dowolna

Mieszkania Katowice – oferty mieszkań na Śląsku

1 897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 897 ogłoszeń

3 100 zł61,08 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne nowe, przestronne, dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Katowic przy ul. Chopina 16. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku z windą. Kamienica została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł84 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w otoczeniu zieleni. Unikatowa i nowatorska propozycja wśród katowickich inwestycji mieszkaniowych, oferująca znacznie więcej niż komfortowe apartamenty. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł80 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, cześć! Wyjątkowa przestrzeń w prestiżowej lokalizacji. Tylko w estatestreet. Miejsce: sokolska Towers 30a | jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

577 700 zł44,61 m² 12 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - noho Nadgórników 16, katowice Cena: 577 700 zł | Powierzchnia: 44,61 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: parter z 11 | Rok budowy: 2025 | Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia komfortowy apartament dwupokojowy w Katowicach Zadolu przy ul. Marcinkowskiego. Mieszkanie ma powierzchnię 47m2. Mieszkanie W pełni umeblowane I wyposażone!.

Szczegóły ogłoszenia

833 030 zł66,91 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 66,91 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankego

Piotrowice-Ochojec,Katowice

510 000 zł52 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

** 3 pokoje, 52mkw, katowice ul. Jankego 123b** mieszkanie W trakcie generalnego remontu, który możemy wykonać dla państwa zgodnie Z waszymi założeniami :) planowany koniec remontu 13.07.2026.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, osiedle Dąb. Mieszkanie jest dostępne od już. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł79,39 m² 6 915,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79,39 m , położone na parterze klimatycznej kamienicy z 1910 roku, w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Katowic Koszutce.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 zł76 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta polecana! Oferujemy do wynajęcia duże 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m 2 po kapitalnym remoncie. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38,32 m² 39,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m przy ul. Zamkowej w Katowicach. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku, jest po odświeżeniu, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 777 zł51,09 m² 15 850,01 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ostatnich kilka.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:8/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słońce, przestrzeń i panorama Katowic 3 pokoje na Osiedlu Gwiazdy Kultowa architektura, południowa ekspozycja i widok, który zapiera dech w piersiach każdego dnia to mieszkanie to coś.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,25 m² 70,92 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Pierwszy najem | Katowice, ul. Medyków Do wynajęcia nowoczesny, świeżo wykończony lokal mieszkalny o powierzchni niespełna 36 m , zlokalizowany na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 zł115 m² 47,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Pięknej w Katowicach, dzielnica Brynów. Tuż obok wejścia do parku kościuszki! Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w nowym, niskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 zł23 m² 68,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka dla pierwszego najemcy wszystko całkowicie nowe. Miejsce parkingowe dla Najemcy gratis. Do wynajęcia kawalerka usytuowana na ul Warszawskiej w Katowicach - idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł62,80 m² 7 786,62 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyyłączność Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne i atrakcyjne mieszkanie usytuowane w Katowicach przy ulicy Józefowskiej na 6 piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł42,24 m² 10 866,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim znajdujący się w Katowicach-Józefowcu przy ul. Mikusińskiego. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 313 zł51,30 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł49 m² 34,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na popularnym i bardzo dobrze skomunikowanym Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, przy ul. Ułańskiej. To miejsce cenione za dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 435 zł72,90 m² 11 994,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44,80 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz nieruchomości do własnej aranżacji w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Katowic? Ta oferta jest dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł89,78 m² 7 006,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opis nieruchomości Prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 89,78 m , zlokalizowane w Katowicach - Koszutce przy ulicy Sokolskiej. Mieszkanie mieści się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,10 m² 8 925,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ostatnie mieszkanie w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie 39,1 metrów kwadratowych znajduje się na pierwszym piętrze, stan deweloperski podwyższony pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

427 743 zł37,68 m² 11 351,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł47,02 m² 11 165,46 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 47.02 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 078 zł80,11 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 200 zł56 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Termin oddania: listopad 2026 Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa-.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł134 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Oferta polecana! Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie o powierzchni 134 m 2. Kamienica w ścisłym centrum Katowic w pobliżu ulicy Francuskiej i banku nbp. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł53,37 m² 12 347,76 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Koszutka, ul. Korfantego, oferujemy Państwu nowocześnie wykończony apartament na 10 kondygnacji/ 9piętrze z widokiem na miasto o powierzchni 53,37 m2 w inwestycji sky+ wybudowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne - mieszkanie Z nowoczesną aranżacją prawie W parku - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc - Service in English - Mamy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność nvc ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , zlokalizowanego przy ul. Zabrskiej 15 w Katowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 166 zł67,67 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł97,19 m² 16 205,37 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o pow. 97,19 m w inwestycji noho na ul. Nadgórników 14 w Katowicach. Apartament sprzedawany jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł52,34 m² 6 114 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,34 m2 w dobrym dobrym stanie technicznym. Dla mieszkańców dostępne jest ogrodzone podwórze ze.

Szczegóły ogłoszenia

399 100 zł31 m² 12 874,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogloszenie biura sprzedaży Nie płacisz prowizji Nowe, wyposażone mieszkania na sprzedaż w pięknej wyremontowanej kamienicy w ścisłym centrum. Top lokalizacja do zamieszkania i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 554 zł45,80 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkań - Osiedle Stacja Ligocka (katowice) Szukasz nowego mieszkania w kameralnym otoczeniu, z zielenią i wygodną codziennością? Stacja Ligocka to kameralne osiedle z 7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 484 zł43,90 m² 11 332,21 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

A1/1/5 Do sprzedania mieszkanie 37 m2 + duży balkon 15,3 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł62,49 m² 14 882,38 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 62,49 m , położony na 14. (ostatnim) piętrze prestiżowego kompleksu Atal Sky+ w Katowicach, przy ul. Korfantego.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł47 m² 9 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena. Sprzedam mieszkanie w samym centrum Katowic 3. piętro, 47 m , po generalnym remoncie, w pełni wyposażone. Cena: 446 000 zł. 2 pokoje + kuchnia + garderoba Okna na zachód Winda.