dowolna

Mieszkania w nowym bloku Katowice - Oferty sprzedaży lub najmu

971 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

971 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Środmieście,Katowice

642 330 zł49 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:14/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak prowizji I podatku pcc 2%. Gotowe do odbioru! Marzysz o zamieszkaniu w wyjątkowej inwestycji w centrum Katowic? Cenisz sobie życie w centrum miasta? Może szukasz doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wełnowiec,Katowice

624 995 zł66 m² 9 524,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania pod inwestycję? A może dla siebie i swojej rodziny? Idealnie trafiłeś! Mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogródkiem o pow. 73,05 m2! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Józefowska

Środmieście,Katowice

417 924 zł37 m² 11 418,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W centrum katowic tylko 2 km do ronda Nowoczesna inwestycja składająca się z czterech segmentów Cała inwestycja składa się z 273 mieszkań, 7 lokali usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

876 584 zł58 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:20/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowo wykończone mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Katowic - Koszutce. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku wybudowanym w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Wełnowiec,Katowice

572 220 zł40 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Bez prowizji i podatku pcc! Piękne M2 z tarasem na parterze budynku. Całe kompaktowe wnętrze zaplanowane bardzo funkcjonalnie: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Zawodzie,Katowice

530 000 zł56 m² 9 464,29 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2-pokojowe - 56 m, z dużym balkonem typu loggia z otwartym jednym bokiem. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku 8-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Katowice,śląskie

364 000 zł27 m² 13 481,50 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

nr A1/4/21 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 29,5m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - blisko ul. Juliusza Słowackiego - kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

346 625 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń Lokalizacja Katowice, ul. Ceglana Lokalizacja umożliwia wyjazd na najważniejsze arterie Aglomeracji - dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Koszutka,Katowice

719 550 zł74 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkania- do odbioru jeszcze w tym roku! Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz podatku pcc 2%. Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

434 000 zł29 m² 14 965,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mikato Inwestycja w sercu miasta Katowic. Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Nowoczesny budynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym miejskim parterem, wygodnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Koszutka,Katowice

436 546 zł37 m² 11 934 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc 2%. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! Idealne pod inwestycję, mieszkanie 2-pokojowe w nowopowstającym apartamentowcu! Rabat 22%! Powierzchnia lokalu: 36,58 m2 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Wełnowiec,Katowice

448 035 zł43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Bez prowizji i podatku pcc. Bardzo funkcjonalne M2 znajdujące się na parterze 6-piętrowego budynku z windą w inwestycji, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Paderewskiego,Katowice

490 792 zł40 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Bez prowizji i podatku pcc. Wyjątkowe mieszkanie, zlokalizowane na kameralnym osiedlu w Śródmieściu Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

785 200 zł52 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

oraz podatku pcc 2%. Wykończone pod klucz W wysokim standardzie. Szukasz mieszkania dwupokojowego dla siebie lub gotowca inwestycyjnego? Idealnie trafiłeś! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

610 999 zł54 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezprowizyjny! Posiadam 100+ mieszkań z tego obiektu. Trzypokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji przy ul. Owocowej w Katowicach. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Wełnowiec,Katowice

672 365 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie zwlekaj, zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Bez prowizji i podatku pcc! Piękne M3 z tarasem. Całe wnętrze zaplanowane bardzo funkcjonalnie: 2 sypialnie, 1 łazienka, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Józefowiec,Katowice

2 700 zł43 m² 62,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem umeblowany apartament o powierzchni 43,28m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon - aneks kuchenny - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

936 880 zł67 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 66,25 m2 wraz z loggią 34,96 m2 znajdujący się przy ul. Nadgórników 14 Apartamentowce Nadgórników 14 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

675 000 zł58 m² 11 637,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bez prowizji i podatku pcc! Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58 m2 na inwestycji Ceglana Park. Zlokalizowane na 3 piętrze, z balkonem skierowanym na południe. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

3 318 510 zł183 m² 18 129 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc. Zapraszam do odkrycia prawdziwej perły w sercu miasta - ekskluzywnego penthouse'u w nowoczesnej inwestycji noho przy ul. Nadgórników 14. w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchowiec,Katowice

1 200 000 zł97 m² 12 396,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękny apartament z 47m tarasem na dachu i dwoma balkonami na ostatnim piętrze z doskonałą ekspozycją, okna skierowane na południe, wschód i zachód. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Paderewskiego,Katowice

682 346 zł56 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pułaskiego

Paderewskiego,Katowice

377 000 zł26 m² 14 726,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc 2%. Mieszkanie idealne pod inwestycję! W sąsiedztwie doliny 3 stawów oraz 4 uczelni! Na sprzedaż kawalerka z balkonem o powierzchni 25,60 m2. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

567 276 zł52 m² 10 985,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Termin oddania: i kwartał 2027 Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Wełnowiec,Katowice

649 152 zł68 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 6-piętrowego budynku z windą w inwestycji, zlokalizowanej w zielonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Dąb,Katowice

590 187 zł53 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Stan deweloperski - zdjęcia poglądowe. Service in English - read below. Zadzwoń Lokalizacja Katowice, ul. Złota Inwestycja położona jest tuż obok Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

2 235 zł50 m² 44,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia