Kawalerka, ul. Tysiąclecia
Tysiąclecia, Katowice, śląskie
- 1 499 zł
- 28 m²
- 53,54 zł/m²
Agata
Skontaktuj się
Kawalerka, ul. Tysiąclecia
Tysiąclecia, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Kawalerka, ul. Tysiąclecia
Zaktualizowane: 19 maja 2026
1 499 zł 28 m² 53,54 zł/m²
2/11
1
tak
wysoki standard
3 000 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
2/11Liczba pokoi:
1Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
3 000 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 499 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: osoby pracujące, niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 28 m², 1 pokój (np. dla studenta), 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/11, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 000 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia, parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 19.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Tysiąclecia 1, Tysiąclecia, Katowice, śląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, las
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
ZOSTAŃ PIERWSZYM NAJEMCĄ - mieszkanie po generalnym remoncie pierwsze wynajęcie
OFERTA OD OSOBY PRYWATNEJ
Oferuję wynajęcie przytulnego, nowoczesnego, praktycznie i bardzo komfortowo urządzonego mieszkania w Katowicach na os. 1000-lecia ul. Tysiąclecia 1. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze 13-piętrowego bloku.