dowolna

Mieszkania w bloku Katowice - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

653 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

653 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Koszutka,Katowice

335 000 zł40 m² 8 277,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkania- trzecie piętro 40m2 w Katowicach Koszutce przy ul. Wierzbowej. W skład mieszkania wchodzi: - 2 nieprzechodnie pokoje - oddzielna kuchnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefowska

Józefowiec,Katowice

299 000 zł43 m² 6 987,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach - Dzielnica Józefowiec Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Józefowiec , przy ul. Józefowskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brynów,Katowice

569 000 zł61 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w Katowicach na osiedlu brynów/ligota. Mieszkanie o powierzchni 60,80 mkw. Lokal mieszkalny mieści się na drugim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Misjonarzy Oblatów MN

Koszutka,Katowice

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości dkb-invest oferuje na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy koszutka przy ul.Misjonarzy Oblatów. Mieszkanie - 48 m2 obejmuje dwa pokoje, kuchnię, łazienkę z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Dąb,Katowice

2 000 zł52 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne. Gotowe do zamieszkania. Zapraszam do kontaktu i oglądania. Bez prowizji. Oferujemy Państwu na sprzedaż apartament , stylowe mieszkanie w Katowicach Dąb ( ul Dębowa - przy Aldi ; 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radockiego

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 950 zł49 m² 39,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do wynajęcia : mieszkanie 2 pokojowe- 48 m2, po generalnym remoncie , w Katowickiej dzielnicy ochojec/piotrowice, osiedle Radockiego. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Piotrowice,Katowice

1 700 zł44 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 44,2 m - po remoncie, ul. Targowa - dogodna lokalizacja pomiędzy ul. Waltera-Jankego a Zbożową. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. PCK

Środmieście,Katowice

2 000 zł69 m² 28,99 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pck 9 w Katowicach. Lokal znajduje się na czwartym piętrze budynku z windą. Mieszkanie o powierzchni 69m2 jest urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia luksusowe, kompletnie wyposażone mieszkanie w Katowicach, w pobliżu Muchowca. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszalińska

Ligota,Katowice

270 000 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

rezerwacja do 05,06,2025 -nasze biuro oferuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29,75 m , zlokalizowaną przy ulicy Koszalińskiej w południowej dzielnicy Katowic - Ligocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

375 000 zł53 m² 7 022,47 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super oferta tylko u nas! Prezentujemy Państwu świetnie położone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m2, znajdujące się w Katowicach na os. Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzepakowa

Brynów,Katowice

2 350 zł45 m² 52,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wykończony nowoczesny apartament na zamkniętym osiedlu Nowy Brynów przy ul. Rzepakowej Dostępne od 15/07/2025 Apartament znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Katowice,śląskie

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym dużej łazienki i balkonu. W przedpokoju oraz w salonie wbudowana jest obszerna szafa. Aneks kuchenny zabudowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Karoliny

Bogucice,Katowice

1 590 zł27 m² 58,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem zadzwoń I umów się na prezentację! Klucze w biurze Oferujemy na wynajem w pełni wyposażoną kawalerkę zlokalizowaną w Katowicach Bogucice przy ul. Karoliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Bytkowska | Katowice | 3. piętro Do wynajęcia stylowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Bytkowskiej w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bardowskiego

Witosa,Katowice

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w realton! Mieszkanie dla pierwszego najemcy! Na wynajem mieszkanie po generalnym remoncie dla pierwszego najemcy. Nieruchomość znajduje sie na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Paderewskiego,Katowice

3 950 zł67 m² 58,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowe (3 sypialnie) mieszkanie po remoncie. Lokalizacja: ul. Sikorskiego 16, os. Paderewskiego: - blisko szkoła podstawowa, przedszkole oraz żłobek, - bliskość terenów zielonych Doliny 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Giszowiec,Katowice

399 000 zł67 m² 5 978,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szukasz przestronnego 3pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie! Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze - idealne dla rodzin z dziećmi i osób starszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceglana

Środmieście,Katowice

449 000 zł30 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferuję mieszkanie typu studio zlokalizowane w nowej inwestycji zlokalizowanej w inwestycji Ceglana dewelopera Develia. Dokładna lokalizacja: ul. Ceglana. Mieszkanie ma metraż 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bażantów

Kostuchna,Katowice

2 500 zł52 m² 47,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji- os. Bażantów w Katowicach, dzielnica Kostuchna. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim, nowym bloku. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tysiąclecia,Katowice

560 000 zł56 m² 9 911,50 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz oazy spokoju z doskonałym dostępem do miejskiej infrastruktury? Marzysz o własnym miejscu, które łączy komfort i funkcjonalność ? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielonogórska

Ligota,Katowice

339 000 zł53 m² 6 375,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

! cena W dół! teraz tylko 6.375 zł/m2! || 2 POK, K-CE LIGOTA. Pkp, centrum autobusowe || Katowice-Ligota ul. Zielonogórska 2a, obok stacji pkp i dworca Autobusowego Marzy Ci się duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyńskiego

Koszutka,Katowice

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Katowicach, przy ul.Grażyńskiego. Zlokalizowane na Koszutce - w cichej, spokojnej okolicy, z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Środmieście,Katowice

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** for english scroll down *** Mieszkanie w sercu Katowic z klimatyzacją Wyjątkowe mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Opolskiej w inwestycji Dom przy Filharmonii. Dom przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dworska

Brynów,Katowice

369 000 zł66 m² 5 605,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Katowicach, dzielnica Brynów, ul. Dworska. Znajduje się na 3 piętrze w kameralnym 4-piętrowym bloku. Składa się z czterech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Środmieście,Katowice

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 położone w centrum Katowic przy .Uniwersyteckiej 12 Mieszkanie w budynku po termomodernizacji. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

699 000 zł64 m² 10 881,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 56,13 m , zlokalizowanego w nowoczesnym budynku z 2024 roku przy ul. Słonecznej 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Katowic. Zlokalizowane zostało na 13 piętrze wysokiego bloku. Składa się z 2 niezależnych pokoi, przechodniej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Woźniaków

Katowice,śląskie

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w niskiej zabudowie na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku przy ul. Braci Woźniaków. W spokojnej dzielnicy, w bliskim sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

498 000 zł56 m² 8 845,47 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz O porannej kawie Z widokiem na skyline katowic? to mieszkanie, którego szukasz! Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koraszewskiego

Kostuchna,Katowice

470 000 zł61 m² 7 743 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe gotowe do wprowadzenia, umeblowane mieszkanie z balkonem w super lokalizacji, a mianowicie Katowice- kostuchna. W skład tej wyjątkowej nieruchomości wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

1 550 zł39 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 39m2 w skład którego wchodzą: - salon - sypialnia - ciemna kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Lokal po remoncie. Najem okazjonalny na rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bogucice,Katowice

555 000 zł60 m² 9 265,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, powierzchni ok. 60 m2, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane z wyposażeniem rtv i agd w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Paderewskiego,Katowice

2 350 zł50 m² 46,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie Katowice, ul. Graniczna Piętro: 10 (budynek z dwiema windami, po termomodernizacji)powierzchnia użytkowa: 50,02 m Układ pomieszczeń: 3 samodzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Giszowiec,Katowice

343 040 zł51 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygodne 3 pokoje z balkonem. Komfortowy układ | Katowice ul. Mysłowicka (giszowiec) zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Koszutka,Katowice

289 000 zł34 m² 8 445,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Katowicach, dzielnica Koszutka (os. Ducha). Znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Załęże,Katowice

449 000 zł71 m² 6 284,11 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 71,45 m w Katowicach - Załęże, przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 10. piętrze przy ul. Ondraszka 19 w Katowicach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

493 248 zł44 m² 11 210,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja Katowice, ul. Józefowska Mieszkania od 44 m do 100 m | Stan deweloperski | Balkon lub ogródek Nowoczesne, zielone osiedle w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meteorologów