cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Mieszkania z księgą wieczystą Katowice - Oferty sprzedaży i najmu
409 ogłoszeń
Od najnowszych
409 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Kawalerka umeblowana, al. Korfantego
Katowice,śląskie
160 000 zł28 m² 5 714,29 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniwersytecka
Katowice,śląskie
199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie, Piotrowice-Ochojec
Piotrowice-Ochojec,Katowice
265 000 zł75 m² 3 533,33 zł/m²
Archiwalne
Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia
Tysiąclecia,Katowice
120 000 zł24 m² 5 000 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie, ul. Matejki
Katowice,śląskie
580 000 zł144 m² 4 027,78 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego
Wełnowiec,Katowice
150 000 zł43 m² 3 488,37 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spokojna
Piotrowice-Ochojec,Katowice
199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie Katowice
Katowice,śląskie
130 000 zł30 m² 4 333,33 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przedwiośnie
Dąbrowa Mała,Katowice
122 000 zł36 m² 3 388,89 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie, ul. Tyska
Katowice,śląskie
230 000 zł76 m² 3 026,32 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka
Środmieście,Katowice
235 000 zł59 m² 3 983,05 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska
Ligota,Katowice
170 000 zł55 m² 3 090,91 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego
Paderewskiego,Katowice
240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Bolesława Chrobrego
Tysiąclecia,Katowice
220 000 zł57 m² 3 859,65 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Katowice
Katowice,śląskie
50 m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego
Katowice,śląskie
105 000 zł47 m² 2 234,04 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Katowice
Katowice,śląskie
175 000 zł45 m² 3 888,89 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Katowice
Katowice,śląskie
175 000 zł45 m² 3 888,89 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Katowice
Katowice,śląskie
198 000 zł52 m² 3 807,69 zł/m²
Archiwalne
Apartament 2-pokojowy Katowice
Katowice,śląskie
155 000 zł40 m² 3 875 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rochowiaka
Środmieście,Katowice
170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa
Szopienice-Burowiec,Katowice
269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Mieszkania Katowice
Włącz powiadomienia