dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Katowice - Sprzedaż i najem

507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

507 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

2 750 zł60 m² 45,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament na strzeżonym osiedlu- dębowe Tarasy, przy ul. Baildona 4 Składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym, wyposażonym w lodówko-zamrażalkę, piekarnik, płytę indukcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Katowice,śląskie

1 024 885 zł58 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:27/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Usługa bez prowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Luksusowa inwestycja idealna propozycja dla ceniących życie w sercu miasta w perfekcyjnej architekturze! Kup bezpiecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Józefowiec,Katowice

2 700 zł43 m² 62,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem umeblowany apartament o powierzchni 43,28m2 w skład którego wchodzi: - słoneczny salon - aneks kuchenny - sypialnia - przedpokój - łazienka z wc Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piotrowice,Katowice

2 000 zł35 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w zielonej części Katowic. Mieszkanie mieści się w kameralnym, trzypiętrowym budynku na nowym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojciecha Korfantego

Środmieście,Katowice

499 000 zł57 m² 8 708,55 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Katowicach - Superjednostka Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,30 m , położone w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice

405 266 zł37 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Termin oddania: i kwartał 2027 Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panewnicka

Katowice,śląskie

690 000 zł77 m² 8 961 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne i przestronne M5 z 2 balkonami, znajdujące się na kameralnym osiedlu w Katowicach przy ulicy Panewnickiej. 77 m2 ,trzy sypialnie , salon i oddzielna kuchnia. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

762 146 zł78 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły - tel 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem/tarasem lub ogródkiem od Developera! Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiertnicza

Bogucice,Katowice

465 423 zł42 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o pow. 42 m realizowanego w nowej inwestycji. Nieruchomość: na powierzchnię 41,93 m składają się: salon (20,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedurnego

Zawodzie,Katowice

348 000 zł44 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44m 2 zlokalizowane w Katowicach, zawodzie ul Niedurnego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kokociniec,Katowice

499 000 zł57 m² 8 735,99 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe w sercu Katowic! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybnicka

Środmieście,Katowice

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania - Katowice, ul. Rybnicka Zamieszkaj w sercu Katowic, w otoczeniu zieleni i pełnej infrastruktury miejskiej! Lokalizacja : Katowice, ul. Rybnicka - Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tysiąclecia,Katowice

749 000 zł61 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Brak prowizji od kupującego! wirtualny spacer:deaa4f523d02bbcece4 Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60,99 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Góreckiego

Koszutka,Katowice

4 100 zł63 m² 65,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament o powierzchni 63 m2 składający się z - dużego salonu wraz z aneksem kuchennym, z wyjściem na taras - sypialni z wyjściem na kolejny taras -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obroki

Witosa,Katowice

1 450 zł38 m² 37,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 składające się z dwóch niezależnych sypialni, łazienki z wc, widnej kuchni oraz przedpokoju. Mieszkanie usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąb,Katowice

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Twoje wymarzone mieszkanie przy Parku Śląskim czeka na Ciebie! Gotowa inwestycja do wynajęcia - szacunkowy roi 6% Oferujemy na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radomska

Kokociniec,Katowice

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania umeblowane mieszkanie zlokalizowane w Katowicach przy ulicy Radomskiej o powierzchni użytkowej 60 m2 znajdujące się na 10 piętrze składające się z: 3 pokoi; osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów

Tysiąclecia,Katowice

469 000 zł56 m² 8 300,88 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W realton nieruchomości! zapraszam inne agencje do współpracy! klucze W biurze! Prezentuję ofertę sprzedaży, trzypokojowego mieszkania, położonego w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ligota,Katowice

779 900 zł78 m² 10 054,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Witaj! miło, że wpadłeś, rozgość się tutaj Zmęczyły Cię już poszukiwania właściwego lokum dla Twojej rodziny? Dobrze, że tu trafiłeś, mam dla Ciebie coś ciekawego w rozsądnej cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Dąb,Katowice

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below tylko U nas Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Złotej 71 w cenie 2300 zł. Opis mieszkania Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Załęże,Katowice

309 000 zł36 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie na sprzedaż w Katowicach Załężu przy ul. Narutowicza to Twoja szansa doskonałą lokalizację, to idealne rozwiązanie zarówno dla osób szukających własnego miejsca do życia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Giszowiec,Katowice

435 000 zł52 m² 8 446,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie w cichej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej dzielnicy Giszowiec. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Koszutka,Katowice

1 900 zł34 m² 56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Katowice, 5 minut od Spodka Opis nieruchomości: oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

581 000 zł44 m² 13 204,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach na prestiżowym osiedlu Atal Francuska Park. Nieruchomość znajduje się na parterze w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnika

Koszutka,Katowice

535 000 zł55 m² 9 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Katowic, w dzielnicy Koszutka przy ul. Alfonsa Górnika 9a. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Preferowany najem okazjonalny lub firmę min. 1 rok. Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach na prestiżowym osiedlu Atal Francuska Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andrzeja

Środmieście,Katowice

364 560 zł46 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w ścisłym centrum Katowic. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o numerze 3 B mieszczące się w kamienicy na I piętrze przy ul. Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Katowice

Dębowe Tarasy,Katowice

244 900 zł28 m² 8 746,43 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 28 m , położoną w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. W skład lokalu mieszkalnego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Katowice

Podlesie,Katowice

744 360 zł99 m² 7 549 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Oferta od dewelopera. Bez prowizji! inwestycja oddana do uzytkowania. Dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na kameralnym osiedlu w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Koszutka,Katowice

419 000 zł48 m² 8 811,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie do remontu, w spokojnej okolicy blisko śródmieścia - ul. Okrzei w Katowicach. Tylko 700 m od Spodka! Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Katowice

Podlesie,Katowice

744 360 zł99 m² 7 549 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Brynów,Katowice

455 704 zł39 m² 11 748 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Oferta od dewelopera. Bez prowizji i podatku pcc. Apartament z balkonem, znajdujący się na ostatnim piętrze budynku na osiedlu apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Brynów,Katowice

604 542 zł53 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Oferta od dewelopera. Bez prowizji i podatku pcc. Piękny 3-pokojowy apartament z balkonem, znajdujący się na ostatnim piętrze budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednorza

Szopienice,Katowice

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 49m2 przy ul. Bednorza w Katowicach. (Dzielnica: szopienice) Lokal składa się z dwóch osobnych i przestronnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Brynów,Katowice

383 119 zł30 m² 12 865 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Oferta od dewelopera. Bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie typu studio z balkonem i miejscem na wydzielenie sypialni, znajdujący się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Piotrowice,Katowice

519 000 zł65 m² 7 984,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja! Do sprzedania mieszkanie położone na os. Miłe Zacisze w dzielnicy Piotrowice w Katowicach. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w niskim apartamentowcu z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

159 000 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentacje Tylko 19-21.01! Oferta na etapie przygotowania. Na sprzedaż kawalerka do generalnego remontu w bloku po termomodernizacji zaraz obok stawu Morawa. Najważniejsze informacje: -Winda -duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Panewnicka

Wymysłów,Katowice

429 000 zł67 m² 6 402,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezpośrednio, mieszkanie położone w Katowicach przy ulicy Panewnickiej w dzielnicy Wymysłów. Mieszkanie o powierzchni 67 m2 jest na 1 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytkowska

Wełnowiec,Katowice

570 544 zł55 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń Lokalizacja Katowice, ul. Bytkowska Osiedle położone jest tuż obok Parku Śląskiego, gdzie możesz odetchnąć po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Paderewskiego,Katowice

355 000 zł44 m² 8 068,18 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 44 m położone w Katowicach na Osiedlu Paderewskiego przy ul Granicznej to idealna przestrzeń do inwestycji najmu lub własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witosa,Katowice

419 900 zł49 m² 8 631,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania! 2 pokoje balkonem! Osiedle Witosa | Katowice ul. Witosa zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.