dowolna

Mieszkania w bloku Katowice - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

650 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

650 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Burowiec,Katowice

380 000 zł73 m² 5 191,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam przestronne mieszkanie 4 pokojowe w spokojnej lokalizacji! Lokalizacja: katowice, ul. Gen. Józefa Hallera Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Koszutka

Koszutka,Katowice

409 000 zł47 m² 8 665,25 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie blisko centrum! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Koszutka w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 3 piętrze wysokiego bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarza

Józefowiec,Katowice

285 000 zł43 m² 6 644,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: katowice /józefowiec, ul. Kotlarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Zawodzie,Katowice

355 000 zł65 m² 5 455,66 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp serdecznie polecam rozkładowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie niedaleko Uniwersytetu Ekonomicznego! nowa cena nieruchomości! : 355 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąb,Katowice

285 000 zł34 m² 8 482,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przy ul. Akacjowej na parterze 4 piętrowego bloku znajdującego się w dzielnicy Dąb. Cicha i spokojna okolica sprawia, że mieszkanie jest idealnym wyborem dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Załęże

Załęże,Katowice

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 34m2 w skład którego wchodzą: - słoneczny salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

2 000 zł40 m² 50,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice - kostuchna - bażantów wolne od kwietnia! najem okazjonalny bażantów Prestiżowe osiedle w południowej części Katowic. Cechuje je cisza, spokój oraz w pełni rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

375 000 zł56 m² 6 671,41 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Funkcjonalne, w świetnej lokalizacji Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania położonego na katowickim Osiedlu Paderewskiego. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ossowskiego

Witosa,Katowice

399 000 zł61 m² 6 541 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Sprzedam 3 Pokojowe mieszkanie na os. Witosa w Katowicach. Na osiedlu znajduje się pełna infrastruktura! Mieszkanie do remontu lub odświeżenia. Kuchnia, łazienka, wc, salon, dwie dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ossowskiego

Witosa,Katowice

2 330 zł61 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 Pokojowe mieszkanie na os. Witosa w Katowicach. Na osiedlu znajduje się pełna infrastruktura! Kuchnia, łazienka, wc, salon, dwie dodatkowe sypialnie, przedpokój. Opłaty 2330 zł (najem) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Koszutka,Katowice

380 000 zł60 m² 6 315,44 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie składające się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki o powierzchni użytkowej 60,17m2 (plus piwnica o powierzchni 2,34m2) w dzielnicy Koszutka, właściciele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

335 000 zł39 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Katowicach-na os. Tysiąclecia o pow. 39 m2. Mieszkanie po remoncie , do wprowadzenia się od zaraz. Atuty mieszkania: - 2 niezależne pokoje - łazienka zwc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bojanowskiego

Panewniki,Katowice

675 000 zł96 m² 7 068,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne a zarazem bardzo przytulne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 95,50 m2, w którym powierzchnia całkowita to ponad 120m2 w zielonym zakątku Katowic przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Brynów,Katowice

247 000 zł35 m² 6 977,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

czynsz 410 zl,balkon na park Kosciuszki,stan do zamieszkania,czesciowo umeblowane za wyjatkiem salonu,cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, OS.WITOSA

OS.WITOSA,Katowice

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne, 2 pokojowe mieszkanie 46 m2, które znajduje się na spokojnym, zielonym osiedlu Witosa w Katowicach. Mieszkanie własnościowe spółdzielcze (czynsz w wysokości 540 zł/msc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąb

Dąb,Katowice

343 330 zł32 m² 10 858 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bez pcc I prowizji - gotowe mieszkania W ofercie mieszkania 1 - 2 pokojowe Lokalizacja: - obok osiedla liczne linie autobusowe oraz tramwajowe - 1 min Silesia Center spacerem - bliskość Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Środmieście

Środmieście,Katowice

343 300 zł32 m² 10 864 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice

372 000 zł49 m² 7 576,37 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Rezerwacja! Serdecznie polecam przestronne 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: katowice, os. Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Giszowiec

Giszowiec,Katowice

290 000 zł51 m² 5 686,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem położone w Katowicach w dzielnicy Giszowiec. W skład mieszkania wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ossowskiego

Witosa,Katowice

459 000 zł61 m² 7 507,36 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie( M4) położone przy ul. Ossowskiego (os. Witosa) Stan idealny do wprowadzenia! Dostępne od zaraz! Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61,14 m2 usytuowane na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe, osobna kuchnia, garderoba - doskonała inwestycja pod wynajem! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

395 000 zł47 m² 8 404,26 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie na os. Tysiąclecia! Mieszkanie o pow. 46,7m2 znajduje się na 16 piętrze z widokiem na staw maroko, wesołe Miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdy

Bogucice,Katowice

318 000 zł48 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania na Bogucicach w Katowicach. Lokalizacja: ul. Wajdy, katowice Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bojanowskiego

Panewniki,Katowice

650 000 zł82 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Katowice - panewniki - bojanowskiego panewniki to spokojna dzielnica Katowic, otoczona lasami z licznymi szlakami dla aktywnych. Posiadająca rozwiniętą infrastrukturę, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż. Cena: 259 000 Rynek: wtórny Dostępny: od zaraz Forma własności: własność, księga wieczysta Charakterystyka mieszkania 37 m, 2 pokoje (1 sypialnia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baildona

Dąb,Katowice

697 000 zł61 m² 11 426,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Eleganckie mieszkanie, umeblowane, wyposażone, widokowe, w układzie płn (sypialnie) - płd (salon i kuchnia). *3 pokoje *kuchnia *łazienka *garderoba *balkon (5mkw) *komórka lokatorska (3mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisieckiego

Środmieście,Katowice

319 000 zł35 m² 9 114,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Oferuję na sprzedaż mieszkanie własnościowe w centrum Katowic, w okolicach awf, przy ul. Lisieckiego. Nieruchomość mieści się na 4, ostatnim piętrze ocieplonego bloku, 2 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

213 590 zł34 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania usytuowanego na parterze w pięciokondygnacyjnym budynku na jednym z najbardziej zielonych osiedli Katowic. Bardzo dobrze skomunikowanego z trasami A-4 , S-81,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

397 440 zł41 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowa inwestycje realizowaną w Katowicach przy ul. Słonecznej oraz Korfantego bezpośrednio od Dewelopera inwestycja Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Katowicach na os. Tysiąclecia o powierzchni 60 m2 w skład którego wchodzą 2 pokoje: - salon - pokój - duża kuchnia - przedpokój - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawodzie

Zawodzie,Katowice

384 000 zł62 m² 6 163,72 zł/m²

 

Piętro:11/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie blisko centrum! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Gwiazdy w Katowicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na 11 piętrze wysokiego budynku z 3 windami. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bojanowskiego

Panewniki,Katowice

2 700 zł82 m² 32,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Katowice - panewniki - bojanowskiego (mieszkanie z garażem) panewniki to spokojna dzielnica Katowic, otoczona lasami z licznymi szlakami dla aktywnych. Posiadająca rozwiniętą infrastrukturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

642 491 zł72 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

340 000 zł54 m² 6 355,14 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 53,5 m2 zlokalizowane na os. Tysiąclecia w Katowicach, bardzo atrakcyjna lokalizacja, bliskość terenów zielonych, komunikacja, sklepy, przedszkole, szkoła, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

603 108 zł61 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Dąb,Katowice

299 000 zł37 m² 8 081 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w dzielnicy Dąb usytułowanym przy ul. Lipowej w Katowicach. Mieszkanie jest po generalnym remoncie w roku 2019. W lutym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bażantów

Piotrowice-Ochojec,Katowice

750 550 zł91 m² 8 251,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ramach Inwestycji przy ul. Bażantów w Katowicach realizowana jest budowa pięciu budynków, w których powstają komfortowe i energooszczędne mieszkania o powierzchniach od 33 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

708 488 zł81 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Witosa,Katowice

379 000 zł61 m² 6 205,99 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jako kupujący nie płacisz prowizji agencyjnej! Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny, w spokojnej i przyjaznej okolicy, świetnie skomunikowanego z centrum - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malinowa

Ligota,Katowice

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty! Do wynajęcia mieszkanie o pow. 37 m2 po remoncie w cichej i spokojnej okolicy w Katowicach ligocie/piotrowicach przy ul. Malinowej. Blisko do uczelni - Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Janów

Janów,Katowice

1 350 zł49 m² 27,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje W kameralnym budynku W cichej okolicy Oferujemy do wynajęcia (od 01 kwietnia br.) sympatyczne mieszkanie o pow. 49 mkw. położone w trzypiętrowym, kameralnym budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij