dowolna

Mieszkania w bloku Katowice - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

653 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

653 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

459 900 zł62 m² 7 470,76 zł/m²

 

Piętro:1/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3 -p okojowe mieszkanie w Katowicach przy Al. Roździeńskiego opis mieszkania: - pokój 1 - Salon z balkonem - Pokój 2 Sypialnia - Pokój 3 Gabinet - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Środmieście,Katowice

290 000 zł39 m² 7 493,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 38,7 m - Centrum Katowic, ul. Strzelecka Sprzedam przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,7 m , położone w samym sercu Katowic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Ligota,Katowice

383 000 zł40 m² 9 575 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Katowicach przy ul. Świdnickiej - dzielnica Ligota Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 5 piętrowym bez windy. Budynek po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Dąb,Katowice

435 000 zł53 m² 8 254,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 52,7 m | parter | blisko scc i Parku Śląskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Koszutka,Katowice

309 000 zł36 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! Na sprzedaż mieszkanie przy ul.Okrzei w Katowicach - dzielnica Koszutka Nieruchomość na 4 piętrze w bloku z windą. Rozkład pomieszczeń: - przedpokój - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszutka,Katowice

370 000 zł47 m² 7 867,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! tylko 7867zł/m2 W centrum miasta! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie tuż przy spodku! Szukasz przestronnego mieszkania w samym centrum Katowic, gotowego do wprowadzenia? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tysiąclecia,Katowice

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie Osiedle Tysiąclecia, katowice Powierzchnia: ok. 40 m | 13. piętro | Balkon | Piękny widok Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Tysiąclecia,Katowice

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 60 m . W okolicy Parku oraz Stawu Maroko. Mieszkanie w bloku z windą na pierwszym piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kantorówny

Szopienice,Katowice

159 000 zł27 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ul. Kantorówny. Możliwość zrobienia salonu z aneksem oraz sypialni. Lokal znajduje się w niskim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głogowska

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - od zaraz , komfortowa, umeblowana kawalerka na ul Głogowskiej w Katowicach odstępne 1200 zł, czynsz 600 zł (w tym ogrzewanie miejskie ) razem 1800zl + media : woda, prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ligocka

Ligota,Katowice

1 400 zł37 m² 37,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas! Mieszkanie znajduje się w Katowicach, ul. Ligocka 86. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łabędzia

Zgrzebnioka,Katowice

3 300 zł103 m² 31,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomości revelio (oferta na wyłączność!) Jeżeli szukasz dużego mieszkania z pięknym salonem, zaledwie 5 minut autem od centrum Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łabędzia

Zgrzebnioka,Katowice

3 300 zł103 m² 31,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Zgrzebnioka,Katowice

380 000 zł31 m² 12 179,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, przytulne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na pierwszym piętrze w nowym budynku z 2020 roku. To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Tysiąclecia,Katowice

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie z balkonem 49m2 Os. Tysiąclecia Katowice Do wynajęcia od właściciela Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem 49m2 - Osiedle Tysiąclecia (górne), katowice -sypialnia -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

300 000 zł27 m² 10 948,90 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna i dobrze doświetlona kawalerka o powierzchni 27,40 m , położona na 6. piętrze w ocieplonym bloku z windą, na Osiedlu Tysiąclecia (tysiącleci dolne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Brynów,Katowice

525 000 zł73 m² 7 152,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 73,4m 2 , zlokalizowane w Katowicach, dzielnica Brynów, ul. Rolna. Mieszkanie w bloku po termomodernizacji na 4 piętrze bez windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ossowskiego

Witosa,Katowice

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie zlokalizowane w Katowicach ul.Ossowskiego - Osiedle Witosa Nieruchomość znajduje sie na 7 piętrze w bloku z windą Dane techniczne: - ogrzewanie miejski - ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Środmieście,Katowice

829 368 zł75 m² 10 990,80 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

I podatku pcc! W ofercie dostępne są również inne mieszkania o zróżnicowanym metrażu 1, 2, 3, 4 i 5 pokojowe. Zadzwoń i umów się na prezentację Oferta dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Tysiąclecia,Katowice

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przytulne mieszkanie typu Studio 1-pokojowe z dużym balkonem na os. Tysiąclecia - ul. Tysiąclecia 84 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m2 , położone na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiertnicza

Bogucice,Katowice

557 916 zł49 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

I podatku pcc! W ofercie dostępne są również inne mieszkania o zróżnicowanym metrażu 1, 2, 3, 4 i 5 pokojowe. Zadzwoń i umów się na prezentację Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

480 060 zł38 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

I podatku pcc! W ofercie dostępne są również inne mieszkania o zróżnicowanym metrażu 1, 2, 3, 4 i 5 pokojowe. Zadzwoń i umów się na prezentację Przedstawiam ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Środmieście,Katowice

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach w samym sercu Śródmieścia ul.Powstańców 9a Nieruchomość znajduje sie na 5 piętrze w budynku 9 piętrowym z windą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeleńskiego

Kostuchna,Katowice

749 000 zł113 m² 6 645,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio " ( Oferta na Wyłączność! ). Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą. - 3 duże Pokoje - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Panewnicka

Panewniki,Katowice

814 000 zł81 m² 10 049,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tylko W realton! zapraszam inne biura do współpracy! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach przy ul.Panewnickiej 272 Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Tysiąclecia,Katowice

1 800 zł48 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem nieruchomość znajdujące sie w Katowicach przy ul. Mieszka I - Osiedle Tysiąclecia. Mieszkanie znajduję sie na 1 piętrze w niskim bloku. Dane techniczne: - ogrzewanie miejskie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Giszowiec,Katowice

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w zielonym sercu Giszowca - jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Katowic! Oferujemy na wynajem jasne, komfortowe mieszkanie z klimatyzacją w obu pokojach, balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodospady

Brynów,Katowice

475 000 zł51 m² 9 317,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje po generalnym remoncie | 50,98 mkw | balkon | bez prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Katowicach przy ul. Wodospady o powierzchni mieszkalnej 50,98 mkw , po generalnym remoncie (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikusińskiego

Józefowiec,Katowice

444 312 zł41 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

I podatku pcc! W ofercie dostępne są również inne mieszkania o zróżnicowanym metrażu 1, 2, 3 i 4 pokojowe. Zadzwoń i umów się na prezentację Oferuje atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zadole,Katowice

330 000 zł43 m² 7 726,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż bardzo komfortowe, ładne i ustawne mieszkanie zlokalizowane na 10-tym piętrze wysokiego budynku zlokalizowanego na ul. Gdańskiej, osiedla Zadole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyńskiego

Koszutka,Katowice

449 900 zł44 m² 10 309,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Centrum! Wygodne , nowoczesne 2 pokoje z balkonem! | Katowice ul. Grażyńskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Panewnicka

Panewniki,Katowice

814 000 zł81 m² 10 049,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tylko W realton! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach przy ul.Panewnickiej 272 Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku 2 piętrowym bez windy. Dane techniczne: - 78m2 powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brynowska

Brynów,Katowice

449 000 zł56 m² 8 020,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Katowice - Brynów | Idealne mieszkanie dla rodziny w zielonej okolicy ? Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 55,98 m , położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brynowska

Brynów,Katowice

449 000 zł56 m² 8 020,72 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Katowice - Brynów | 3 pokoje z potencjałem inwestycyjnym | Idealne pod wynajem Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,98 m , położone w sercu Katowic - dzielnicy Brynów, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Witosa,Katowice

526 755 zł63 m² 8 361,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63 m - gotowe do wprowadzenia! Lokalizacja: katowice, os. Witosa Piętro: 4/4 (ostatnie) Powierzchnia: 63 m Liczba pokoi: 3 Stan: do odświeżenia Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Tysiąclecia,Katowice

289 000 zł37 m² 7 874,66 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wyobraź sobie poranek, kiedy zamiast stać w korku, spokojnie wypijasz kawę na własnym balkonie. Za chwilę wsiadasz w tramwaj i w 10 minut jesteś w centrum - gotowy na wyzwania dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ligota,Katowice

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Zielonogórskiej 25a! Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 34.04 m , położone na 1. piętrze niskiego budynku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Koszutka,Katowice

369 000 zł35 m² 10 542,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Katowic - Koszutce. ? ul. Katowicka 56 Mieszkanie po generalnym remoncie! Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice

399 000 zł53 m² 7 471,91 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy - osiedle Tysiąclecia w Katowicach Zapraszam do opisu oraz kontaktu! Ustawne i jasne.