dowolna

Mieszkania w nowym bloku Katowice - Oferty sprzedaży lub najmu

971 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

971 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

460 000 zł32 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w topowej lokalizacji Katowicach Centrum na ul. Sokolskiej. Zakup mieszkanie w kredycie z naszym doradcą i nie płać za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Zawodzie,Katowice

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44m2 w Katowicach przy ul. Bohaterów Monte Casino (dzielnica Zawodzie). Mieszkanie składa się z: -sypialni, -salonu, -oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Nikiszowiec,Katowice

620 000 zł70 m² 8 806,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dwupak inwestycyjny 2 kawalerki, jedna księga wieczysta, 70,40 m Katowice Nikiszowiec Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dwie kawalerki w stanie deweloperskim (ok. 35,20 m każda),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tysiąclecia,Katowice

2 500 zł44 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, po odświeżeniu. 15. piętro zapewnia więcej światła i prywatności. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Dębowe Tarasy,Katowice

460 000 zł36 m² 12 602,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania z doskonałym skomunikowaniem i dostępem do wszelkiej infrastruktury lub inwestycji, która będzie się wynajmować bez większych problemów? To właśnie znalazłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fliegera

Środmieście,Katowice

736 800 zł61 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży zaprasza, mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Wybierz wymarzone mieszkanie i zarezerwuj wpłacając 1%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Koszutka,Katowice

674 630 zł61 m² 11 007,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży zaprasza, mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Ostanie mieszkania gotowe do odbioru w inwestycji na Koszutce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Kostuchna,Katowice

849 000 zł70 m² 12 128,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 70 m w prestiżowej dzielnicy Katowic Bażantowo, idealny dla rodzin z dziećmi oraz par ceniących spokój i bliskość natury. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Brynów,Katowice

395 000 zł41 m² 9 674,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

#M3 ciche miejsce dla ciebie. .ciepłe i ciche mieszkanie w stanie do wprowadzenia .mnóstwo zieleni w otoczeniu Zapraszamy na prezentację mieszkania zlokalizowanego w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

670 000 zł54 m² 12 345,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Ci wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 54,27 m , położonego na trzecim piętrze nowoczesnego bloku z 2020 roku w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

2 200 zł45 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie usytuowane na II piętrze zabytkowej kamienicy zaprojektowanej przez Luisa Dame, pochodzącej z końca XIX wieku. Lokal przeszedł gruntowny remont, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Janasa

Środmieście,Katowice

320 000 zł30 m² 10 847,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka położona przy ul. Janasa w Katowicach. Dostępne od zaraz! Budynek z 2019r! Mieszkanie znajduje się na pierwszym parterze, jego metraż liczy 29,5 m2, na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janasa

Janasa-Ondraszka,Katowice

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka położona przy ul. Janasa w Katowicach. Dostępne od 1go Września Mieszkanie znajduje się na pierwszym parterze, jego metraż liczy 29 m2, na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

1 390 zł20 m² 69,50 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesna, przestronna kawalerka z balkonem na Osiedlu Tysiąclecia przy ul. Chorzowskiej 212 Nieruchomość: powierzchnia 20 m2 Piętro 5 Ogrzewanie centralne Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Środmieście,Katowice

477 431 zł35 m² 13 486,80 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Prezentujemy ofertę nowego, 2 pokojowego mieszkania w centrum Katowic. Posiadamy w sprzedaży pełną ofertę. Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Nikiszowiec,Katowice

599 000 zł70 m² 8 508,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m2. Stan deweloperski. Katowice Nikiszowiec to modna i malownicza dzielnica. Idealna lokalizacja - 5 min do A4, 15 min do centrum Katowic. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Dąbrówki

Katowice,śląskie

2 374 422 zł136 m² 17 434,30 zł/m²

 

Piętro:27/29

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2028

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Zadzwoń Lokalizacja Katowice, ul. Opolska Lokalizacja umożliwia wyjazd na najważniejsze arterie Aglomeracji - dtś i Autostrad A4 w ciągu 5-10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raciborska

Środmieście,Katowice

2 150 zł45 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne umeblowane mieszkanie 2 pokojowe (z aneksem kuchennym) 45 m2 + balkon + miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Katowice Centrum ul. Raciborska 6 - osiedle Nova Mikołowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Meteorologów

Ptasie,Katowice

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wykończony nowoczesny apartament na zamkniętym osiedlu Nowe Ptasie przy ul. Meteorologów Apartament znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą Powierzchnia mieszkania 54m2+balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

743 475 zł65 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż piękne nowe mieszkanie o powierzchni 64,65 m2 na terenie osiedla Ceglana Park w Katowicach, mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas! Na sprzedaż 3-pokojowy apartament z loggią położony na osiedlu atal francuska park! Zielona okolica, tuż przy 3ech stawach, muchowiec! Mieszkanie o pow. 70,5m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

977 150 zł66 m² 14 843,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości To House oferuje na sprzedaż 3 pokojowy apartament o powierzchni 65,83 m z balkonem 7 m2. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji inspire dewelopera okam, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Muchowiec,Katowice

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Francuska Park | Katowice, ul. Szybowcowa Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem, w pełni umeblowane, dostępne od zaraz. Doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Brynów,Katowice

845 000 zł68 m² 12 426,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Katowic Oferujemy komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na pierwszym piętrze.