dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Katowice - Oferty sprzedaży i najmu

406 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

406 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

270 000 zł70 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie/remont przeprowadzony parę lat temu/wymieniono okna,drzwi,podłogi, w dwóch pokojach parkiet ,w pozostałych panele, w kuchni ,przedpokoju na podłodze położony gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Giszowiec

Giszowiec,Katowice

230 000 zł61 m² 3 770,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie W ocieplonym czteropiętrowym bloku W dzielnicy giszowiec.DUŻA, JASNA, ODDZIELNA KUCHNIA, NA ŚCIANIE GLAZURA NA PODŁODZE TERAKOTA,SPRZĘT AGD, ŁAZIENKA PO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

161 000 zł44 m² 3 659,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra inwestycja pod wynajem!~cena do negocjacji!~oferujemy na sprzedaż Państwu ładne ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na dziesiątym piętrze10 pietrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wstrzymane bezpośrednio. Sprzedam 3-pokojowe ciche mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą na osiedlu Paderewskiego przy ul.Sowińskiego 1 w Katowicach o powierzchni 50 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przedwiośnie

Dąbrowa Mała,Katowice

100 000 zł25 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

sprzedam wygodn akawalerke calkowice umeblowaną jasna widna kuchnia wc,łazienka pawlacze nowe okna cicho.autobus,tramwaj dobre miejsce ,poczta,pko,kosciół co,pilne cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Tokarskiego

Murcki,Katowice

100 000 zł24 m² 4 115,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam Spółdzielcze Własnościowe Mieszkanie z kw Katowice Murcki 24,30m2 Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w dwu piętrowym bloku. Mieszkanie jedno pokojowe składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Ligota,Katowice

205 000 zł62 m² 3 306,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy!~cena do negocjacji!bezpłatne doradztwo kredytowe!~do sprzedania mieszkanie na 3 piętrze w bloku na osiedlu Ligota Zadole. Mieszkanie do odnowienia składające się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolna

Ligota,Katowice

120 000 zł34 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, kuchnia umeblowana i wyposażona, szafa w zabudowie w sypialni, plastikowe okna. Spokojna cicha okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Szopienice,Katowice

51 500 zł26 m² 1 980,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Widok na park

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kantorówny

Katowice,śląskie

123 000 zł55 m² 2 236,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe w samym centrum Szopienic w Katowicach na ul. Kantorówny. Bardzo wysoki standard, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Ligota,Katowice

420 000 zł61 m² 6 885,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży w pełni wyposażony apartament o powierzchni 51 m2 na nowym osiedlu z ochroną ligota park w Katowicach - Ligocie przy ul. Orkana. Apartament o powierzchni 51 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Ligota

Ligota,Katowice

480 000 zł105 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupoziomowe 105m, wysoki standart, balkon, piwnica, bez pośrednika. 1. poziom - 2 pokoje, kuchnia otwarta, łazienka dla gości (umywalka,prysznic,wc), pomieszczenie gospodarcze, przedpokój 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

200 000 zł57 m² 3 508,77 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 57m2, zlokalizowane na bardzo popularnym Osiedlu Tysiąclecia. Nieruchomość znajduje się na 1 (wysokim) piętrze w 13 piętrowym bloku (świeżo po remoncie elewacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Środmieście,Katowice

240 000 zł82 m² 2 926,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

urokliwe mieszkanie strychowe (z możliwością rozbudowy); ogrzewanie elektryczne (piece) + kominkowe (z wymuszonym obiegiem powietrza); wc i kuchnia osobno; w pokojach i p.pokoju parkiet;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Środmieście,Katowice

175 000 zł47 m² 3 737,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, pow. calk. 46,82 m2, parter 4-piętrowego bloku z cegly, okolice przychodni wojewodzkiej na ul. Powstancow, zlobek, 2 przedszkola, szkola podstawowa, liceum Kopernik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Panewniki

Panewniki,Katowice

165 000 zł54 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie na 6 piętrze w bloku mieszkalnym w Katowicach, w dzielnicy Ligota - Panewniki. Okna na stronę zachodnią. Na podłogach wykładzina dywanowa. Budynek to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Wincentego Wajdy

Bogucice,Katowice

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam Mam do sprzedania przerobioną kawalerkę na dwa pokoje z aneksem kuchennym całość ma 37 m2. Dodatkowo z jednego przedpokoju zrobiona jest wnęka np.na szafę.Stan mieszkania oceniam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

1 500 zł59 m² 25,42 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zarezerwowane. Oferujemy przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 znajdujące się na 1p. 13- piętrowego bloku usytuowanego na os. Tysiąclecia. Blok jest ocieplony, oraz posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

199 000 zł59 m² 3 372,88 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bogucice

Bogucice,Katowice

175 000 zł49 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Bogucice na osiedlu Kukuczki. Mieszkanie składa się z samodzielnych dwóch pokoi, kuchni, balkonu, przedpokoju, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąb

Dąb,Katowice

129 000 zł40 m² 3 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Burowiec. Mieszkanie mieści się na 4 pietrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oswobodzenia

Janów,Katowice

130 000 zł33 m² 3 939,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka znajduje sie na 1 piętrze 3 - piętrowego bloku. Mieszkanie o wysokim standardzie, po remoncie, jednopoziomowe, zabudowa niska. Kuchnia z oknem , oddzielna. Plastikowe okna, łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

171 000 zł52 m² 3 294,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Odrodzenia w Katowicach - Piotrowicach. Lokal jest po remoncie - ns ścianach gładzie, kafle i deska barlinecka na podłogach, nowe instalacje, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Katowice

Katowice,śląskie

360 000 zł84 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Garaż W cenie-polecamy! cena do negocjacji!~do sprzedania mieszkanie czteropokojowe, słoneczne w bardzo dobrym stanie, po remoncie, częsciowo zmieniona struktura, o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Józefowiec

Józefowiec,Katowice

230 000 zł63 m² 3 650,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, na oś. Józefowiec. Mieszkanie składa się z trzech, samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

265 000 zł57 m² 4 649,12 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Tysiąclecia położone nieopodal Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie. Mieszkanie o powierzchni 58m2 po generalnym remoncie składa się z 3pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

196 200 zł50 m² 3 924 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkań bezczynszowych!~cicha oklica, strzeżona baramą wjazdową. Mieszkania po generalnym remoncie: instalacje, drzwi oraz okna wymienione, na podłogach panele, glazura w kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliwicka

Załęże,Katowice

155 000 zł51 m² 3 036,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Załęże. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju. Ogrzewanie piecami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Brynów

Brynów,Katowice

230 000 zł73 m² 3 150,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Brynów. Mieszkanie składa się z samodzielnych trzech pokoi, kuchni, balkonu, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzyśki

Brynów,Katowice

239 000 zł61 m² 3 918,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże przestronne mieszkanie w Katowicach, w dzielnicy Brynów w pobliżu ul. Grzyśki. Mieszkanie umeblowane położone jest na czwartym piętrze w niskiej zabudowie Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielonogórska

Ligota,Katowice

170 000 zł53 m² 3 207,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie położone w cichej, zielonej okolicy Ligoty , 2 pokoje kuchnia, łazienka , balkon nowe plastikowe okna, parkiet na podłogach, płytki w łazience kontakt: rozmus  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ściegiennego

Józefowiec,Katowice

130 000 zł29 m² 4 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie - dostępne od zaraz z wyposażeniem bądź bez (cena do negocjacji - podana cena z częściowym wymienionym poniżej wyposażeniem). Blok z Windą! Zamykana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

162 000 zł44 m² 3 681,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ligota

Ligota,Katowice

195 000 zł57 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie w dzielnicy Ligota. Mieszkanie składa się z trzech samodzielnych pokoi, kuchni, balkonu, przedpokoju, łazienki i wc. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

171 000 zł51 m² 3 352,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waleriana

Zawodzie,Katowice

175 000 zł67 m² 2 611,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2. zlokalizowane na 2 piętrze w trzykondygnacyjnym budynku umiejscowionym w katowickiej dzielnicy Zawodzie ul Waleriana.( bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedwiośnie

Burowiec,Katowice

143 000 zł45 m² 3 167,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 45,15 m2, składające się z dwóch pokoi (jeden z balkonem), kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Znajduje się na III piętrze w IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

320 000 zł74 m² 4 324,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- blok przeszedł generalny remont w 2006 roku (wszystkie instalacje są nowe), - blok ma tylko 5 pięter, klatka po remoncie rok temu, - okna mieszkania wychodzą na południe i zachód, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lisa

Załęże,Katowice

52 000 zł40 m² 1 293,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta obejmuje sprzedaż mieszkania całkowicie umeblowanym i wyposażonym (pralka, kuchenka gazowa) Katowice Załęże, ul. Lisa cena 52 000 zł do niewielkiej negocjacji. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Katowice

230 000 zł62 m² 3 703,70 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie z balkonem, na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie składa się z trzech, pokoi, dużego balkonu, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Koszutka,Katowice

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Centrum (koszutka) Mieszkanie własnościowe odrębna własność, bezczynszowe, komfortowe 49 m2. Dwa pokoje z kuchnią, łazienką i balkonem. Do mieszkania przynależy piwnica. 4 piętro.