dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Katowice - Sprzedaż i najem

504 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

504 ogłoszenia

2 000 zł59,35 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W realton nieruchomości! obowiązuje najem okazjonalny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania usytuowanego w Katowicach-Brynowie, przy ulicy Orkana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48,52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania położonego na os.Kukuczki, przy ul.Lubuskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, umeblowanej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł36,19 m² 16 302,85 zł/m²

 

Piętro:21/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni blisko 36,19 m w inwestycji Global Apartments w Katowicach. Lokalizacja Global Office Park mieści się przy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł62,90 m² 7 615,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w niskim bloku na spokojnym osiedlu przy ulicy Brzozowej w Katowicach. Ze względu na spory metraż, ta nieruchomość to dobra propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

419 000 zł83 m² 5 048,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje własne 83 m - Przestrzeń, światło i Potencjał Katowice - Szopienice Szukasz mieszkania, które nie jest pudełkiem w bloku ? Mamy dla Ciebie ofertę, która łączy urok wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50,41 m² 12 874,43 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Katowice Global Apartments (część kompleksu Global Office Park) Nowoczesny, premium apartament 2-pokojowy w sercu dynamicznie rozwijającego się Katowic. Idealna oferta zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł41,97 m² 12 985 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 41,97 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego kompleksu jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Katowicach. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy samym dworcu pkp w ścisłym centrum Katowic. Mieszkanie można podzielić na 3-Pak - idealnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie po remoncie mieszczące się w wysokim bloku z wielkiej płyty przy ulicy Tysiąclecia 4/161 na dobrze skomunikowanym osiedlu Tysiąclecia w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Daszyńskiego. Doskonała lokalizacja i komunikacja, świetny dojazd do centrum Katowic. W sąsiedztwie przystanek autobusowy oraz tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Katowicach przy ul. Owocowej 7 - w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu Apelacyjnego. Parking dla mieszkańców przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie katowice ul. Ściegiennego 43C! W trakcie generalnego remontu, który możemy wykonać zgodnie Z państwa założeniami! mieszkanie: - 2 niezależne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł61,08 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne nowe, przestronne, dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Katowic przy ul. Chopina 16. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku z windą. Kamienica została.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł135,86 m² 7 353,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 135,86 m2 znajdująca się przy ul. Fryderyka Chopina w samym centrum Katowic. 1 piętro wyremontowanej kamienicy w Śródmieściu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł141,93 m² 6 270,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Katowicach ul. Warszawska na wysokości ulic Granicznej i Jerzego Dudy-Gracza. Lokal mieszkalny o powierzchni 141.93m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 073 zł41,81 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie w inwestycji P29 przy ul. Paderewskiego w Katowicach. To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnej przestrzeni w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

801 031 zł77,77 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły - tel   zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem/tarasem lub ogródkiem od Developera! Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta mieszkania do wynajęcia Katowice ul. Kobylińskiego - śródmieście. Lokal posiada ok 45 mkw. Dwa osobne pokoje, na 1 piętrze w bloku 6 piętrowym z windą. Parking lokatorski otwierany na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie zlokalizowane w Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic przy ul. Warszawskiej Niesamowita przestrzeń - Wysokie sufity (4 metry!), antresola, oryginalna cegła.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł52 m² 53,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo przestronne, komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach, przy ul. Brynicy 3. Budynek - Rezydencja, znajduje się w spokojnej części dzielnicy, szopienice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 435 zł72,90 m² 11 994,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł26,97 m² 73,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne studio na wynajem zlokalizowane w inwestycji belg w Katowicach, stworzone z myślą o jednej osobie lub studencie poszukującym komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 zł77 m² 44,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo blisko centrum - zamknięte osiedle Z ochroną wygodne mieszkanie po generalnym remoncie - Apartment for rent, the price of 3399pln + cost for Administration 1350 pln (inside payment Water,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38 m , dwupokojowe: salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia, całe świeżo po generalnym remoncie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł54,80 m² 54,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł37 m² 9 864,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

**radockiego 70a, 2 pokoje, 37mkw, 2 balkony** mieszkanie Mieszkanie jest po generalnym remoncie podczas, którego zostały: - wymieniane instalacje wod- kan oraz elektryczna, - w cenie umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł46,76 m² 37,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Granicznej 19 w Katowicach. Lokal znajduje się na parterze i jest w pełni umeblowany oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 500 zł42,17 m² 11 797,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w Realton! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 113 - nowa inwestycja Modena Group, bezpośrednio przy Parku Śląskim. Inwestycja wyróżnia się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł43 m² 9 069,77 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice os. Paderewskiego ul. Graniczna - 43 m2 / 2 Pokoje + kuchnia + balkon / blisko Dolina Trzech Stawów we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 43 metrowego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł35,49 m² 19 977,46 zł/m²

 

Piętro:11/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 35,49 m2 położonego na 11 piętrze w 27 piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49,59 m² 44,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje z balkonem | gotowe do zamieszkania - Katowice, panewniki ul. Panewnicka Szukasz spokojnego miejsca do życia? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,49 m² 70,44 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Pierwszy najem | Katowice, ul. Medyków Do wynajęcia nowoczesny, świeżo wykończony lokal mieszkalny o powierzchni niespełna 36 m , zlokalizowany na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

777 700 zł77,77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł57,77 m² 55,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 57,77 m , położonego na 1. piętrze nowoczesnego budynku F1 w inwestycji Kryształowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł26,97 m² 73,79 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł36 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zakupu funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 36 m zlokalizowanego w Katowicach przy ul. Bukowej. To wyjątkowo atrakcyjna oferta zarówno dla osób szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - ul. Chopina w samym sercu miasta Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, jasne i starannie urządzone mieszkanie o funkcjonalnym układzie, składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł97,19 m² 16 205,37 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o pow. 97,19 m w inwestycji noho na ul. Nadgórników 14 w Katowicach. Apartament sprzedawany jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 200 zł70 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta osiedle zamknite Z ochroną I monitoringiem! - Apartment for rent, the price of 1800pln + administration cost 300 pln +cost for used media (water, central Heating, garbage, electricity).

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice os. Tysiąclecia ul. Tysiąclecia - 45m2 / 3 pokoje Zamieszkaj już teraz w jednej z najbardziej pożądanych katowickich lokalizacji! Cena do negocjacji we speak english Zapraszamy do.