Mieszkanie
Mieszka I, Tysiąclecia, Katowice, śląskie
- 299 000 zł
- 31,22 m²
- 9 577,19 zł/m²
Marcin Karaś
Skontaktuj się
Mieszkanie
Mieszka I, Tysiąclecia, Katowice, śląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 16 maja 2026
299 000 zł 31,22 m² 9 577,19 zł/m²
parter/14
2
1970
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/14Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1970Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 299 000 zł (9 577,19 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 31,22 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
- technika budowy: wielka płyta
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0/14, jednostronne, jednopoziomowe
- Czynsz: 484 zł
- Wyposażenie: płyta gazowa / elektryczna, piekarnik
- Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, ochrona, rolety antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Homevia Nieruchomości, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: HMV-MS-91
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Mieszka I, Tysiąclecia, Katowice, śląskie
- Otoczenie: osiedle domów wielorodzinnych, osiedle bloków mieszkalnych, jezioro
- cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy
Opis nieruchomości
Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 28.04 w godzinach 16:00-18:00.
*Proszę o kontakt wszystkie zainteresowane osoby w celu umówienia dokładnej godziny spotkania*
Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 31,22m².
Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 14-piętrowym bloku.