dowolna

Mieszkania Katowice – oferty mieszkań na Śląsku

1 897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 897 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Baildona

Dębowe Tarasy,Katowice

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Baildona 20, znajdujące się na strzeżonym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, jego metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliwicka

Środmieście,Katowice

890 zł17 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Gliwickiej 111 w Katowicach, w spokojnej okolicy z dobrym dostępem do komunikacji i infrastruktury miejskiej. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Środmieście,Katowice

2 550 zł43 m² 59,34 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego, o powierzchni 43 m2, znajdującego się w apartamentowcu "sokolska 30 Towers" w Katowicach, w budynku z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozielska

Środmieście,Katowice

605 709 zł50 m² 12 003,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,46 m , położone na 1. piętrze w nowej inwestycji, w atrakcyjnej lokalizacji niedaleko ul. Mikołowskiej w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

499 000 zł49 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w przemyślanej inwestycji w Katowicach z wizją otwartego parku w sercu tego osiedla, w bliskiej odległości od centrum, galerii Katowickiej oraz uczelni. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obroki

Witosa,Katowice

379 000 zł56 m² 6 707,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, przy ulicy Obroki. Ta część budynku została dobudowana w latach 90. Nad lokalem znajduje się poddasze, a dach budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karoliny

Katowice,śląskie

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Komfortowe, jasne i przewiewne mieszkania. Zielona okolica - szybki dojazd do centrum. Przedstawiam nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części miasta zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Styczyńskiego

Środmieście,Katowice

399 000 zł39 m² 10 231 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Do sprzedaży gotowe mieszkanie w świeżo wyremontowanej kamienicy w śródmieściu Katowic, przy ulicy Styczyńskiego 2, odnoga od ulicy Kopernika. Podana cena obejmuje mieszkanie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Brynów,Katowice

299 000 zł47 m² 6 348,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja tylko W realton nieruchomości umowa na wyłączność Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne i ustawne, dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panewnicka

Ligota,Katowice

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Panewnickiej 9. Lokal położony jest na parterze w budynku mieszkalnym i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rolna

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

625 000 zł54 m² 11 638,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Pośrednikom nieruchomości dziękuję - proszę nie dzwonić. Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m , zlokalizowane w nowym budownictwie z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Nowa Ligota,Katowice

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ligota ul. Świdnicka. Nie nowoczesne, nie wymuskane ale super funkcjonalne i zadbane mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji, III piętro niskiego bloku. Dwa niezależne jasne, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czechowa

Nikiszowiec,Katowice

439 000 zł86 m² 5 078 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 86,45 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej klimatycznych i zabytkowych dzielnic Katowic - Nikiszowcu, przy ul. Czechowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyńskiego

Koszutka,Katowice

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Katowice - Koszutka ul. Grażyńskiego 9 0 % prowizji od Kupującego! Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie do remontu, zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Katowic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabrska

Śródmieście,Katowice

610 272 zł42 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:14/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Mieszkania gotowe, oddane do użytkowania, wykończone pod klucz - możliwość wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja Katowice, ul. Zabrska/sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróbli

Brynów,Katowice

939 000 zł86 m² 10 855,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie 86,5 m | Katowice, ul. Wróbli | Balkon | Garaż opcjonalnie Lokalizacja - zieleń, prestiż i świetna komunikacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Misjonarzy Oblatów MN

Koszutka,Katowice

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 w kamienicy na 1 piętrze o powierzchni 49,00m2 w Katowicach Koszutka. W lokalu : 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przelotowa

Szopienice,Katowice

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na ul. Przelotowej, podzielone na dwie kawalerki o powierzchni 20 m2. W skład każdej kawalerki wchodzi: pokój wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

499 000 zł45 m² 11 042,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 45.19 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołodzieja

Murcki,Katowice

325 000 zł61 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność. Tylko w Realton! Katowice - Murcki Przedstawiam Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie do remontu, zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Katowice -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czajek

Brynów-Zgrzebnioka,Katowice

3 380 zł92 m² 36,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m , położone w Katowicach w prestiżowej dzielnicy Brynów Ptasie Osiedle, przy ul. Czajek. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

670 000 zł68 m² 9 798,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 68.38 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Kokociniec

Ligota-Panewniki,Katowice

1 390 zł15 m² 92,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Miesięczny czynsz 1390zł + 150zł media sprawdź homekoko tel Nasze apartamenty są przestronne, oraz w pełni wyposażone! W najbliższej okolicy znajdują się: -wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Francuska

Paderewskiego-Muchowiec,Katowice

889 600 zł70 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | wysoki standard | garaż podziemny Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meteorologów

Brynów,Katowice

2 200 zł58 m² 38,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe trzypokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części miasta, blisko centrum. Nieruchomość znajduje się w Katowicach przy ul. Meteorologów, na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Bolesława Krzywoustego

Tysiąclecia,Katowice

1 600 000 zł130 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Drugiego takiego mieszkania nie znajdziesz Wyjątkowe mieszkanie jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej! Katowice Os. Tysiąclecia / ul. Krzywoustego Powierzchnia mieszkania - 130 m Powierzchnia ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

615 879 zł62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Reymonta

Środmieście,Katowice

1 700 zł16 m² 106,92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu mikroapartamenu w budynku, który ma funkcję budynku zamieszkania zbiorowego w ścisłym Śródmieściu Katowic, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zawiszy Czarnego

Tysiąclecia,Katowice

2 500 zł42 m² 59,51 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, nowy 2-pokojowe mieszkanie z tarasem przy Parku Śląskim. Lokalizacja: ul. Zawiszy Czarnego 14a, katowice (osiedle Tysiąclecia) Powierzchnia: 42,01 m Piętro: 1 (winda) Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Kolonia Wysockiego,Katowice

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem mieszkania _ zasady Do wynajęcia mieszkanie w budynku 10-cio piętrowym / parter, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Braci Wozniaków W czynszu administracyjnym zawarte są zaliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mikusińskiego

Katowice,śląskie

613 300 zł56 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Katowice Mieszkania w nowoczesnej inwestycji w Katowicach, w zielonym otoczeniu i z bardzo dobrym dostępem do centrum miasta. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Bogucice,Katowice

1 750 000 zł98 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament z rynku wtórnego z najlepszym widokiem w mieście w najbardziej luksusowym budynku na Śląsku: noho! Apartamentowiec w standardzie 5* hotelu! Mam zaszczyt zaprosić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

516 042 zł47 m² 11 073,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ligota,Katowice

879 000 zł80 m² 10 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

80 m funkcjonalnej przestrzeni z tarasem i ogrodem zimowym - Ligota Na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 79,8 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ligota,Katowice

263 000 zł43 m² 6 116,28 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

* okazja * numer oferty W biurze: 0412wlvcm oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni w Katowicach przy ulicy Gdańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Koszutka,Katowice

659 000 zł63 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 8. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Brynów,Katowice

495 769 zł43 m² 11 613,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 42.69 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Szopienice-Burowiec,Katowice

475 000 zł75 m² 6 340,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Westate Katowice zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 74,92m2 - położonego w Katowicach na 4 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raciborska

Katowice,śląskie

736 700 zł62 m² 11 863 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborska

Załęże,Katowice

776 850 zł80 m² 9 710,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie Syndyk masy upadłości Protechnologia Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie ogłasza pisemny przetarg na zakup: prawa własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wietnamska

Piotrowice,Katowice

249 000 zł28 m² 8 798,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Szukasz kawalerki w cichej i spokojnej okolicy? A może masz na uwadze ciekawą nieruchomość inwestycyjną? Dobrze trafiłeś! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania.