowice prezentuje mieszkanie w dzielnicy Zarzecze, katowice To propozycja dla osób, które cenią komfort, prywatność oraz wysoki standard życia, bez konieczności ponoszenia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

440 608 zł39,45 m² 11 168,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

583 530 zł55,05 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł65 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Premium na Wynajem - Komfort i Elegancja w Najlepszej Lokalizacji Zapraszamy do wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu, który łączy w sobie komfort, styl i prestiż. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

501 000 zł30 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Pierwsza Dzielnica - studio w centrum Katowic dostępne od zaraz Zamieszkaj w Pierwszej Dzielnicy - zapoznaj się z nowa ofertą Studio ( kawalerka ) o powierzchni 29,62 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

5 038 000 zł229 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Katowice , centrum , Pierwsza Dzielnica - w sąsiedztwie Strefy Kultury ( nospr , mck, spodek ) Wyjątkowy, nowoczesny Penthouses w sercu Katowic - 229 m2 luksusu w nowoczesnym stylu. Luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

579 000 zł49,61 m² 11 671,03 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Proponuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Katowicach Ochojcu, na atrakcyjnym osiedlu przy ulicy Bażantów 49. Mieszkanie o powierzchni 49,61 m2,usytuowane jest na na 2 piętrze ,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij