dowolna

Mieszkania przy lesie Katowice - Anonse sprzedaży i wynajmu

254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Ligota

Ligota,Katowice

770 000 zł68 m² 11 387,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

TA wyjątkowa oferta dostępna tylko U nas mieszkanie gotowe do wprowadzenia się Wszystkie zdjęcia są rzeczywiste. To nie są wizualizacje! Dla wymagającego klienta. Nie pobieramy prowizji od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie na Osiedlu Paderewskiego. Dwa niezależne pokoje - sypialnia i pokój dzienny z balkonem - umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Książęca

Ligota,Katowice

771 000 zł68 m² 11 402 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sołtysia

Podlesie,Katowice

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Sołtysia 40. Doskonała lokalizacja na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na parterze, posiada przestronny taras. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Koszutka,Katowice

255 000 zł48 m² 5 312 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m2 położone w Katowicach, osiedle Wysockiego, na granicy z Giszowcem i Doliną 3 Stawów super lokalizacja! Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Witosa

Witosa,Katowice

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For English scroll down Do wynajęcia świeżo wykończona kawalerka znajdująca się na 3 piętrze w budynku z windą Powierzchnia mieszkania 28m2 w której skład wchodzi: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ptasie,Katowice

525 000 zł51 m² 10 335 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie (stan deweloperski) o powierzchni ok. 51 m2 w Katowicach, na prestiżowym osiedlu Nowe Ptasie, super lokalizacja! Mieszkanie składa się z jasnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Katowice,śląskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowicie nowy 2-pokojowy apartament na nowoczesnym osiedlu inspire Dolina Trzech Stawów do wynajęcia od zaraz. Apartament oferuje szybki dostęp do terenów zielonych Doliny Trzech Stawów, muchowca jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bogucice,Katowice

396 900 zł45 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Marcinkowskiego - Katowice Idealna okolica, wymarzony standard, spacerem na Uniwersytet Ekonomiczny i Uniwersytet Śląski. Mieszkańcy docenią: - komfortowe balkony, o powierzchni do ponad 32m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gallusa

Brynów,Katowice

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: katowice, brynów, ul. Józefa Gallusa Ilość pokoi: 3 Metraż: 46,38 mkw Kuchnia: oddzielna Piętro: 1/4 lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Środmieście

Środmieście,Katowice

648 274 zł86 m² 7 511 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkania z rynku pierwotnego w najlepszej lokalizacji w Katowicach. Nowoczesne osiedle, które łączy bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych!bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułańska

Katowice,śląskie

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferuję przestronne i słoneczne mieszkanie przy ulicy Ułańskiej w Katowicach (osiedle 1000-lecia) o powierzchni 53 metrów, obejmujące dwa pokoje dzienne, kuchnię, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mysłowicka

Giszowiec,Katowice

344 500 zł48 m² 7 207,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do obejrzenia trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w zielonej dzielnicy Giszowiec przy Mysłowickiej po generalnym remoncie do wejścia. Układ mieszkania oferuje nam 2 sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pijarska

Kostuchna,Katowice

669 000 zł61 m² 10 945,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeżeli na co dzień chcesz się cieszyć bliskością przyrody i odpoczynku w naturalnym otoczeniu w sąsiedztwie Rezerwatu Lasu Murckowskiego to ta oferta jest dla Ciebie. To jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Środmieście

Środmieście,Katowice

426 105 zł51 m² 8 311 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Paderewskiego,Katowice

1 800 zł43 m² 42,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

PO remoncie, nowoczesne I funkcjonalne do pierwszego najmu Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na katowickim Osiedlu Paderewskiego. Osiedle to jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Giszowiec,Katowice

279 000 zł54 m² 5 207,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Wojciecha! To świetna lokalizacja, osiedle zlokalizowane w otoczeniu zieleni oraz lasu, szereg ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

389 000 zł39 m² 9 974,36 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży znakomicie położone, świeżo oddane i wykończone z dbałością o szczegóły, 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Piastów w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Armii Krajowej

Kostuchna,Katowice

549 000 zł77 m² 7 096,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zakupu - oś " Mała Skandynawia" Trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem 12 m2 Główne atuty nieruchomości: ogródek doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obroki

Witosa,Katowice

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Obroki 63a (os. Witosa) ( obecnie 2 pokoje) Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju ( 1 przechodni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

530 000 zł56 m² 9 528,95 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie położone W bardzo dobrej lokalizacji katowic! cena do negocjacji. Oferuję do sprzedaży lokal mieszkalny, o powierzchni 55,62m2, położony na dwunastym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ptasie,Katowice

525 000 zł51 m² 10 324 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży nowe mieszkanie (stan deweloperski) o powierzchni ok. 51 m2 w Katowicach, na prestiżowym osiedlu Nowe Ptasie, super lokalizacja! Mieszkanie składa się z jasnego, słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obroki

Witosa,Katowice

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Witosa,Katowice

310 000 zł46 m² 6 736,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Blisko centrum Katowic, autostrady A4, drogowej Trasy Średnicowej, terenów zielonych i rekreacyjnych Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

590 000 zł46 m² 12 882,10 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio Tysiąclecia 18, 46m2, 2 pokoje, garaż + komórka Sprzedam Bezpośrednio piękne mieszkanie znajdujące się na ul. Tysiąclecia w nowoczesnym budynku z 2021 roku tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baildona

Dąb,Katowice

619 000 zł52 m² 11 846,90 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio Baildona 18b, 52,5m2, 3 pokoje, garaż Sprzedam Bezpośrednio piękne mieszkanie znajdujące się przy ul. Johna Baildona w nowoczesnym budynku z 2022 roku tuż przy Parku Śląskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Ligota

Ligota,Katowice

771 000 zł68 m² 11 402 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

TA wyjątkowa oferta dostępna tylko U nas Wszystkie zdjęcia są rzeczywiste. To nie są wizualizacje! Dla wymagającego klienta. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej 0,00 zł Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ligota,Katowice

770 000 zł68 m² 11 387,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

TA wyjątkowa oferta dostępna tylko U nas Wszystkie zdjęcia są rzeczywiste. To nie są wizualizacje! Dla wymagającego klienta. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej 0 zł Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Bogucice,Katowice

350 000 zł65 m² 5 392,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, typu M-4.Trzy pokoje, Kuchnia, Łazienka, Ubikacja, 2 Przedpokoje, duży balkon 6 m x 1 m, balustrada z rur stali nierdzewnej, Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obroki

Witosa,Katowice

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kostuchna

Kostuchna,Katowice

339 000 zł35 m² 9 603 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli cenisz sobie: - najwyższe standardy mieszkaniowe. - bezpieczeństwo. - wygodną lokalizację z pełną infrastrukturą, umożliwiającą łatwy i szybki dojazd w każdym kierunku. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polarna

Piotrowice,Katowice

365 000 zł63 m² 5 793,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Są osiedla, na których chce się mieszkać. Takie jest właśnie to Osiedle w Katowicach Piotrowicach. Bliskość Parku a równocześnie dojazd do centrum Katowic zajmuje ok. 12 minut. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Witosa,Katowice

435 000 zł61 m² 7 122,97 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam mieszkanie w stanie idealnym - cicha okolica - blisko centrum - Z pięknym widokiem Lokalizacja: katowice, os. Witosa, ul. Barlickiego Ilość pokoi: 3 Metraż: 61 m2 Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Uwaga: nowy apartament dla pierwszego najemcy! Wynajmę bez prowizji przestronny 3-pokojowy, umeblowany i wyposażony apartament, usytuowany na 4 piętrze w 7-kondygnacyjnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Książęca

Ligota,Katowice

772 000 zł68 m² 11 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

TA wyjątkowa oferta dostępna tylko U nas spokojne, ciche mieszkanie idealne do pracy zdalnej Wszystkie zdjęcia są rzeczywiste. To nie są wizualizacje! Dla wymagającego klienta. Nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Książęca

Ligota,Katowice

770 000 zł68 m² 11 387,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

TA wyjątkowa oferta dostępna tylko U nas idealne dla rodziny Wszystkie zdjęcia są rzeczywiste. To nie są wizualizacje! Dla wymagającego klienta. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej 0 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Książęca

Ligota,Katowice

771 000 zł68 m² 11 402 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

TA wyjątkowa oferta dostępna tylko U nas mieszkanie idealne na emeryturę. Wszystkie zdjęcia są rzeczywiste. To nie są wizualizacje! Dla wymagającego klienta. Nie pobieramy prowizji od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piotrowice,Katowice

618 540 zł95 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Przestronne dwupoziomowe 5 pokoi z dwoma balkonami od Dewelopera | Katowice Piotrowice ul. Gierlotki zadzwoń: współpracując z Home on Nieruchomości - biurem działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piotrowice,Katowice

605 235 zł96 m² 6 292,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piotrowice,Katowice

272 250 zł45 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokoje w standardzie deweloperskim | Katowice Piotrowice ul. Jankego zadzwoń: współpracując z Home on Nieruchomości - biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radockiego

Piotrowice-Ochojec,Katowice

458 555 zł71 m² 6 490,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Pośrednikom dziękuję :-) Sprzedam mieszkanie o powierzchni 70,65 m2 na wysokim parterze niskiego, 4-kondygnacyjnego bloku przy ulicy Radockiego w Katowicach. Mieści się w dobrej.