Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego
Dąbrowskiego, Katowice, śląskie
- 349 000 zł
- 47,94 m²
- 7 279,93 zł/m²
Ania
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego
Dąbrowskiego, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego
Zaktualizowane: 15 maja 2026
349 000 zł 47,94 m² 7 279,93 zł/m²
4/4
2
-
przynależne na terenie ogrodzonym
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 349 000 zł (7 279,93 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 47,94 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe, drewniane
- Budynek: kamienica
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Czynsz: 345 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: elektryczne
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym
- Źródło: ogłoszenie komercyjne, zaktualizowane: 15.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Dąbrowskiego 14, Katowice, śląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Katowic przy ul. Dąbrowskiego. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój i sypialnia. Mieszkanie posiada klimatyzację. Jest w pełni wyposażone i umeblowane. Woda ogrzewana jest jest przy pomocy bojlera. Do dyspozycji jest bezpłatny prywatny parking, znajdujący w podwórzu. Opłaty do wspólnoty są w wysokości 345,00 zł, w których zawarta jest zaliczka na wodę i wywóz nieczystości stałych. (...)
Ania
730 003...
730 003 290