dowolna

Mieszkania przy lesie Katowice - Anonse sprzedaży i wynajmu

255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ligota,Katowice

1 850 zł50 m² 37,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania, które łączy wygodę życia w spokojnej okolicy z bliskością miejskich udogodnień. Idealne miejsce zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piotrowice,Katowice

2 000 zł35 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w zielonej części Katowic. Mieszkanie mieści się w kameralnym, trzypiętrowym budynku na nowym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Nowa Ligota,Katowice

399 000 zł54 m² 7 321,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie 2 pokojowe na przy ul. Słupskiej w dzielnicy Ligota-Panewniki Mieszkanie o pow. 54,26m2 znajduje się na 3 piętrze z 3ech. Blok po termomodernizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Paderewskiego,Katowice

799 000 zł69 m² 11 539,60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, przestronne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - Osiedle Paderewskiego, katowice! Lokalizacja: katowice, osiedle Paderewskiego, twoja Dolina Cena: 799 000 zł (11 540 zł/m ) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Złota

Katowice,śląskie

1 099 000 zł86 m² 12 831,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! **idealny stan, jak nowe! z całym wyposażeniem! ** 4 pokoje + 2 balkony! ** tuż przy centrum! ** prestiżowy budynek zaprojektowany przez znanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tysiąclecia,Katowice

749 000 zł61 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Brak prowizji od kupującego! wirtualny spacer:deaa4f523d02bbcece4 Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60,99 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warmińska

Ligota,Katowice

459 000 zł50 m² 9 172,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w cichej i spokojnej części Ligoty, przy ulicy Warmińskiej, w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ligota,Katowice

779 900 zł78 m² 10 054,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Witaj! miło, że wpadłeś, rozgość się tutaj Zmęczyły Cię już poszukiwania właściwego lokum dla Twojej rodziny? Dobrze, że tu trafiłeś, mam dla Ciebie coś ciekawego w rozsądnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Giszowiec,Katowice

435 000 zł52 m² 8 446,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie w cichej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej dzielnicy Giszowiec. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

2 380 zł40 m² 59,15 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radockiego

Ochojec,Katowice

520 000 zł62 m² 8 455,28 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne Mieszkanie ul. Radockiego, katowice Odkryj nowoczesne mieszkanie na osiedlu Odrodzenia w Katowicach przy ul. Radockiego! To idealne miejsce dla osób, które szukają komfortu życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słupska

Nowa Ligota,Katowice

449 000 zł54 m² 8 238,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Walentego Roździeńskiego

Zawodzie,Katowice

486 000 zł63 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:17/26

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Najsłynniejsze gwiazdy W polsce czyli Osiedle Walentego Roździeńskiego w Katowicach to jedne z najwyższych bloków na Górnym Śląsku. Bloki o gwieździstym kształcie zaprojektowali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

2 385 zł62 m² 38,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe z tarasem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Panewnicka

Wymysłów,Katowice

429 000 zł67 m² 6 402,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezpośrednio, mieszkanie położone w Katowicach przy ulicy Panewnickiej w dzielnicy Wymysłów. Mieszkanie o powierzchni 67 m2 jest na 1 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witosa,Katowice

419 900 zł49 m² 8 631,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania! 2 pokoje balkonem! Osiedle Witosa | Katowice ul. Witosa zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykowa

Panewniki,Katowice

765 000 zł65 m² 11 787,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Chcielibyście zamieszkać w miejscu gdzie tuż na wyciągnięcie ręki macie las wraz z idealnym miejscem na rowerowe eskapady? Jednocześnie cenicie sobie szybki dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 500 zł43 m² 34,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Armii Krajowej! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 900 zł36 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na wynajem Katowice, ul. Radockiego Mieszkanie po generalnym remoncie, pierwszy najemca! Przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Opis nieruchomości: do wynajęcia komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia