dowolna

Mieszkania Katowice – oferty mieszkań na Śląsku

1 896 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 896 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

535 325 zł46,55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji! W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

518 294 zł57,91 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, położone w II etapie inwestycji Panorama Bańgów w Siemianowicach Śląskich, realizowanego przez doświadczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

397 738 zł44,44 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, położone w II etapie inwestycji Panorama Bańgów w Siemianowicach Śląskich, realizowanego przez doświadczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bańgowska 34/2

Przełajka Siemianowice Śląskie

568 591 zł59,29 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

589 427 zł59,43 m² 9 918 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc I prowizji! Zakończenie budowy: IV kwartał 2026 r. Inwestycja powstanie na zielonych Wzgórzach Chorzowskich w pobliżu al. Wojciecha Korfantego. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

422 884 zł37,18 m² 11 373,96 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

850 zł35 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha kawalerka w kamienicy do wynajęcia od czerwca blisko Centrum Katowic, ul. Klimczoka, pow. 35 m2, wszystkie media, telefon, internet, czynsz 850 zł plus opłaty, tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

1 897 000 zł216 m² 8 782,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1923

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Katowic 216 m w modernistycznej kamienicy przy ul Rybnickiej 7 - unikatowa lokalizacja. Na sprzedaż przestronne mieszkanie/lokal o powierzchni 216 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Medyków 32

Ligota-Panewniki Katowice

943 660 zł81,35 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Medyków 32

Ligota-Panewniki Katowice

986 629 zł82,91 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Medyków 32

Ligota-Panewniki Katowice

921 312 zł82,26 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

516 247 zł50 m² 10 324,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł51,67 m² 6 771,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja, świeżo po remoncie! Mieszkanie o pow. 51,67 m2 położone na 1 piętrze w pięknej zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł42,76 m² 8 182,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja, świeżo po remoncie! Mieszkanie o pow. 42,76 m2 położone na 1 piętrze w pięknej zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł72,95 m² 11 651,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż ustawny apartament w spokojnym bloku w w stanie do wykończenia według własnego projektu na zamkniętym, spokojnym osiedlu Dębowe tarasy w Katowicach. Dębowe Tarasy 72,95.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł30,20 m² 6 390,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Giszowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Katowicach ogłasza przetarg w przedmiocie ustanowienia odrębnej własności lokalu położonego w Katowicach przy ul. Kolistej 28b/13,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł107,32 m² 7 445,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż, duże mieszkanie położone w pięknie odrestaurowanej kamienicy, w samym centrum Katowic. Kamienica narożna przy ulicy Jana Kochanowskiego 2 i Plebiscytowej 1 w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 616 zł35,68 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową, promocyjną ofertą ostatnich wolnych mieszkań w inwestycji "apartamenty Złota". Mieszkanie C9 cena promocyjna: 399 616,00 zł, 11 200,00 złm2 cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 495 zł52,85 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową, promocyjną ofertą ostatnich wolnych mieszkań w inwestycji "apartamenty Złota". Mieszkanie C10 cena promocyjna: 565 495,00 zł, 10 700,00 zł/m2 cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 855 zł77,85 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową, promocyjną ofertą ostatnich wolnych mieszkań w inwestycji "złota Apartamenty". Mieszkanie B7 cena promocyjna: 801 855,00 zł, 10 300,00 zł/m2 cena.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł99,84 m² 6 911,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 100 m2, położone w pięknie odrestaurowanej kamienicy. Kamienica zlokalizowana przy ul. Kościuszki 5, praktycznie w samym centrum Katowic - bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł19 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Tomasza 5 w Katowicach, przyjazne dla zwierząt! Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. II piętro. Ogrzewanie elektryczne. Przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,45 m² 49,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie w Katowicach na osiedlu Bażantów. Mieszkanie jest wyposażone. Parking dostępny na terenie zamkniętego osiedla. Bardzo spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament o pow. 48m2 usytuowany na 2 piętrze 7 piętrowego apartamentowca zlokalizowanego w Katowicach na nowo wybudowanym osiedlu Ceglana Park.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe mieszkanie zlokalizowane w Słonecznych Tarasach w dzielnicy Koszutka w Katowicach. Usytuowane jest na 2 piętrze w świeżo wybudowanym 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 zł28 m² 53,54 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą - mieszkanie po generalnym remoncie pierwsze wynajęcie oferta od osoby prywatnej Oferuję wynajęcie przytulnego, nowoczesnego, praktycznie i bardzo komfortowo urządzonego.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie przy ulicy Korfantego w Katowicach w dzielnicy Koszutka. Dwa duże pokoje, okna na dwie strony świata, w pobliżu pętla tramwajowa- doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

189 800 zł30,96 m² 6 130,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,97 m , położone w dzielnicy Katowice Dąbrówka, w kameralnej kamienicy. Lokal znajduje się na wysokim parterze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55 m² 12 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Panoramiczny Apartament z Tarasem Prestiżowe zamknięte Osiedle Miłe Zacisze II- piotrowice-Kostuchna Szukasz wnętrza, które łączy luksusowe materiały, unikalny design i bliskość natury?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 976 zł37,74 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji I podatku pcc- mieszkanie idealne na wynajem! Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37.74 m2 na obrzeżach Centrum Katowic. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i komfortowe mieszkanie przy ul. Tysiąclecia 29. Idealne dla singla lub pary. W lokalu mamy: nownoczesny salon z aneksem kuchennym, przytulną sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44,80 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie prezentujemy ustawne 2 pokojowe mieszkanie nadające się do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone w Katowicach dzielnica Brynów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł40,63 m² 8 589,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Super inwestycja pod wynajem. Ścisłe centrum Katowic al. Korfantego nad spodkiem. Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe ustawne mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł59 m² 35,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia duże, słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie. Zlokalizowane w centrum Katowic przy ulicy Batorego nr 9 na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł47,50 m² 55,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ( bez pośredników ) apartament wyposażony w klimatyzację na Osiedlu Nowa Słoneczna w Katowicach, blisko silesia city center , apartament składa się z 2 pokoi z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Piotrowice-Ochojec,Katowice

1 690 zł39 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie ul. Prusa 72, katowice Na powierzchnię lokalu składa się oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia, przestronny pokój z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

300 300 zł46,88 m² 6 405,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46.88 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji przy ul. Lisieckiego w Katowicach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł38,10 m² 11 522,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowoczesne mieszkanie w centrum Katowic | po generalnym remoncie | idealne do zamieszkania lub inwestycji prowizja 0% Katowice, ul. Rymera (tuż przy ul. Kościuszki) 38,1 m | 2 pokoje | kuchnia |.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł55,90 m² 14 490,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,9 m2. Zlokalizowane jest ono na cenionym osiedlu Śląskie Ogrody położonym tuż przy Parku Śląskim.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,94 m² 7 279,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Katowic przy ul. Dąbrowskiego. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój i sypialnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania, które łączy klimat katowickich kamienic z nowoczesnym standardem i doskonałą lokalizacją? To mieszkanie przy ul. Modelarskiej jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł69,20 m² 8 598,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, która łączy historyczny klimat z nowoczesnym designem ta oferta jest dla Ciebie. Ten wyjątkowy apartament położony w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m w kultowej Superjednostce w Katowicach. To doskonała propozycja dla osób, które cenią komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł55 m² 6 309,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3 Pokoje w Sercu Piotrowic Świetna Cena! Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej 50 w Katowicach. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł49,80 m² 6 987,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Katowice ul. Józefowska. Przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 49,8m2 z balkonem zlokalizowane na V piętrze w dziesięciopiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47,90 m² 8 747,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w niskim bloku przy ulicy Francuskiej. Budynek po remoncie elewacji i balkonów. Doskonała propozycja dla osób chcących zamieszkać w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł51,16 m² 6 841,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie świeżo po remoncie w Katowicach ul. Pogodna, w pobliżu trasy S86 - Powierzchnia: 51,16 m (piwnica 5,72 m ) - Lokalizacja: katowice, ul. Pogodna spokojna.