dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Katowice - Oferty wynajmu i sprzedaży

159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

487 000 zł51,28 m² 9 496,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż komfortowe i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 51,28 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Katowic Dąbrówka Mała, ul. Grzegorzka 14D.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł53,43 m² 8 235,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy Wojciecha 11, od właściciela, gotowe do zamieszkania! Dzień dobry, oferuję na sprzedaż wyremontowane mieszkanie na zielonym Giszowcu (na youtube posiadam wideo.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Uprzejmie proszę o kontakt osoby wyłącznie zainteresowanwe zakupem. Nie jestem zainteresowany współpracą z agencjami ani biurami nieruchomości. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

999 999 zł72 m² 13 888,88 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie idealne dla dużej rodziny lub jako inwestycja na wynajem pokoi. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

427 000 zł61,12 m² 6 986,26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 61m2 usytuowane na ostatnim piętrze w bloku 10 piętrowym. Mieszkanie jest bardzo dobrze zlokalizowane - okolice Akademii Ekonomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł49,80 m² 6 987,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Katowice ul. Józefowska. Przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 49,8m2 z balkonem zlokalizowane na V piętrze w dziesięciopiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

369 500 zł50 m² 7 390 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Bez prowizji! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 50 m z balkonem. Znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ulicy Ścigały 33. Mieszkanie ma trzy pokoje i dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,25 m² 6 611,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,25 m , zlokalizowane na parterze zadbanego, trzypiętrowego bloku w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49,30 m² 7 606,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Katowice, ul. Morawa 119f 49,30 m świetna lokalizacja blisko natury! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,30.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł60,10 m² 7 653,91 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Katowice, os. Tysiąclecia (dolne), ul. Piastów. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł44,57 m² 7 965 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania zlokalizowane: katowice Giszowiec, ul. Wojciecha 19 opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:16/20

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 w Katowicach przy al. Roździeńskiego (os. Gwiazdy). Mieszkanie po remoncie. Idealne dla studentów Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

a sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zamkowej w Katowicach. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo dobrym dostępem do komunikacji,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł66,66 m² 7 650,77 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rodzinne i przestronne 3 pokoje blisko Centrum! | Katowice ul. Szeligiewicza zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł25,70 m² 44,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Ligockiej 6. Mieszkanie utrzymane jest w ciepłej stylistyce mid century - wnętrze jest spójne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radockiego

Piotrowice-Ochojec,Katowice

515 000 zł51,76 m² 9 949,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy idealne dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł43 m² 9 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Katowice, ul. 1 maja Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44,80 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie prezentujemy ustawne 2 pokojowe mieszkanie nadające się do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone w Katowicach dzielnica Brynów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł31,22 m² 9 926,33 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 28.04 w godzinach 16:00-18:00. *Proszę o kontakt wszystkie zainteresowane osoby w celu umówienia dokładnej godziny spotkania*.

Szczegóły ogłoszenia

429 900 zł62,08 m² 6 924,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w przy ulicy Gdańskiej w Katowicach w dzielnicy Ligota. Rzadko spotykane w sprzedaży na osiedlu Zadole mieszkanie o powierzchni 62m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 47m2 usytuowane na 3 piętrze 14 piętrowego bloku zlokalizowanego w samym Centrum Katowic przy ul. Uniwersyteckiej! Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 zł51 m² 42,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku z windą, w świetnej lokalizacji na Osiedlu Paderewskiego przy ul. Granicznej. Lokalizacja bloku pozwala cieszyć się dostępem do zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

400 000 zł50,60 m² 7 905,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Wodospady 6/35, katowice. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku. Układ: - 3 niezależne pokoje (wszystkie dostępne z przedpokoju) - salon.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58 m² 10 327,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Słoneczne i gotowe do zamieszkania 58 m przy ul. Panewnickiej, katowice Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od zaraz ? Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia oferujemy mieszkanie jednopokojowe Z przedpokojem, kuchnią, łazienką, garderobą I balkonem na osiedlu tysiąclecia. Oferta na wyłączność. Mieszkanie gruntownie wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4. piętrze w bloku.Dwa niezależne pokoje osobna kuchnia Mieszkanie jest umeblowane, co ułatwia szybkie wprowadzenie się.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 zł60 m² 31,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisko centrum katowic , scc, sbp , f2f oraz parku osobne pokoje! - Service in English - A flat with three separate rooms, the price of 1899 pln + administrative rent 1270 pln + electricity and gas. Ask.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż 2 pokojowe, 57 mkw. UL 1 maja 112 do generalnego remontu mieszkanie: - 2 niezależne pokoje - Kuchnia - Łazienka - Ogrzewanie miejskie - W cenie czynszu zaliczki na wodę i ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł55,78 m² 35,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisko śum (ok. 20 min. pieszo). Mieszkanie idealne dlarodziny lub studentów. Bardzo ładne, przytulne mieszkanie o powierzchni55,78m2, usytuowane na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł53,40 m² 7 378,28 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Katowice Panewniki Kokociniec | 2 pokoje | balkon | zielona okolica | dostępne od ręki | bez pośredników Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52 m² 11 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Katowice Centrum ul. Sokolska. Mieszkanie o powierzchni 52m2 z balkonem zlokalizowane na IV piętrze w słynnym wieżowcu "żyleta" - w budynku na parterze funkcjonuje portiernia.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w Katowicach, przy ul. Tysiąclecia 19, na 7. piętrze zadbanego bloku po remoncie, wyposażonego w dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł37,60 m² 8 776,60 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Piastów, tuż obok stawu Maroko oraz Parku Śląskiego. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38,80 m² 8 994,85 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m2, zlokalizowane na czternastym piętrze w 15. piętrowym bloku w Katowicach przy ul. Chrobrego. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

459 610 zł59 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m na 4 piętrze z widokiem na Park Śląski - bardzo dobra propozycja dla rodziny lub inwestora szukającego lokaty kapitału. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

409 700 zł60,85 m² 6 732,95 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 60,85 m , położone na 2 piętrze w zadbanym bloku z windą przy ul. Wajdy w Katowicach. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 40mkw, zlokalizowane w Katowicah Szopienicach, w spokojnej i zielonej okolicy, bezpośrednio przy Zespole.

Szczegóły ogłoszenia

314 999 zł51,78 m² 6 083,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferuję mieszkanie własnościowe o powierzchni 51,78 m , położone na 3. (ostatnim) piętrze w bloku mieszkalnym, który obecnie przechodzi modernizację. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Komfortowe mieszkanie 51,5 m - os. Michalskiego, ul. Strzelców Bytomskich 21D Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48,65 m² 30,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Katowicach- osiedle Witosa przy ul. Barlickiego. Mieszkanie składa się z: salonu, sypialni, kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł34,50 m² 7 101,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu przestronnej kawalerki z dużym potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie w świetnej lokalizacji, katowice przy ul. Wajdy. Lokal przeznaczony do remontu, do którego można.