dowolna

Mieszkania Katowice Szopienice-Burowiec

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przelotowa

Szopienice,Katowice

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na ul. Przelotowej, podzielone na dwie kawalerki o powierzchni 20 m2. W skład każdej kawalerki wchodzi: pokój wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

990 zł25 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne 2 pokoje przy ulicy 11 listopada 9 w Katowicach Nieruchomość: powierzchnia 25 m2 Piętro 2 Ogrzewanie centralne Lokalizacja: okolica, w której mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

234 000 zł29 m² 8 013,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 -p okojowe mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Szopienice , przy ul. Morawa. Opis mieszkania: - mieszkanie z księgą wieczystą - Blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedwiośnie

Burowiec,Katowice

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowe, wyremontowane mieszkanie na parterze gotowe do zamieszkania | bezpośrednio Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m (plus dodatkowe ~2 m dzięki adaptacji loggii),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

1 350 zł23 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie z balkonem przy ulicy 11 listopada 9 w Katowicach Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. I piętro. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przedwiośnie

Burowiec,Katowice

244 999 zł31 m² 7 903,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku przy ul. Przedwiośnia 5. Tylko U nas! - oferta na wyłączność Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

249 900 zł29 m² 8 617,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż 1 -p okojowe mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Szopienice , przy ul. Morawa. Opis mieszkania: - czwarte piętro w budynku z dwiema windami - mieszkanie środkowe-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Szopienice,Katowice

310 650 zł50 m² 6 263,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Idealne dla rodziny bezpłatnie pomożemy CI Z kredytem Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkań położonych przy ul. Ludwika Zamenhofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Szopienice,Katowice

379 050 zł60 m² 6 309,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Szopienice,Katowice

311 600 zł51 m² 6 105,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

140 000 zł32 m² 4 511,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 31,70 m2 położone na 1 piętrze 3-piętrowej kamiennicy przy ulicy Morawa w Katowicach - Szopienicach, składające się z 1 pokoju, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewna

Burowiec,Katowice

215 000 zł37 m² 5 872,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton zapraszam inne biura do współpracy Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach dzielnica Burowiec, przy ul. Siewnej. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Szopienice,Katowice

302 100 zł46 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

235 000 zł29 m² 8 047,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 -p okojowe mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Szopienice , przy ul. Morawa. Opis mieszkania: - blok po termomodernizacji z dwiema windami - Mieszkanie środkowe-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przedwiośnie

Burowiec,Katowice

248 000 zł43 m² 5 767,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, na spokojnym osiedlu niskich bloków. Lokalizacja: ul. Przedwiośnie 4a - spokojna, kameralna i zielona okolica w zabudowie niskich 4-piętrowych bloków. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

1 250 zł23 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy 11 listopada 9 Nieruchomość: powierzchnia 23,5 m2 Ogrzewanie miejskie Przeznaczone dla 1-2 osób Lokalizacja: 300 m Park Olimpijczyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiertnicza

Burowiec,Katowice

2 000 zł34 m² 59,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Wiertniczej 24a w Katowicach - inwestycja Słoneczne Apartamenty. Mieszkanie o powierzchni 33,55 m czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

243 000 zł29 m² 8 379,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Westerplatte

Burowiec,Katowice

1 000 zł24 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka Katowice Burowiec, świeżo po remoncie. Wynajmę przytulne mieszkanie typu kawalerka o powierzchni ok. 24 m, zlokalizowane na poddaszu prywatnej kamienicy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przelotowa

Szopienice,Katowice

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Szopienice,Katowice

155 000 zł26 m² 5 954,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla Kupującego! Szukasz mieszkania, które urządzisz od podstaw według własnego pomysłu? A może chcesz zainwestować w nieruchomość pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

265 000 zł29 m² 9 137,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szabelniana

Szopienice,Katowice

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie do wynajęcia w Katowicach Szopienicach , ul. Szabelniana. Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, - kuchni - funkcjonalnej łazienki. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

890 zł23 m² 38,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka w cichej i spokojnej okolicy przy ul. 11 Listopada w Katowicach *nieruchomości* Powierzchnia 23 m2 Piętro 2 Ogrzewanie miejskie *lokalizacja* Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stacyjna

Burowiec,Katowice

799 000 zł112 m² 7 133,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie z Klasą & Duszą - Dąbrówka Mała: elegancja, komfort i Spokój Cena: 799 000 pln | Powierzchnia: 112 m | Pokoje: 4 | Piętro: 1 | Kuchnia: oddzielna | Ogrzewanie: gazowe | Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szabelniana

Szopienice,Katowice

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kantorówny

Szopienice,Katowice

377 000 zł51 m² 7 397,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Reprezentujemy stronę sprzedającą, więc nie pobieramy prowizji od transakcji kupna! Lokalizacja: katowice, szopienice Metraż: 50,96 m2 Ilość pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Burowiec,Katowice

499 000 zł60 m² 8 287,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! umowa przedwstępna! tylko W realton umowa na wyłączność zapraszam inne biura do współpracy klucze W biurze Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczaka

Szopienice-Burowiec,Katowice

379 456 zł34 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis 2-pokojowe mieszkanie numer P.I.03 na parterze w budynku P w Inwestycji Korczaka Apartamenty w KatowicachPark Tysiąclecia (5 minut rowerem)Teren spacerowy przy Stawie Borki (20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Szopienice-Burowiec,Katowice

739 959 zł74 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament w budynku P w Inwestycji Korczaka Apartamenty. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, 3 sypialni, pralni, przestronnej strefy dziennej oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Szopienice-Burowiec,Katowice

336 000 zł26 m² 12 853 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis kawalerka numer P.I.05 na parterze w budynku P w Inwestycji Korczaka Apartamenty w KatowicachPark Tysiąclecia (5 minut rowerem)Teren spacerowy przy Stawie Borki (20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Szopienice,Katowice

327 000 zł50 m² 6 592,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Szopienice,Katowice

318 000 zł46 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przelotowa

Szopienice,Katowice

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Szopienice,Katowice

327 000 zł51 m² 6 406,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Szopienice,Katowice

399 000 zł60 m² 6 641,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedwiośnie

Burowiec,Katowice

359 000 zł45 m² 8 004,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO zamieszkania! idealne dla rodziny lub pod inwestycję tylko W realton umowa na wyłączność Z przyjemnością prezentujemy Państwu bardzo ładne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Westerplatte

Szopienice-Burowiec,Katowice

1 150 zł19 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie - nowe okna, instalacja, wyposażenie przy ulicy Obrońców Westerplatte 3 w Katowicach *przyjazne dla zwierząt! *powierzchnia 19 m2 *1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

900 zł23 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia cichą, funkcjonalna kawalerka przy ul. 11 Listopada 9 w Katowicach *powierzchnia 23 m2 *1 piętro *ogrzewanie centralne *duży balkon *estetyczny wystrój *funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przelotowa

Szopienice,Katowice

224 000 zł36 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Nie współpracuje Z pośrednikami Na sprzedaż mieszkanie w pobliżu terenów rekreacyjnych - Zalew Borki. Mieszkanie o pow. 36m2 znajduje się na 1 piętrze, na sprzedaż również mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Korczaka

Szopienice-Burowiec,Katowice

305 576 zł26 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w budynku P w Inwestycji Korczaka Apartamenty. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, pokoju dziennego oraz łazienki. Korczaka Apartamenty.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij