dowolna

Mieszkania w nowym bloku Katowice - Oferty sprzedaży lub najmu

971 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

971 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

579 000 zł49,61 m² 11 671,03 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Proponuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Katowicach Ochojcu, na atrakcyjnym osiedlu przy ulicy Bażantów 49. Mieszkanie o powierzchni 49,61 m2,usytuowane jest na na 2 piętrze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 608 zł39,45 m² 11 168,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 530 zł55,05 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu parku śląskiego I lasku bytkowskiego bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! klucze gotowe do odbioru! W naszej ofercie znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł41,50 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

= bezpośrednio - bez prowizji dla kupującego = Bardzo dobra lokalizacja, położone bezpośrednio przy Parku Kościuszki (ul. W.Pola) Bardzo dobry dojazd do centrum miasta, Autostrady A4. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

8 000 zł65 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Premium na Wynajem - Komfort i Elegancja w Najlepszej Lokalizacji Zapraszamy do wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu, który łączy w sobie komfort, styl i prestiż. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na 3 piętrze w Katowicach - Bażantowo. Opis mieszkania: salon z aneksem kuchennym osobna sypialnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

501 000 zł30 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Pierwsza Dzielnica - studio w centrum Katowic dostępne od zaraz Zamieszkaj w Pierwszej Dzielnicy - zapoznaj się z nowa ofertą Studio ( kawalerka ) o powierzchni 29,62 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

5 038 000 zł229 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Katowice , centrum , Pierwsza Dzielnica - w sąsiedztwie Strefy Kultury ( nospr , mck, spodek ) Wyjątkowy, nowoczesny Penthouses w sercu Katowic - 229 m2 luksusu w nowoczesnym stylu. Luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 435 zł33,81 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowa kawalerka 33,81 m - idealna jako inwestycja pod wynajem (krótko- i długoterminowy). ? 3. piętro | nowoczesny budynek ? bardzo wysoki popyt najemców Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł27 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa oferta Kawalerka w centrum Katowic - gotowa pod inwestycję Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji Global Apartments przy ul. Zabrskiej 15 - w samym sercu Katowic, blisko Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

800 zł70 m² 11,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia bardzo komfortowy apartament trzypokojowy na osiedlu "francuska Park" w Katowicach przy ul. Szybowcowej. Mieszkanie ma powierzchnię 70m2, usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia bardzo komfortowy apartament trzypokojowy na najnowszym etapie osiedla "francuska Park" w Katowicach przy ul. Szybowcowej. Mieszkanie ma powierzchnię 58m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 993 zł51,88 m² 10 986,76 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy Wełnowiec, czyli nowa dzielnica Katowic. Powstanie w 10 lat, za 3 miliardy złotych. W północnej części Katowic, na poprzemysłowych terenach, wybudowana zostanie przy pomocy Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 894 zł51,78 m² 10 986,75 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 775 zł37,62 m² 11 264,62 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 463 zł40,46 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować stylowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu Malownik w Katowicach, przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze 2-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 458 zł49,87 m² 10 516,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 772 zł40,96 m² 11 200,49 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 778 zł59,43 m² 10 024,87 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 200 zł56 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Termin oddania: listopad 2026 Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 166 zł67,67 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł86,50 m² 10 393,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie 86,5 m | Katowice, ul. Wróbli | Balkon | Garaż opcjonalnie Lokalizacja - zieleń, prestiż i świetna komunikacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 102 zł37,68 m² 12 025 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł64,27 m² 11 498,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko w Realton! Oferta na wyłączność! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Katowice przy ul. Szurmana, na kameralnym i zamykanym Osiedlu Franciszkańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 934 zł39,70 m² 11 585,24 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 458 zł49,87 m² 10 516,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 072 zł58,51 m² 10 580,62 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł68,20 m² 11 436,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż wyjątkowo komfortowe mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Katowic, przy ulicy Szurmana 10. Nieruchomość usytuowana jest na idealnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 003 zł55,29 m² 10 580,63 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł77 m² 8 948,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w naszym biurze! notus! Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy dzielnicy Katowic Nikiszowiec .To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość natury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym Katowice ul. Nasypowa - pow. 39 m2, nowy blok, winda. Wynajmę M-3, umeblowane gotowe do do zamieszkania. W mieszkaniu jest wszystko co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 502 zł66,67 m² 10 492,01 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 719 zł39,23 m² 11 157,76 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł61 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia apartament trzypokojowy na osiedlu "francuska Park" w Katowicach. Mieszkanie ma powierzchnię 61m2, usytuowany jest na 1 piętrze w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 718 zł40,49 m² 11 106,89 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł100,36 m² 8 469,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szukasz przestrzeni domu, ale zależy Ci na niskich kosztach utrzymania i komforcie mieszkania? Poznaj wyjątkowy, dwupoziomowy apartament z prywatnym ogródkiem, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 534 zł57,95 m² 10 794,37 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,45 m² 49,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie w Katowicach na osiedlu Bażantów. Mieszkanie jest wyposażone. Parking dostępny na terenie zamkniętego osiedla. Bardzo spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 959 zł51,58 m² 10 662,25 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026