dowolna

Mieszkania Katowice Szopienice-Burowiec

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Szopienice,Katowice

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe, jasne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach Szopienicach przy ulicy Wiosny Ludów. - 2 pokoje ( pokoju dzienny z wydzieloną ścianką kuchnią,sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szopienice

Szopienice,Katowice

119 000 zł37 m² 3 216,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę: -37m2 -oddzielna kuchnia, łazienka i przedpokojem -możliwość wydzielenia 2 pokoi Ogrzewanie- piece kaflowe Lokal po remoncie do ewentualnego odświeżenia. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szopienice

Szopienice,Katowice

119 000 zł37 m² 3 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szopienice

Szopienice,Katowice

75 000 zł34 m² 2 205,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy w Szopienicach - 34m2 - wysokość 4,5 m - można zrobić antresolę z oknem - możliwość wydzielenia dwóch kawalerek - czynsz 170 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Szopienice,Katowice

175 000 zł41 m² 4 268,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe. Lokalizacja: katowice Burowiec Mieszkanie o powierzchni 40,84 m2 znajduje się na 3 piętrze w budynku 4 pietrowym i składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szopienice

Szopienice,Katowice

115 900 zł37 m² 3 132,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży przestronne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2. Możliwość adaptacji na 2 pokoje. Z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Lokalizacja: katowice, szopienice Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szopienice

Szopienice,Katowice

158 000 zł36 m² 4 401 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Katowice, szopienice, ul. Bednorza Oferujemy do sprzedania przestronną kawalerkę zlokalizowaną w Katowicach przy ul. Bednorza. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 35,90m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Burowiec,Katowice

179 900 zł41 m² 4 405 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone przy ul. Hallera w Katowicach. Mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni użytkowej 40,84 m2 składa się z: 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Burowiec,Katowice

165 000 zł40 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Katowice Dąbrówka mała/burowiec ul. Pogodna. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej około 40m2 składające się z przedpokoju, 2 pokoi (jeden pokój przechodni), widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Burowiec,Katowice

180 000 zł41 m² 4 390,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Katowice Dąbrówka mała/burowiec ul. Hallera. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,84m2 składające się z przedpokoju, 2 pokoi (jeden pokój przechodni na kuchnię oraz drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedwiośnie

Burowiec,Katowice

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Katowice Dąbrówka mała/burowiec ul. Przedwiośnie. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,73m2 składające się z przedpokoju, 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hallera

Burowiec,Katowice

200 000 zł37 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku położone przy ul. Hallera w Katowicach. Mieszkanie na czwartym piętrze o powierzchni użytkowej 37,00 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szopienice

Szopienice,Katowice

122 900 zł29 m² 4 206,02 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Katowice Szopienice Morawa słoneczna kawalerka po remoncie Oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 29,22m2 zlokalizowane w dzielnicy Szopienice Morawa (można się wprowadzać). Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szopienice

Szopienice,Katowice

152 000 zł51 m² 2 980,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ustawne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 wszym piętrze w bloku położonym w Katowicach dzielnica Szopienice. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamenhofa

Szopienice,Katowice

108 900 zł38 m² 2 865,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerkę położoną na pierwszym piętrze niskiego bloku w dzielnicy Szopienice w Katowicach. W pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia, sklep, przystanek komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szopienice

Szopienice,Katowice

284 000 zł105 m² 2 704,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105m2 po generalnym remoncie- wymienione wszystkie instalacje w całym budynku. Świetna inwestycja- nieruchomość podzielona jest na 3 lokale: -1x-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szopienice

Szopienice,Katowice

140 000 zł53 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,20m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - spiżarka którą można przerobić na małą garderobę - kuchnia - łazienka z wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szopienice

Szopienice,Katowice

148 000 zł47 m² 3 169,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie. Lokal o powierzchni 46,70m2 obejmuje: - 3 pokoje z ekspozycją na wschód i zachód - kuchnię - nowoczesną łazienkę - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzka

Burowiec,Katowice

205 000 zł52 m² 3 942,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie położone w na 3 piętrze w 4-ro piętrowym bloku w Katowicach przy ulicy Grzegorzka. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szopienice

Szopienice,Katowice

129 000 zł51 m² 2 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie po kapitalnym remoncie w kamienicy na 2 piętrze. Niski czynsz, tylko 180zł. W mieszkaniu zostały wymienione wszystkie instalacje, okna oraz drzwi. Na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szopienice

Szopienice,Katowice

119 000 zł45 m² 2 626,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Szopienice mieszkanie 2 oddzielne pokoje Oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 45,3 m2 zlokalizowane w centrum dzielnicy Szopienice. Usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szopienice

Szopienice,Katowice

1 500 zł45 m² 33,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szopienice

Szopienice,Katowice

184 000 zł62 m² 2 967,74 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzy pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 usytuowane Katowice-Szopienice. Lokal znajduje się na 8piętrze 11-piętrowego bloku i nadaje się do odświeżenia bądź remontu. Największym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Burowiec

Burowiec,Katowice

138 000 zł38 m² 3 680 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 37,50m2 .Bardzo cicha i zielona dzielnica. Teren wokół budynku zalesiony. Odremontowana klatka schodowa, termomodernizacja planowana na wiosnę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szopienice

Szopienice,Katowice

113 000 zł38 m² 2 973,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe usytuowane w Katowicach dzielnica Szopienice Morawa. Mieszkanie posiada 2 oddzielne ustawne pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szopienice

Szopienice,Katowice

119 900 zł35 m² 3 425,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji, proszę o rzetelne oferty. Niski czynsz.! mieszkanie po generalnym remoncie: okna plastikowe w kierunku południowo zachodnim, kuchnia zabudowana, podłogi panele oraz kafelki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szopienice

Szopienice,Katowice

119 900 zł35 m² 3 425,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w budynku po termomodernizacji, wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz elektrycznych z nowymi oknami pcv. Lokal o powierzchni 35m2 obejmuje: - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Szopienice,Katowice

195 000 zł62 m² 3 145 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Lokalizacja: oferujemy Państwu na sprzedaż wygodne i funkcjonalne mieszkanie w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Hallera Dąbrówka Mała budynek: mieszkanie położone jest 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szopienice

Szopienice,Katowice

93 400 zł29 m² 3 198,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! dobra inwestycja pod wynajem. Oferujemy do sprzedaży ładną kawalerkę z oddzielną kuchniną. Mieszkanie usytuowane na 1 wszym piętrze 10 piętrowego bloku w Katowicach - Oś. Morawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Burowiec,Katowice

122 000 zł36 m² 3 388,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie położone w Katowicach, dzielnica Burowiec. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

113 000 zł38 m² 2 974 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w Katowicach Szopienicach przy ul. Morawa. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze w 10 piętrowym bloku, pow. 38m2, mieszkanie składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

93 400 zł29 m² 3 198,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! ~dobra inwestycja pod wynajem.~Oferujemy do sprzedaży ładną kawalerkę z oddzielną kuchniną.~Mieszkanie usytuowane na 1 wszym piętrze 10 piętrowego bloku w Katowicach Oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morawa

Szopienice,Katowice

113 000 zł38 m² 2 973,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecamy!~oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe usytuowane w Katowicach dzielnica Szopienice Morawa.~Mieszkanie posiada 2 oddzielne ustawne pokoje, kuchnia, łazienka z wc.~Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Burowiec,Katowice

1 350 zł38 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę kawalerkę po remoncie Witam, oferuję do wynajęcia dużą kawalerkę dla osób ceniących sobie wygodę oraz nie znoszących stania w korkach. Mieszkanie w Katowicach w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Burowiec

Burowiec,Katowice

140 000 zł60 m² 2 352,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania duże ustawne mieszkanie o powierzchni 59,52m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - duży przedpokój - kuchnia - łazienka - wc Do mieszkania przynależy balkon oraz 2 piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szopienice

Szopienice,Katowice

190 000 zł62 m² 3 064,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i słoneczne mieszkanie, po remoncie. Duży metraż- 62m 2 w skład którego wchodzą : - salon z kuchnią - 2 sypialnie - duży przedpokój - łazienka - wc - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Burowiec,Katowice

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie po remoncie! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Katowicach zlokalizowane w głębi spokojnego osiedla przy ul. Hallera. Mieszkanie z balkonem o pow. 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szopienice

Szopienice,Katowice

159 000 zł63 m² 2 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wystawiono do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie w katowickiej dzielnicy Szopienice. Mieszkanie o powierzchni 63 m2 i składające się z: - trzech niezależnych pokoi - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szopienice

Szopienice,Katowice

190 000 zł62 m² 3 064,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szopienice

Szopienice,Katowice

110 000 zł39 m² 2 820,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wystawiono do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie w katowickiej dzielnicy Szopienice. Mieszkanie o powierzchni 39 m2 składające się z: - dwóch niezależnych pokoi - przedpokoju - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedwiośnie

Burowiec,Katowice

117 000 zł45 m² 2 602,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem: 2 duże pokoje o ładnych proporcjach (jeden z loggią), duża kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój oraz piwnica. W pobliżu.