dowolna

Mieszkania w bloku Katowice - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

650 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

650 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

1 400 zł62 m² 22,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w Katowicach (piotrowice ) na ulicy Radockiego o pow. 62m2. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Proponujemy Państwu wyjątkowo przytulne mieszkanie - kawalerkę, z aneksem kuchennym na katowickim osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąb

Dąb,Katowice

129 000 zł40 m² 3 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Burowiec. Mieszkanie mieści się na 4 pietrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

175 000 zł44 m² 3 977,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra inwestycja pod wynajem!~oferujemy na sprzedaż Państwu bardzo ładne ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na dziesiątym piętrze10 pietrowego bloku w Katowicach Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

221 000 zł46 m² 4 804,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie po generalnym remoncie,wszystkie instalacje wymienione,nowe antywłamaniowe okna , drzwi antywłamaniowe, nowe kaloryfery, w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wełnowiec

Wełnowiec,Katowice

248 000 zł62 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2, na wysokim parterze na granicy Wełnowca i Dębu. W jego skład wchodzą dwie sypialnie, przestronny salon, duży przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafirowa

Panewniki,Katowice

455 000 zł81 m² 5 617,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży niepowtarzalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80,70m2. Zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu sadyba w katowicach. Proponowany lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dąb

Dąb,Katowice

134 000 zł35 m² 3 828,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży kawalerkę na parterze w bloku położonym w Katowicach - Dąb. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

129 000 zł28 m² 4 607,14 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 10 piętrze w bloku położonym na oś.1000-lecia w Katowicach. Mieszkanie po remoncie - składa się z jednego dużego pokoju połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

130 000 zł33 m² 3 939,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka znajduje sie na 1 piętrze 3 - piętrowego bloku. Mieszkanie o wysokim standardzie, po remoncie, jednopoziomowe, zabudowa niska. Kuchnia z oknem , oddzielna. Plastikowe okna, łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice

129 000 zł38 m² 3 376,96 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe!~szukasz ustawnej słonecznej kawalerki ma 1000 Leciu.~Idealna inwestycja pod wynajem!.z niskim czynszem!~Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Brynów

Brynów,Katowice

255 000 zł83 m² 3 072,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena do negocjacji! W naszej ofercie do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o pow. 83,34m2 znajdujące się w Katowicach- brynowie. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

248 000 zł58 m² 4 275,86 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie na 7 piętrze wysokiego bloku. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, na ścianach gładzie na podłodze, panele lub płytki, licznik elektryczny - automat - wymieniony, sufit podwieszany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

130 000 zł27 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe na Oś. Tysiąclecia w Katowicach. Jest to duży pokój z aneksem kuchennym, przedpokój oraz łazienka z wc. Mieszkanie jest po remoncie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janasa

Załęże,Katowice

182 000 zł71 m² 2 549,02 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże, przestronne 4 pokojowe mieszkanie , o pow. 71m2 usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku w Katowicach Załężu przy ul. Janasa. Doskonały widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

280 000 zł57 m² 4 912,28 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie składa się z przejściowego salonu, drugiego i trzeciego pokoju samodzielnego, kuchni, balkonu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Kostuchna,Katowice

220 000 zł78 m² 2 820,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W cenie garaż! Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Podlesie. Mieszkanie trzy pokojowe składające się z samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Witosa

Witosa,Katowice

205 000 zł61 m² 3 360,66 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne, trzypokojowe mieszkanie na os.Witosa. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem na duży balkon, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Panewniki

Panewniki,Katowice

210 000 zł54 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy Państwu mieszkanie w Katowicach Panewnikach o powierzchni 54m.~Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni zamkniętej, łazienki z wc , przedpokoju, balkonu , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Giszowiec

Giszowiec,Katowice

360 000 zł107 m² 3 364,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 2 piętrze w bloku położonym w Katowicach - Giszowcu. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, dużej kuchni z jadalnią, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witosa

Witosa,Katowice

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, na oś. Witosa. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, balkonu, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Ogrzewanie centralne miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Brynów

Brynów,Katowice

390 000 zł70 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z pełnym prawem własności , o powierzchnie 70,4m2 położone na nowo wybudowanym osiedlu Ligota Park. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

195 000 zł46 m² 4 239,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do negocjacji!~proponujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie na 1 pietrze bloku oddalonego od Parku Chorzowskiego o 200 m. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Składa się z salonu oraz 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ligota

Ligota,Katowice

217 000 zł53 m² 4 092,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena Do negocjacji! Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Ligota. Mieszkanie składa się z dwóch, samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

185 000 zł43 m² 4 302,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż Państwu bardzo ładne ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 usytuowane na dziesiątym piętrze10 pietrowego bloku w Katowicach os. Paderewskiego.~Mieszkanie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gallusa

Brynów,Katowice

189 000 zł55 m² 3 436,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpłatne doradztwo kredytowe- jesteśmy Z tobą W banku! Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Brynów. Mieszkanie składa się z trzech samodzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Koszutka

Koszutka,Katowice

126 000 zł36 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji!~do sprzedania kawalerka na 2 piętrze budynku 3 piętrowego z cegły. Mieszkanie znajduje się na na pograniczu Koszutki i Bogucic. Mieszkanie nadaje się do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Józefowiec

Józefowiec,Katowice

145 000 zł35 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedabia ładnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie na Katowicki Józefowcu, mieści się na 2 z 3 pięter bloku zbudowanego z cegły. Prezentuje wysoki standard, stan bardzo dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nikiszowiec

Nikiszowiec,Katowice

149 000 zł57 m² 2 614,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ustawne mieszkanie położone w zabytkowej dzielnicy Nikiszowiec. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi w tym jeden przejściowy, kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

179 000 zł51 m² 3 509,80 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 18 piętrze w bloku położonym na oś. 1000-lecia Katowicach. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni, łazienki i osobną toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

235 000 zł57 m² 4 122,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie położonego w dolnej części osiedla Paderewskiego. Mieszkanie znajduje się na 9-tym piętrze 10 piętrowego bloku, składa się z trzech pokoi, łazienki, widnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

119 990 zł28 m² 4 285,36 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dobra inwestycja pod wynajem!~oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Tysiąclecia. Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym, łazienką wraz z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie z balkonem, na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie składa się z trzech, pokoi, dużego balkonu, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Katowice,śląskie

175 000 zł54 m² 3 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie własnościowe o powierzchni 54m2, położone Katowicach Piotrowicach, okolice ulicy Zbożowej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brynów

Brynów,Katowice

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu ofertę najmu dwu pokojowego mieszkania o powierzchni 56m2 zlokalizowane na strzeżonym osiedlu Katowic Brynów (orkana). ~Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

270 000 zł72 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

DO negocjaci! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 5 piętrze w bloku położonym na oś. 1000-lecia w Katowicach. Mieszkanie składa się z czterech ustawnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

245 000 zł52 m² 4 711,54 zł/m²

 

Piętro:15/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie z balkonem, w centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch, samodzielnych pokoi, balkonu, kuchni, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Załęże

Załęże,Katowice

230 000 zł71 m² 3 221,29 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia: oferujemy Państwu, mieszkanie w dzielnicy Załęże. Mieszkanie składa się z czterech samodzielnych pokoi, kuchni, balkonu, przedpokoju, łazienki i oddzielnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Katowice

Katowice,śląskie

360 000 zł84 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Garaż W cenie-polecamy! cena do negocjacji!~do sprzedania mieszkanie czteropokojowe, słoneczne w bardzo dobrym stanie, po remoncie, częsciowo zmieniona struktura, o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Brynów

Brynów,Katowice

172 000 zł60 m² 2 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Własnościowe mieszkanie na drugim piętrze w niskiej zabudowie w dzielnicy Katowic- brynowie. Całkowita powierzchnia 60m2 na które składają się z trzy pokoje jasne , przejściowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Józefowiec

Józefowiec,Katowice

230 000 zł63 m² 3 650,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, na oś. Józefowiec. Mieszkanie składa się z trzech, samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Ogrzewanie.