dowolna

Mieszkania w bloku Katowice - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

652 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecia,Katowice

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie (64 m ) w Katowicach, inwestycja 4 Wieże, ul. Chorzowska 216. Opis Nieruchomości: lokalizacja: katowice, ul. Chorzowska 216,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

295 000 zł37 m² 8 038,15 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko W realton umowa na wyłączność Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w Katowicach na Osiedlu Tysiąclecia przy ulicy Ułańskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Paderewskiego,Katowice

540 000 zł68 m² 7 887,82 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Przestronne, funkcjonalne, z dużym potencjałem blisko doliny 3 stawów Oferuję Państwu do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Paderewskiego w Katowicach. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Ochojec,Katowice

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu Fabryczna (budynek oddany do użytku w 2020 r.) mieszkanie o powierzchni 50m2. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w większość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Środmieście,Katowice

351 540 zł26 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:14/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ruszamy ze sprzedażą! Prezentujemy Państwu nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w samym sercu Katowic w najbardziej zaawansowanym technologicznie budynku w okolicy. Mieszkanie 280.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Środmieście,Katowice

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i zadbana kawalerka o powierzchni 33 m , położona w Śródmieściu przy ul. Sienkiewicza w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabowa

Koszutka,Katowice

397 000 zł49 m² 8 072,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na koszutce ul. Grabowa świetna lokalizacja, balkon, co miejskie Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej lubianych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piotrowice,Katowice

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

**2 pokoje katowice ul tyska 10/8 ** po generalnym remoncie (koniec 14.04) Układ pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym, Sypialnia, Łazienka z WC, Do mieszkania przynależy piwnica. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Środmieście,Katowice

569 900 zł67 m² 8 549,35 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rodzinne i przestronne 3 pokoje blisko Centrum! | Katowice ul. Szeligiewicza zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Reymonta

Środmieście,Katowice

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W realton! Na wynajem mikro kawalerka w Śródmieściu Katowic przy ul. Reymonta Znajduje się na 1 piętrze w bloku z dwoma windami. Monitoring w budynku. Kawalerka nowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Józefowiec,Katowice

1 695 zł41 m² 41,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokoje Katowice Józefowiec ul. Nowowiejskiego Oferujemy mieszkanie w podwyższonym standardzie o powierzchni 41m2 w dzielnicy Wełnowiec. Dookoła niska zabudowa i dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wczasowa

Ligota-Panewniki,Katowice

2 900 zł72 m² 40,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z balkonem w otoczeniu zieleni Katowice, ul. Wczasowa 14D Lokalizacja: mieszkanie położone jest na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w Katowicach, bezpośrednio przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Paderewskiego,Katowice

399 000 zł43 m² 9 331,15 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w topowej lokalizacji - Katowice, ul. Graniczna 53 - idealne dla rodziny - gotowe do zamieszkania! Oferuje mieszkanie o powierzchni 43 mkw, położone na 6 piętrze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gallusa

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

289 000 zł40 m² 7 316,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na 4-piętrze w ocieplonym budynku. Ogrzewanie centralne: miejskie. Ogrzewanie wody: piecyk gazowy. Bezpośrednio od właściciela, bez opłaty dla pośrednika. Do całkowitego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Środmieście,Katowice

349 000 zł48 m² 7 301,26 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko W realton nieruchomości! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47,80 m2, usytuowane na 7 piętrze w 15-piętrowego budynku z 1970 roku (superjednostka) przy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piotrowice,Katowice

379 500 zł37 m² 10 256,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie W trakcie generalnego remontu, który możemy wykonać zgodnie Z państwa założeniami :) Zakończenie remontu zaplanowane na 17.04 UKŁAD POMIESZCZEŃ: - Garderoba - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Ligota,Katowice

359 000 zł51 m² 7 069,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,78,m2 z balkonem. Dwa pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc, drugie piętro. Kuchnia: używane meble i sprzęt agd -lodówka, kuchnia gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szewska

Ochojec,Katowice

530 000 zł65 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż zachwycające mieszkanie o powierzchni 65 m , w cenie 530.000PLN. Nieruchomość znajduje się w urokliwym zakątku Katowic, w dzielnicy Ochojec, przy ulicy Szewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Zawodzie,Katowice

479 000 zł61 m² 7 834,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Katowice, zawodzie - ul. 1 maja 122 Szukasz mieszkania z potencjałem, w świetnie skomunikowanej części Katowic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Paderewskiego,Katowice

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja numer oferty W biurze: wlvcm7696 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Katowicach, na osiedlu Paderewskiego, znajdującego się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Tysiąclecia,Katowice

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 60 m . W okolicy Parku oraz Stawu Maroko. Mieszkanie w bloku z windą na pierwszym piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

459 354 zł37 m² 12 381,50 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

A1/2/111 Do sprzedania mieszkanie 37 m2 + duży balkon 15,3 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Środmieście,Katowice

429 000 zł46 m² 9 245,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 47-metrowe mieszkanie z piwnicą przy ul. Narutowicza 3 w Katowicach. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku. Mieszkanie Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ligota,Katowice

340 000 zł48 m² 7 110 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień otwarty Z licytacją - wyjątkowa okazja zakupu mieszkania! Zapraszam na dzień otwarty połączony z licytacją - to idealna szansa, aby obejrzeć mieszkanie na żywo, poznać jego atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkania na ul. Bażantów, położone na 3 piętrze z balkonem, składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz sypialni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszutka,Katowice

529 000 zł62 m² 8 532,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zakupu mieszkania 3-pokojowego w centrum Katowic! Do sprzedania mieszkanie w centrum Katowic ul. Sokolska - mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62,3 m2 na III piętrze w bloku (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ondraszka

Środmieście,Katowice

368 000 zł47 m² 7 763,71 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na dziesiątym piętrze wieżowca znajdującego się przy ul. Ondraszka 19. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, wymieniono wszystkie instalacje wod- kan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Odrodzenia,Katowice

369 900 zł56 m² 6 586,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 56,16m2 (dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 4m2) usytuowanego na 1 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołowska

Brynów,Katowice

489 900 zł48 m² 10 206,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, 48 m2. Ul. Piękna (mikołowska) 102C. DO 25.03.2026 MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU, KTÓRY MOŻEMY WYKONAĆ ZGODNIE Z PAŃSTWA ZAŁOŻENIAMI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środmieście,Katowice

679 453 zł55 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Nowa Ligota,Katowice

240 000 zł43 m² 5 619,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,71 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Gdańskiej (dzielnica Ligota, osiedle Zadole w Katowicach). Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Północna

Piotrowice,Katowice

310 000 zł44 m² 6 966,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, zlokalizowanego przy ul. Północnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karoliny

Bogucice,Katowice

2 540 zł35 m² 72,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane mieszkanie dla singla lub pary o powierzchni 35 m z dwoma pokojami i balkonem. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Karoliny w Katowicach. W pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środmieście,Katowice

753 001 zł60 m² 12 592 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środmieście,Katowice

679 453 zł55 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Paderewskiego,Katowice

529 500 zł56 m² 9 455,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 8 piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku z dwiema windami przy ul. Sowińskiego 9 w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obroki

Witosa,Katowice

379 000 zł56 m² 6 804,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Na sprzedaż jasne, komfortowe, 3 - pokojowe w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, na zielonym i cenionym osiedlu Witosa. Są miejsca, do których wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Paderewskiego,Katowice

375 000 zł42 m² 8 937,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Gotowe mieszkanie zaraz obok Doliny 3 Stawów! mieszkanie Powierzchnia 41,96 m2 na której znajdziemy: - salon z kuchnią - pokój/sypialnia - łazienka z prysznicem - przedpokój z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kściuczyka

Kostuchna,Katowice

239 000 zł30 m² 7 861,84 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna. Rezerwacja! uwaga! Właściciel posiada jeszcze jedno mieszkanie w tym samym bloku o podobnym standardzie. W chwili obecnej jest odświeżane. Jeśli chcesz zobaczyć to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ligota,Katowice

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

**2 pokoje katowice - zadole 44 po generalnym remoncie** mieszkanie: - 2 niezależne pokoje - Kuchnia - Łazienka - Ogrzewanie miejskie - W cenie czynszu (900 zł) zaliczki na wodę i ogrzewanie Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejskiego

Katowice,śląskie

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja. Komfortowe mieszkanie w zielonej, doskonale skomunikowanej części Katowic Wełnowiec Józefowiec, ul. Nowowiejskiego. Przedmiotem oferty jest dwustronne mieszkanie o powierzchni 52.