Apartament, ul. Baildona

Baildona, Dębowe Tarasy, Katowice, śląskie

  • 629 000 zł
  • 52 m²
  • 12 096,15 zł/m²

Zdjęcie

Kasia

Skontaktuj się

Apartament, ul. Baildona

Baildona, Dębowe Tarasy, Katowice, śląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

629 000 zł

52 m²

12 096,15 zł/m²

Apartament, ul. Baildona

Zaktualizowane: 11 maja 2026

629 000 zł 52 m² 12 096,15 zł/m²

Piętro:
5/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2014
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

5/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2014

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 629 000 zł (12 096,15 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 52 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2014
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/5, dwustronne
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Czynsz: 800 zł
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 11.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie Katowice Dębowe Tarasy 52,39 m kw. zapewnia panoramę miasta w oddali, estetyczne narożne ekspozycja wschodnio-południowa,ciepłe, słoneczne koło SCC, obok Parku Śląskiego. Parking na zamkniętym osiedlu dla mieszkańców wspólny. Osiedle ogrodzone z ochroną. Wszystkie media miejskie, w pobliżu publiczna komunikacja, wszystkie ciągi miejskie, dobry dojazd dobra komunikacja, sklepy, wielkowymiarowe biura.

Wyposażenie: W mieszkaniu są użyte naturalne materiały z drzewa. (...)

Agent

Kasia

575 302...

575 302 582

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kasia

575 302...

575 302 582