dowolna

Mieszkania w nowym bloku Katowice - Oferty sprzedaży lub najmu

971 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

971 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ligota-Panewniki,Katowice

3 700 zł73 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 73 m | klimatyzacja | os. Franciszkańskie, ul. Szurmana 4 Do wynajęcia komfortowe, dopracowane w detalach mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73 m , położone na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jankego

Ochojec,Katowice

465 885 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Termin oddania: IV kwartał 2027 Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Ligota,Katowice

555 541 zł42 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże. Termin oddania: II kwartał 2026 strona świata:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grundmanna

Środmieście,Katowice

460 375 zł37 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, doradzimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Ligota,Katowice

337 428 zł27 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

843 500 zł81 m² 10 404,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bytkowska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

320 000 zł25 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulna kawalerka tuż przy Parku Śląskim, która świetnie sprawdzi się inwestycyjnie lub jako pierwsze mieszkanie. Lokalizacja: mieszkanie położone na kameralnym osiedlu z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

654 695 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W katowicach zostały zaprojektowane z myślą o wymagających Klientach, w której łączymy nowoczesność i funkcjonalność. Wyjątkowy charakter Inwestycji podkreśla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

659 000 zł63 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 8. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Modelarska

Wełnowiec-Józefowiec,Katowice

428 000 zł40 m² 10 649,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Wełnowe | 40,19 m | 2 pokoje, 2 balkony, 3 piętro Na sprzedaż dwupokojowy apartament z 2 balkonami w prestiżowej inwestycji Apartamenty Wełnowe przy ul. Modelarskiej 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Modelarska

Wełnowiec,Katowice

586 196 zł58 m² 10 191,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Katowice

Dębowe Tarasy,Katowice

4 300 zł77 m² 55,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu przytulnego apartamentu na bardzo prestiżowym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Lokalizacja inwestycji jest niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kępowa

Brynów,Katowice

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, nowoczesne mieszkanie z dobrą energią na wynajem, gotowe do zamieszkania! Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu atrakcyjnego apartamentu na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla pierwszego najemcy Na wynajem nieruchomość znajdujące się w Katowicach przy ul. Ceglanej 55 Mieszkanie znajduję sie w nowo powstałym apartamentowcu na ostatnim 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

639 500 zł59 m² 10 778,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms Kameralna czteropiętrowa zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

551 125 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:24/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- posiadam W ofercie inne metraże oraz układy apartamentów z tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

1 090 zł20 m² 54,50 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesna, przestronna kawalerka z balkonem na Osiedlu Tysiąclecia przy ul. Chorzowskiej 212 Nieruchomość: powierzchnia 20 m2 Piętro 5 Ogrzewanie centralne Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Zgrzebnioka,Katowice

380 000 zł31 m² 12 179,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, przytulne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na pierwszym piętrze w nowym budynku z 2020 roku. To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

566 163 zł52 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

571 344 zł54 m² 10 604 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

2 050 zł27 m² 77,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa, nowoczesna kawalerka z dużym balkonem Katowice, ul. Przemysłowa 1. Do wynajęcia nowa kawalerka o powierzchni 26,56 m , położona na 3 piętrze w nowo oddanym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne