dowolna

Mieszkania Katowice Dąbrówka Mała

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

487 000 zł51,28 m² 9 496,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż komfortowe i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 51,28 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Katowic Dąbrówka Mała, ul. Grzegorzka 14D.

Szczegóły ogłoszenia

189 800 zł30,96 m² 6 130,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,97 m , położone w dzielnicy Katowice Dąbrówka, w kameralnej kamienicy. Lokal znajduje się na wysokim parterze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 400 zł95 m² 35,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia piękne,dwupoziomowe mieszkanie położone na 2 piętrze w kamienicy.Na pierwszym poziomie salon,kuchnia,łazienka,spiżarka i przedpokój.Na drugim poziomie dwa pokoje i obszerna.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł49,50 m² 38,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie w Katowicach dzielnicy Dąbrówka Mała, przy ulicy Andersa Lokal mieszkalny o pow.49,5m2 znajduje się na piętrze 2 budynku na spokojnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Komfortowe mieszkanie 51,5 m - os. Michalskiego, ul. Strzelców Bytomskich 21D Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57 m² 5 964,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypak inwestycyjny | Katowice - ul. Strzelców Bytomskich 4a Na sprzedaż trzypak inwestycyjny składający się z trzech w pełni wyremontowanych kawalerek, zlokalizowanych w kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł37,58 m² 52,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37.58 m , położone przy ulicy La Ronda na obrzeżach Katowic, 4km od centrum. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Katowice, ul. Wiertnicza, dzielnica Dąbrówka Mała. Zostań pierwszym lokatorem. Mieszkanie zlokalizowane jest tuż przy ikea. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38,35 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować nowe mieszkanie na wynajem o powierzchni ponad 38 m2 z przynależną piwnicą oraz ogromnym strychem przy ulicy Le Ronda w Katowicach. Mieszkanie - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł63 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Westate Katowice oferuje mieszkanie do wynajęcia w Katowicach. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63m2 zlokalizowane na 5 piętrze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł79,64 m² 6 265,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne, 80-metrowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do własnej aranżacji i montażu klimatyzacji. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,28 m² 6 630,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie przy ulicy Grzegorzka w Katowicach, dąbrówka Mała. Doskonała oferta dla rodzin oraz inwestorów szukających dobrego zwrotu z wynajmu. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiertnicza

Dąbrówka Mała,Katowice

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dąbrówka Mała,Katowice

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferta na wyłączność - najem okazjonalny numer oferty W biurze: wlvcm/1107 Oferujemy na wynajem mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w budynku przy ulicy Przedwiośnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Dąbrówka Mała,Katowice

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Lipowej 5. Nieruchomość: powierzchnia 37 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: w najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzka

Dąbrówka Mała,Katowice

499 000 zł51 m² 9 730,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiertnicza

Dąbrówka Mała,Katowice

520 000 zł64 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Wiertnicza Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,55 m , położone na 4. piętrze bloku przy ul. Wiertniczej. Lokal składa się z: salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiertnicza

Dąbrówka Mała,Katowice

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia (najem okazjonalny) - Katowice, ul. Wiertnicza, dzielnica Dąbrówka Mała. Zostań pierwszym lokatorem. Opis mieszkania: apartament o powierzchni 50 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiertnicza

Dąbrówka Mała,Katowice

645 000 zł57 m² 11 361,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu o powierzchni użytkowej 54m2 usytuowanego na 8 piętrze w apartamentowcu "słoneczne Apartamenty" oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegorzka

Dąbrówka Mała,Katowice

543 000 zł51 m² 10 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker we speak english. Na sprzedaż komfortowe i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 51,28 m , zlokalizowane w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Błękitna

Dąbrówka Mała,Katowice

990 zł24 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Błękitnej 2. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. Piętro 1 Ogrzewanie miejskie. Lokalizacje: mieszkanie znajduje się w pobliżu Silesia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Dąbrówka Mała,Katowice

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyzowane mieszkanie o powierzchni ok. 72 m , położone na drugim piętrze budynku jednorodzinnego. Układ i wyposażenie: przestronny salon z kompletem wypoczynkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiertnicza

Dąbrówka Mała,Katowice

738 920 zł64 m² 11 545,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,70 m z balkonem 15,36 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Semiramis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegorzka

Dąbrówka Mała,Katowice

420 000 zł51 m² 8 190,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

We speak English. Wyjątkowo przestronne mieszkanie w zielonej i zacisznej dzielnicy Katowic, a jednocześnie blisko centrum Dąbrówka Mała, ul. Grzegorzka. Przedmiotem oferty jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiertnicza

Dąbrówka Mała,Katowice

516 231 zł42 m² 12 291,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | Nowoczesne mieszkanie z balkonem | Semiramis Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,97 m z balkonem 10,84 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. le Ronda

Dąbrówka Mała,Katowice

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia piękne mieszkanie położone na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Le Ronda 10 w Katowicach.Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,kuchni,łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelców Bytomskich

Dąbrówka Mała,Katowice

950 zł17 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50 % za najem W jednym miesiącu, jeśli podpiszesz umowę do 6 grudnia! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Strzelców Bytomskich 4a Nieruchomość: powierzchnia 17 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Dąbrówka Mała,Katowice

300 000 zł38 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedane! Na sprzedaż: przytulne mieszkanie z loggią w spokojnej okolicy Katowice, dąbrówka Mała - ul. Pogodna Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej części Katowic, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelców Bytomskich

Dąbrówka Mała,Katowice

950 zł22 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50 % za najem W jednym miesiącu, jeśli podpiszesz umowę do 6 grudnia! Wynajmę funkcjonalną kawalerkę z balkonem przy ulicy Strzelców Bytomskich 4 A. Nieruchomość: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelców Bytomskich

Dąbrówka Mała,Katowice

950 zł20 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Strzelców Bytomskich 4 A w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2 2 piętro Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Błękitna

Dąbrówka Mała,Katowice

990 zł24 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-11-17! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Błękitnej 2. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. Piętro 1 Ogrzewanie miejskie. Lokalizacje: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Dąbrówka Mała,Katowice

320 000 zł49 m² 6 510,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach, dąbrówka Mała 49,15 m z piwnicą (55,21m2) oraz garażem, tuż przy drodze ekspresowej S86 - 8 minut do centrum Katowic Lokalizacja: katowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegorzka

Dąbrówka Mała,Katowice

2 200 zł61 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem na spokojnym osiedlu blisko ikei w Katowicach. Mieszkanie bardzo ładnie wykończone o podwyższonym standardzie. Wystawa okienna na dwie strony: wschód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Walentego Roździeńskiego

Dąbrówka Mała,Katowice

2 690 zł63 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcie piękne mieszkanie w jednej z Gwiazd przy al. Roździeńskiego. Mieszkanie znajduje się na 18 piętrze z którego rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców Bytomskich

Dąbrówka Mała,Katowice

1 300 zł39 m² 33,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jasne mieszkanie o powierzchni 39,06 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym z wydzieloną częścią sypialnianą, oraz łazienką z wc oraz kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelców Bytomskich

Dąbrówka Mała,Katowice

950 zł20 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Strzelców Bytomskich 4 A w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 20 m2 2 piętro Ogrzewanie miejskie Pełne wyposażenie i umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Dąbrówka Mała,Katowice

139 000 zł20 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z w Katowicach dzielnicy Dąbrówka Mała przy ul. Majora Dobrzańskiego Hubala. Układ mieszkanie: - przestronne pokój z aneksem kuchennym - Drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Dąbrówka Mała,Katowice

139 000 zł20 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegorzka

Dąbrówka Mała,Katowice

349 000 zł51 m² 6 806 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Grzegorzka. Jednym z wielu jego atutów jest idealna lokalizacja. Bardzo wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiertnicza

Dąbrówka Mała,Katowice

359 000 zł54 m² 6 619,95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Tylko w Realton! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w Katowicach ul. Wiertnicza (dąbrówka Mała). Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 6-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiertnicza

Dąbrówka Mała,Katowice

265 000 zł39 m² 6 835,18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Katowicach, dzielnica Dąbrówka Mała. Znajduje się na 5 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku po termomodernizacji. Składa się z jednego.