dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Katowice - Sprzedaż i najem

507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

507 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnika

Koszutka,Katowice

535 000 zł55 m² 9 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Katowic, w dzielnicy Koszutka przy ul. Alfonsa Górnika 9a. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziołowa

Ochojec,Katowice

310 000 zł35 m² 8 844,51 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwu -pokojowa kawalerka o powierzchni mieszkalnej 33,47m2 z dużą loggią i pięknym widokiem. Ekspozycja okien na południowyzachód. Mieszkanie znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamkowa

Nikiszowiec,Katowice

311 000 zł38 m² 8 115,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży całkowicie odnowione mieszkanie w spokojnej lokalizacji - dzielnica Janów-Nikiszowiec w Katowicach. Nieruchomość po gruntownym remoncie. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meteorologów

Brynów,Katowice

5 000 zł79 m² 63,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament z klimatyzacją w Katowicach na ul. Meteorologów (oś. Ceglana Park) to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących komfort i luksus w doskonałej lokalizacji. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

487 000 zł39 m² 12 487,20 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mikato Inwestycja w sercu miasta Katowic. Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Nowoczesny budynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym miejskim parterem, wygodnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorzowska

Tysiąclecia,Katowice

450 000 zł46 m² 9 767,74 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament z Tarasem przy Parku Śląskim - Doskonała Lokalizacja, komfort i Funkcjonalność Cena: 450 000 pln | Powierzchnia: 46,07 m (+21 m taras) | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 2 | Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Korczaka

Burowiec,Katowice

305 576 zł26 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w budynku P w Inwestycji Korczaka Apartamenty. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, pokoju dziennego oraz łazienki. Korczaka Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

451 000 zł39 m² 11 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Józefowiec,Katowice

740 000 zł67 m² 11 044,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Lux. Katowice. Przedstawiamy ofertę luksusowych apartamentów zlokalizowanych w spokojnej okolicy, nieopodal Parku Śląskiego. Inwestycja jest o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

513 000 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Dąb,Katowice

830 700 zł53 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania, położonego w prestiżowej lokalizacji w Katowicach. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złota

Katowice,śląskie

482 040 zł31 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania w Katowicach. To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie komfort życia w sercu miasta. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

694 000 zł51 m² 13 607,80 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

378 000 zł29 m² 13 034,50 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Środmieście,Katowice

550 000 zł69 m² 7 997,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane, słoneczne mieszkanie o powierzchni 69 m , znajdujące się w ścisłym centrum Katowic, u zbiegu ulic Granicznej i Krasińskiego. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

505 000 zł37 m² 13 648,70 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

525 000 zł39 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Opolska

Środmieście,Katowice

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zamieszkania w wyjątkowej, trzypokojowej nieruchomość emanującej przestronnością tworząc idealne połączenie funkcjonalności i komfortu. Zaledwie 250 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

264 000 zł27 m² 9 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny o 10 tys. zł! Zastanawiasz się nad bezpieczną lokatą kapitału lub zyskowną inwestycją w mieszkanie pod wynajem? A może szukasz pierwszego mieszkania na start? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złota

Dąb,Katowice

928 295 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Tysiąclecia,Katowice

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia! Balkon, wysoki standard, świetna lokalizacja - Lokalizacja: katowice os. Tysiąclecia ul. Ułańska - Powierzchnia: 43 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołowska

Załęska Hałda-Brynów,Katowice

339 000 zł37 m² 9 157,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

|na sprzedaż | Mieszkanie w Katowicach 5 minut od Centrum informację O mieszkaniu: oferujemy Państwu idealnie zlokalizowane mieszkanie znajdujące się na 7 piętrze, 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piotrowice,Katowice

1 900 zł35 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w zielonej części Katowic. Mieszkanie mieści się w kameralnym, trzypiętrowym budynku na nowym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

762 870 zł65 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż piękne nowe mieszkanie o powierzchni 64,65 m2 na terenie osiedla Ceglana Park w Katowicach, mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wełnowiec,Katowice

388 000 zł55 m² 7 054,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta bezpośrednio od własciciela Trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w Siemianowicach Śląskich przy ulica Akacjowej. Mieszkanie znajduje się na I piętrze budynku. Typ własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Piotrowice,Katowice

2 900 zł71 m² 40,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania zlokalizowanego w kameralnym, zamkniętym osiedlu na Bażantowie. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Paderewskiego,Katowice

980 000 zł82 m² 11 951,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego, zlokalizowanego w Katowicach na prestiżowym osiedlu Przystań z malowniczym widokiem na Dolinę Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bażantów

Piotrowice,Katowice

399 000 zł38 m² 10 366,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność! zapraszam inne biura do współpracy! Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Katowicach (osiedle Nowy Bażantów) przy ulicy Bażantów znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefowska

Wełnowiec,Katowice

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania do wejścia, niedawno wyremontowanego, w pełni wyposażonego, zlokalizowanego w Katowicach przy ul. Józefowskiej (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zabrska

Środmieście,Katowice

577 000 zł43 m² 13 418,60 zł/m²

 

Piętro:10/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatni apartament z balkonem na 10 piętrze z widokiem na panoramę Katowic. Na sprzedaż ostatni dostępny apartament na 10 piętrze z balkonem z widokiem na wschód - najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Środmieście,Katowice

4 699 zł114 m² 41,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Prezentujemy Państwu na wynajem 4 pokojowe mieszkanie położone w centrum Katowic przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Mieszkanie znajduje się na parterze 4-piętrowej kamienicy bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wełnowiec,Katowice

1 800 zł33 m² 54,02 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w kompleksie Atal Sky+, aleja Wojciecha Korfantego 95, katowice. Doskonała lokalizacja, wysoki standard i komfortowe warunki. Lokalizacja: apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Brynów,Katowice

2 750 zł47 m² 59,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,66 m , położone w doskonałej lokalizacji w Katowicach. Lokal przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

490 000 zł94 m² 5 200,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu Gotowiec Inwestycyjny znajdujący się w Piekarach Śląskich przy ul. 1 maja usytuowany na parterze w 2 piętrowej kamienicy - naprzeciwko Szpitala Urazowego. Gotowiec składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

649 900 zł60 m² 10 878,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne 3 pokoje, nowe Planty! Top lokalizacja! | Chorzów ul. Świerkowa zadzwoń: pamiętaj, że homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

346 625 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń Lokalizacja Katowice, ul. Ceglana Lokalizacja umożliwia wyjazd na najważniejsze arterie Aglomeracji - dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Dąb,Katowice

595 504 zł53 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń Lokalizacja Katowice, ul. Złota Inwestycja położona jest tuż obok Parku Śląskiego, gdzie możesz odetchnąć po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceglana

Brynów,Katowice

631 069 zł58 m² 10 791,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń I umów się na spotkanie Lokalizacja Katowice, ul. Ceglana Lokalizacja umożliwia wyjazd na najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ustawne mieszkanie z widokiem czeka na nowych właścicieli. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 56 m2, położonego w Katowicach przy ul. Sikorskiego. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Paderewskiego,Katowice

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Paderewskiego przy ul. Sowińskiego 37 Mieszkanie o pow. 54m2 znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą! Blok w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Nadgórników

Bogucice,Katowice

1 627 395 zł99 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 98,63 m , który posiada dwie loggie o łącznej powierzchni 43,49 m . Nieruchomość zlokalizowana jest przy.