dowolna

Mieszkania przy lesie Katowice - Anonse sprzedaży i wynajmu

254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska

Ligota,Katowice

369 000 zł59 m² 6 254,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m2 w Katowicach na ul. Kijowskiej, w skład którego wchodzą: 3 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój balkon piwnica Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Paderewskiego,Katowice

430 114 zł29 m² 14 903,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* cesja umowy deweloperskiej * planowane zakończenie budowy 2 kwartał 2024! * stan deweloperski * kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Oferujemy Państwu na sprzedaż słoneczną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Kokociniec,Katowice

369 000 zł59 m² 6 292,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz M4 w otoczeniu lasu i ciszy? .ciepłe mieszkanie dla CIEBIE. super lokalizacja pod inwestycję .kup - wyremontuj z naszą pomocą .zamieszkaj lub wynajmij. blisko wszędzie tak jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szurmana

Ligota,Katowice

2 500 zł40 m² 63,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam nowoczesny 2 pokojowy apartament na wynajem na prestiżowym Osiedlu Franciszkańskim w Katowicach. Lokalizacja: ul. Szurmana 14 Katowice Ilość pokoi: 2 Metraż: 39,5 mkw Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braci Mniejszych

Ligota,Katowice

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach, ligota, ul. Braci Mniejszych. Znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu oddanym do użytku w 2017. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

2 125 zł43 m² 49,14 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ziołowa

Piotrowice-Ochojec,Katowice

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Dwupoziomowy apartament o powierzchni 110m2 w Katowicach na ulicy Ziołowej. Mieszkanie po generalnym remoncie, przygotowane do wprowadzenia, nie wymaga żadnych prac. Świetny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plebiscytowa

Środmieście,Katowice

1 700 zł37 m² 45,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka w Katowicach, ul. Plebiscytowa. Znajduje się na 3 piętrze w Kamienicy, która przeszła generalny remont w 2023r. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

799 000 zł75 m² 10 653,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie wykończone w wysokim standardzie oraz położone w cichym, spokojnym i kameralnym osiedlu niskich bloków mieszkalnych z 2006 roku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoppego

Bogucice,Katowice

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Katowicach, dzielnica Bogucice, ul. Hoppego 1. Znajduje się na parterze w 10-piętrowym bloku. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrowicka

Ligota,Katowice

920 000 zł86 m² 10 760,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowy apartament z ogródkiem położony w Katowicach (ligota) na nowoczesnym osiedlu Książęcym. Słoneczne i ciche z wyposażoną kuchnią oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Środmieście,Katowice

299 000 zł39 m² 7 756,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Tylko w Realton! Lokal mieszkalny znajduje się w Katowicach, śródmieście, ul. Francuska. Składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Miejsca parkingowe tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kijowska

Ligota,Katowice

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe piękne mieszkanie położone przy ul.Kijowskiej (os. Franciszkańskie) w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, jego metraż liczy 65 m2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Piotrowice,Katowice

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m2 na Osiedlu Odrodzenia, ul. Radockiego, w skład którego wchodzą: 3 niezależne pokoje kuchnia salon łazienka z wc balkon Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Środmieście,Katowice

2 658 zł53 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe z dużym tarasem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gallusa

Brynów,Katowice

329 999 zł44 m² 7 499,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne, wyjątkowo słoneczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie na Brynowie. - 2 pokoje - Osobno kuchnia i łazienka - Zadbana i estetyczna klatka schodowa - Świetny, panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceglana

Środmieście,Katowice

2 299 zł45 m² 51,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach, ul. Ceglana 66. Znajduje się na 3 piętrze w apartamentowcu oddanym do użytku w 2022r. (Develia). Mieszkanie składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Suberlaka

Kostuchna,Katowice

849 000 zł94 m² 8 985,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko W realton nieruchomości! oferta na wyłączność! zapraszam inne agencje do współpracy Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny 4 - pokojowy apartament umiejscowiony na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Janów,Katowice

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 52 m2 położone w Katowicach Janowie, bezpośrednio przy lesie super lokalizacja! Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Piotrowice-Ochojec,Katowice

990 000 zł83 m² 11 927,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny Apartament z Ogrodem na Zamkniętym Osiedlu Park Bażantów! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy 4-pokojowy apartament na sprzedaż, zapewniający komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pułaskiego

Muchowiec,Katowice

898 000 zł86 m² 10 469,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie własnościowe- 4 pokoje- widok i przejście na Staw Łąka- garaż podziemny w cenie- 2 balkony- 4 piętro-winda- monitorowane osiedle English version below. Mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

2 253 zł50 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

2 253 zł50 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

2 745 zł61 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 3 Maja

Katowice,śląskie

650 000 zł76 m² 8 569,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wykończony w wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół apartament na kameralnym zamkniętym osiedlu. Budynek oddany do użytku w 2013 roku. Idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Nowa Ligota,Katowice

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie 2 pokojowe/m3! Mieszkanie o pow. 42,7m2 znajduje się na 4 piętrze z windą! Mieszkanie składa się z: - salonu -kuchni ( zabudowa na wymiar, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Giszowiec,Katowice

470 000 zł71 m² 6 619,72 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Giszowcu w Katowicach o powierzchni 71m2, na szóstym piętrze dziewięcio piętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzą : - kuchnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Ligota-Panewniki,Katowice

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ligota ul. Świdnicka, funkcjonalne mieszkanie (53 m2) z dwoma balkonami w bardzo dogodnej lokalizacji, III piętro niskiego bloku. Dwa niezależne jasne i ustawne pokoje, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Brynów,Katowice

697 000 zł79 m² 8 813,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie z funkcjonalnością domu! Jeśli chcecie Państwo zamieszkać w cichej, zielonej okolicy, mając do dyspozycji taras oraz ogródek, a jedocześnie mieć możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Katowice

Muchowiec,Katowice

698 000 zł58 m² 12 118,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Katowic - Muchowiec - Francuska Park, w nowym 8 pietrowym bloku, zlokalizowane na 4 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 57,6m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brynowska

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

2 250 zł70 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brak wynagrodzenia dla biura! Na wynajem oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, przy ulicy Brynowskiej. Mieszkanie znajduje się w ocieplonym budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

2 252 zł50 m² 45,04 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Kokociniec,Katowice

485 000 zł64 m² 7 605,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,77 m2 z balkonem na czwartym piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się w Katowicach w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamenhofa

Szopienice,Katowice

297 330 zł46 m² 6 520,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Idealne dla rodziny bezpłatnie pomożemy CI Z kredytem Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkań położonych przy ul. Ludwika Zamenhofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Witosa,Katowice

370 000 zł49 m² 7 605,34 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze w siedmiopiętrowym bloku mieszkalnym zlokalizowanym w Katowicach - osiedle Witosa - przy ul. Barlickiego w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamenhofa

Szopienice,Katowice

379 135 zł60 m² 6 310,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Piotrowice,Katowice

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piotrowice,Katowice

485 000 zł62 m² 7 826,37 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta sprzedaży mieszkania w Katowicach przy ul. Radockiego Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 61,97 mkw , położonego na 8 przedostatnim przedostatnim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochojec,Katowice

449 000 zł64 m² 7 016 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z widną kuchnią. Dzięki doskonałemu układowi, słońce trafia do każdego pomieszczenia. Nieruchomość o powierzchni 64 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kostuchna,Katowice

2 300 zł41 m² 55,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Nieruchomości w Katowicach przy ul. Bażantów Szczegóły Nieruchomości: lokalizacja: katowice, ul. Bażantów Powierzchnia: 41,41 mkw Rozkład: pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Środmieście,Katowice

389 700 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Rezerwacja - już niedostępne gotowiec inwestycyjny W śląskiej modernie kupujesz dwa W pełni wyposażone studia W cenie jednego mieszkania dwupokojowego! Mam dla Państwa wyjątkowo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij