dowolna

Mieszkania dla studentów Katowice - Oferty najmu mieszkań

159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 ogłoszeń

549 000 zł105,33 m² 5 212,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 23.04 w godzinach 16:00-18:00. *Proszę o kontakt wszystkie zainteresowane osoby w celu umówienia dokładnej godziny spotkania*.

Szczegóły ogłoszenia

780 zł17 m² 45,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio przy ul. Lwowskiej 15 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 17 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: okolica spokojna, sprzyjająca wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkania położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Warszawskiej 48. W ofercie dostępnych jest 7 mieszkań, usytuowanych na parterze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie typu studio o powierzchni 30 m2, położone na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego apartamentowca przy ul. Słonecznej. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia dla singla lub pary- katowice centrum, ul. 3 maja. Lokalizacja: katowice - ul. 3 maja, ścisłe centrum miasta Rodzaj najmu: pokój prywatny, części wspólne współdzielone Co.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40,77 m² 44,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją zlokalizowane przy ul. Wierzbowej w dzielnicy Koszutka - jednej z najbardziej cenionych i zielonych części Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Francuskiej 63a. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne studio na wynajem zlokalizowane w inwestycji belg w Katowicach, stworzone z myślą o jednej osobie lub studencie poszukującym komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł20 m² 64,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę zlokalizowaną w samym sercu Katowic, przy ul. Kordeckiego, tuż za Dworcem pkp. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43,48 m² 69 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowy, 2-pokojowy apartament z wielkim tarasem ul. Nadgórników 14! Szukasz wyjątkowego, nowoczesnego miejsca do życia w najbardziej prestiżowej lokalizacji? Oferuję na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25,09 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Przestronna Kawalerka 25,09 m2 zlokalizowana na parterze : * Pokój, * Aneks kuchenny, * Łazienka, mieszkanie jest po generalnym remoncie, wyposażone, bardzo jasne, słoneczne, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 045 zł26,05 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Dziś w sprzedaży kawalerka 26mkw z tarasem 11mkw tuż przy Parku Zadole. Mała przestrzeń, wielkie możliwości Twoje miejsce w sercu Katowic! Wyobraź sobie poranek, gdy wstajesz, otwierasz.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł148,03 m² 5 877,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Tylko W realton umowa na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykle atrakcyjne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 148,03 m2, zlokalizowane w śródmieściu Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 zł28 m² 44,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni ok. 28m , położoną w doskonałej lokalizacji, przy ul. Piastów na osiedlu Tysiąclecia. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 zł35 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: wynajmę przestronną kawalerkę w kamienicy na ul. Krakowskiej w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł26 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Joanna trojak Agent prowadzący   Do wynajęcia mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach - ul.

Szczegóły ogłoszenia

664 zł20,29 m² 32,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8 Prowadzący konkurs ofert: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury, plac Oddziałów.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł37 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w zielonej, zabytkowej dzielnicy w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu przyrody - Las Murckowski Prezentuję Państwu nową ofertę interesującego mieszkania do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu komfortowe mieszkanie jednopokojowe usytuowane na parterze bloku przy ul. Wojciecha. Mieszkanie po generalnym remoncie, składa się z dużego pokoju, widnej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30,79 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z duszą Katowice, nikiszowiec (ul. Krawczyka) Szukasz miejsca, które łączy historyczny klimat z nowoczesną wygodą? Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł98 m² 7 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Katowic, w zabytkowej, eleganckiej kamienicy przy ul. Kochanowskiego. To jedyny lokal w budynku z dużym balkonem pod gołym niebem,.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł66,54 m² 7 512,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem stwórz przestrzeń idealnie dopasowaną do swoich potrzeb! Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na 10. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Katowic Zawodzie przy ul. Chromika. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł26,60 m² 60,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko U nas! zapraszam inne agencje do współpracy! Oferta dotyczy wynajmu kawalerki, położonej w centrum Katowic, przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 zł25 m² 69,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio!   We speak english! * umeblowane i wyposażone * z balkonem i widokiem * z garderobą! * Ul. Chorzowska 214 Nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 zł15 m² 97,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka przy Placu Andrzeja Samo Centrum Katowic! Szukasz miejsca, z którego wszędzie dojdziesz pieszo, a po pracy odpoczniesz w cichej okolicy? To mieszkanie przy Placu Andrzeja.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł18 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój jednoosobowy w odległości 15 minut pieszo od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i Centralnego Szpitala Klinicznego w Ligocie Wynajem pokoju o powierzchni ok. 18m2. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice - Zawodzie - 1 maja Na wynajem świeżo wyremontowana, jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31 m , położona w Katowicach - dzielnica Zawodzie , w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł55,78 m² 35,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisko śum (ok. 20 min. pieszo). Mieszkanie idealne dlarodziny lub studentów. Bardzo ładne, przytulne mieszkanie o powierzchni55,78m2, usytuowane na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25,91 m² 69,47 zł/m²

 

Piętro:5/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W realton obowiązuje umowa najmu okazjonalnego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament zlokalizowany w śródmieściu Katowic, przy ulicy Zabrskiej 15 w nowo powstałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 130 zł43,70 m² 12 359,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne jako: inwestycja pod najem długoterminowy, najem korporacyjny, flip. Twoje nowe mieszkanie - funkcjonalność i styl To mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25,74 m² 69,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia przy Parku Śląskim świetna lokalizacja i komfort mieszkania Do wynajęcia przytulna kawalerka położona w inwestycji zrealizowanej przez dewelopera Wawel,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł59 m² 8 983,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 znajdujące się przy ul. Harcerskiej w dzielnicy Ligota w Katowicach. To idealna propozycja dla osób ceniących świetną komunikację,.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł105,50 m² 8 293,84 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukają Państwo bezpiecznej lokaty kapitału, która nie tylko chroni pieniądze przed inflacją, ale także generuje stały, pasywny dochód od pierwszego dnia po zakupie? Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł19 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Tomasza 5 w Katowicach, przyjazne dla zwierząt! Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. II piętro. Ogrzewanie elektryczne. Przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 500 zł61,64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje z balkonem | tylko 4 takie mieszkania w inwestycji | | 61,64 m | 4 pokoje | 2 piętro | Katowice, ul. Przemysłowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o bardzo dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł64 m² 8 421,88 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice bogucice - ul. Wajdy - 64m2 - 3 pokoje + balkon + piwnica / winda we speak english Mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

(English version below) Piękne, duże mieszkanie w samym centrum Katowic! 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie tuż przy placu Andrzeja. Bądź pierwszym lokatorem i urządź się.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł18 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Oswobodzenia 38a w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 18m2. Piętro 3 z 3. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,32 m² 71,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Ligota Franciszkańskie - apartament z ogródkiem i klimatyzacją blisko śum - ul. Szurmana. Polecamy do wynajęcia 2 pokojowy, wygodny apartament o w południowej dzielnicy Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł78 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania - Katowice Ligota ul. Bronisławy, obok śum Lokal ok 78m2 składa się z: - dużego przedpokoju (dwie szafy zabudowane z lustrem) - Dużej kuchni (stół, 4.